Şimdi Ara

-SATILDI- JASPER ELITE 120 GB- Garanti- 410 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ÖNEMLİ : KONSOL 24 NİSAN PAZAR GÜNÜ ALINMIŞTIR.

Kolsuz- oyunsuz- tek kollu varyasyonları düşünülebilir.

Daha dün aldım, 2. el olarak aldım, tüm eksiklerini yazıcam bakan arkadaş burası da eksikmiş derse adam değilim.
    Sahibinden'de ilan daha dün gece 10 gibi açıldı. Fiyatı çok ucuz gördüm, hemen alayım dedim. Bugün saat 4 gibi cihazı aldım.

Yanında 20den fazla çerez var.
    6 aylık cihaz ama adam 2 ay kullanıldı diye yemin ediyor. Zaten kasa genel olarak çok temiz.
    120 GB HDD var.
    2 kolu (biri siyah biri beyaz) var, onlarda da bir bozukluk yok, her tuşu iyi çalışıyor gevşeme yok.
    Oyun denedim, 1 saat oynadım. Gayet güzel çalıştırdı.
    FW'yi 2 ay önce atmış ya son fw ya da güncel fwlerden biri bilmiyorum.

Kesinlikle ban yok, live'a hiç bağlanılmamış. İnternet bağlantısı kurulmamış. Dolayısıyla 3 ay hediye live var!

Kahraman Elektronikten alınmış, 6 ay daha garantisi devam ediyor.

Kutusu yok, köpek yavrusu taşımış, sonra atmış. Ama kutu kartonları, tüm belgeler var.

Kasanın ön kısmında 2 memory kart girişi var, birini iterken çıkmış veya takılı kalmış. Kırılma yok. Zaten işe yaramıyor, kullanan pek görmedim. Yeni fw çıktığında kasayı açtıklarında söylersiniz düzeltirler. Sadece estetik bir bozukluk. ( Bu forumdan bir arkadaş, yüzünü tırnakla çıkarın, düzeltin çok kolay dedi. )

Elite paket içeriğinde hdmi kablo var mıydı bilmiyorum ama o da çıktı, onu da veriyorum

İsterseniz dün aldığıma dair adamla olan mesajların ekran görüntüsünü bile alabilirim. Bir anda inanılmaz acil paraya ihtiyacım oldu, yoksa kesinlikle satmayı düşünmüyordum. Ekran görüntülerinden anlarsınız zaten.
    Ciddi alıcılar için fotoğraf eklerim.

Çökük olan kısmın, temsili görüntüsü için :
     -SATILDI- JASPER ELITE 120 GB- Garanti- 410 TL

İki kol da elite siyah istenirse fiyat 420

Bu forumda tek alışverişim : trane1 iledir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GandalfTheGrey -- 30 Nisan 2011; 19:07:06 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• satışa devam

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• iyi günler cihazın net olarak üretim tarihini yazarmısınız ?
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.