Şimdi Ara

Satıldı- Palit RTX 3080 Gaming pro (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çoluk çocuğa hesap verir olduk... Daha neler göreceğiz bakalım,
    İlanı yeni konu olarak açtığımı fark edip dükkana ekleyince satıldı olarak güncellemek zorunda kaldım kapiş ?
    Adama kartla selfi çekip ,alan arkadaşa da rica etsek hani belki ikna olurmusun diye muhtemelen amca oğlun olmadığını nerden bileyim diyecek, kimlik nosunu özelden atsa komşuna rica etmediğini nerden bileyim diyecek..Zihniyet farkı değil bir acı var ortada ama ?
    Hayır sıkıntını anlamadım ya rtx 2xx serisi kart satmaya çalışıyorsun ve fiyat sancı yarattı, yada rtx 3x serisi alamadın çeneye vurdu bilemiyorum tabi.
    Yok ilanı trollemekse amacın başarılı diyebilirim.
  • Sizin gibi insanların olması beni sevindiriyor. Ben iyi niyetimden bu ilanın gerçek olduğuna inanıyorum. Zaten 2. elde olması gereken fiyatlar bunlar, öyle aman aman ucuzluk bir durum yok. İnsanlar niye bu kadar sinirlendi anlamıyorum. Artık 2. el ürünlerin sıfır fiyatıyla aynı olması bekleniyor. Çünkü herkes öyle satıyor, biri o şekilde vermeyince rahatsızlık duyuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

Ne hikmetse bu arkadasta 8250 ye almis ayni karti ve bahanesi seninkiyle ayni.. aldigi fiyata satiyormus ve satmista.

https://forum.donanimhaber.com/palit-rtx3080-gamingpro-10gb-320bit-gddr6x-garantili-faturali--146294112

Ve sende 7660 aldim diyip 7500 e satmissin.

Arkadaslar piyasa dusurmek icin guzel ugraslar veriyorsunuz gercekten.

Bunlara kanipta kimse ucuza satmasin kartini dostlar.

Satıştan sonra evet fiyat silinmesi adettendir fakat ister siler ister silmez. İki hafta önce birçok 3080 7500'e ilan açılmıştı, millet kura göre ilan güncelliyor. Gelip buraya bu yorumu yapıyorsan muhtemelen 3080 satıyorsun. Her manada boş ve kavga çıkartmaya yönelik bir mesaj.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.