Şimdi Ara

Satıldı- Palit RTX 3080 Gaming pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,
    Yaklaşık bir ay önce gamegaraj dan aldığım palit rtx 3080 gaming pro model kartım satılıktır, bir tanıdık vasıtası ile strix alacağım için satıyorum. Garantisi 2 yıl olup , Fatura, kutusu ve kutu içeriği vs herşey aynı durmaktadır.
    Fiyat olarak 7500 lira düşünüyorum, benim aldığım fiyatta 7660 dü zaten, fiyatların arttığını düşünürsek bence makul onun için pazarlık düşünmüyorum.
    Önce havale/eft daha sonra ürün gönderilecektir.
    Kargo alıcı arkadaşa aittir.
    Eve geçtiğim zaman resim ekleyeceğim.
    Not:Al sat yapan kişilere satmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikobat -- 3 Kasım 2020; 21:17:25 >

• İnsanların psikolojisi cidden bozulmuş, nerelere gelmiş konu..
    Fiyat kırmak içinmiş yok amme hizmeti yapılıyormuş, yok vakıf mı işletiyormus bu cumleleri kuran insanlar için yaşına veriyorum ve muhtemelen "ergen" deyip geçiyorum, hee değilse daha kötü yaşının adamı olamamış diyebilirim en fazla.
    Al-sat yapanlara satmayacağımı ve (aslında haz etmiyorum da) belirttim zaten, neden gidip aynı duruma düşeyim ne farkım kalacak üstüne kar koyup satsam ?
    Tanımadığınız insanlar hakkın da bu kadar ezbere/önyargılı olmayın, bu konuda olduğu gibi madara olursunuz.
  • Gayet güzel ve makul bir fiyat. Hayırlı satışlar.
  • Teşekkürler,

@chopinnyc nickli arkadaşa satılmıştır, Yarın alışverişi gerçekleştireceğiz, hayırlı olsun.
  • süper fiyatmış , satılmamış olsa beni bile almaya heveslenebilirdim.(şu an için limitlerimi çok fazla aşmasından dolayı)alana hayırlısı olsun güle güle kullansın
  • Tüh Kaçırdık, Hayırlı olsun iki tarafada
  • İlk gördüğümde yazcaktım sonra Rx 6800Xt yi düşündüm vazgeçtim :d
  • Teşekkürler arkadaşlar daha güzelleri sizin olsun :)
  • Görseydim talip olurdum, kısmet değilmiş. Hayırlı olsun iki tarafa. (İptal durumunda bilgi verirseniz ciddi alıcıyım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerros -- 3 Kasım 2020; 21:56:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3070 fiyatına 3080 . İşte 2nci elin olayı bu . Ucuza bile gitmiş , alana satana hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.

• Çökemeden kaçmış
  • Alıcıya ve satıcıya hayırlı olsun (: bu kurda güzel fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne hikmetse bu arkadasta 8250 ye almis ayni karti ve bahanesi seninkiyle ayni.. aldigi fiyata satiyormus ve satmista.

https://forum.donanimhaber.com/palit-rtx3080-gamingpro-10gb-320bit-gddr6x-garantili-faturali--146294112

Ve sende 7660 aldim diyip 7500 e satmissin.

Arkadaslar piyasa dusurmek icin guzel ugraslar veriyorsunuz gercekten.

Bunlara kanipta kimse ucuza satmasin kartini dostlar.

Satıldı- Palit RTX 3080 Gaming pro

• Güle güle kullanın.
    Ne gariptir alan arkadaş bir kere ekran kartı bölümünden 3080 li konuya girmemiş profil kapalı hiç bir iz yok nasıl deng geliyor böyle kişilere.
    Gecemde 2080ti satiomisti 4750 TL alan adam 2 sene önce girmiş foruma direk kart almaya giriyor ve forumun en uygun 2080ti alıyor.

Kafada deli sorular

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Güle güle kullanın.
    Ne gariptir alan arkadaş bir kere ekran kartı bölümünden 3080 li konuya girmemiş profil kapalı hiç bir iz yok nasıl deng geliyor böyle kişilere.
    Gecemde 2080ti satiomisti 4750 TL alan adam 2 sene önce girmiş foruma direk kart almaya giriyor ve forumun en uygun 2080ti alıyor.

Kafada deli sorular
    Bunlar hep bak forumda bu fiyata satilmis diyip ornek gosterilerek fiyat dusurulecek fake alicengiz oyunlari dostum

• Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Ki öylede oldu sonra 2070 superli bir ilana girdim ne göreyim biri pazarlık istiyor satici herhalde vermiyor istediği rakama alacak kişi hemen daha 10 dk önce 2080ti 4750 satıldı mabetini yapti

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Ki öylede oldu sonra 2070 superli bir ilana girdim ne göreyim biri pazarlık istiyor satici herhalde vermiyor istediği rakama alacak kişi hemen daha 10 dk önce 2080ti 4750 satıldı mabetini yapti
    Aldigi fiyatinda en az bin lira uzerine 5dk da kartini satmak varken, milletin isi gorulsun diyen hayirsever gorunumlu Jaws doldu forum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 4 Kasım 2020; 6:1:19 >
  • Yukarıdaki arkadaşlar, nasıl senaryolar yazmışsınız kafanızda öyle hemen, konu sahibi kartı gamegarajdan aldı örnek verdiğiniz linkteki adam demircibu dan aldı stok açılmadan bir kaç gün önceydi sanırım , yani herkes için herşey para değil koca koca adamları fiyat düşürmeye çalışmakla suçlamak filan gerçekten komik duruyor , birisi 8250 ye almış aynı paraya satıyor diğeri 7600 e almış 7500 satıyor , piyasada kart yok dolar yükseliyor diye fırsatçılık yapıp 10-12K ya koysalardı fiyatı , sizin satacağınız yada alıp sattığınız kartların ederi mi artacaktı yoksa en azından size örnek gösteremeyeceklerdi sanırım.

Dediğim gibi herkes için herşey para değil. Her aldığımız malda satarken para kazanmak zorunda değiliz. Bana kalırsa akıllarınızı komplo teorilerine yormayın :)
  • İnsanların psikolojisi cidden bozulmuş, nerelere gelmiş konu..
    Fiyat kırmak içinmiş yok amme hizmeti yapılıyormuş, yok vakıf mı işletiyormus bu cumleleri kuran insanlar için yaşına veriyorum ve muhtemelen "ergen" deyip geçiyorum, hee değilse daha kötü yaşının adamı olamamış diyebilirim en fazla.
    Al-sat yapanlara satmayacağımı ve (aslında haz etmiyorum da) belirttim zaten, neden gidip aynı duruma düşeyim ne farkım kalacak üstüne kar koyup satsam ?
    Tanımadığınız insanlar hakkın da bu kadar ezbere/önyargılı olmayın, bu konuda olduğu gibi madara olursunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.