Şimdi Ara

(SATILDI) HoT + PoF Ekli Satılık Hesap (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hesapta 2 adet 80 level karakter bulunmakta. Exotic item'lar, birkaç skin ve bir de 60 gold falan bir para var.
    Aslında tekrar oynamaya başlamıştım ancak Knight Online'a geri dönünce bu da kaldı öyle. Bunu paraya çevirip Knight için harcayacağım yani.

Havale/eft işleminden sonra gerekli tüm bilgileri verebilirim. Siteye yeni üye olduğum için güvensizlik çekenler vs. olursa telefondan, sosyal medya üzerinden ya da başka iletişim kanalları ile konuşarak ödeme ve teslim sürecini hâlledebiliriz, hiç sıkıntı değil. Tarafımca hiçbir sorun olmayacaktır.

Ücret 100 liradır, pazarlık payı yoktur. Zaten mevcut iki paket de toplam 50 dolara satılıyor, uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepumpkin -- 3 Ağustos 2018; 19:39:32 >

• Konu günceldir.
  • telefon numaranizi birakirsaniz, size ulasmaya calisayim.
  • Özel mesaj olarak gönderdim, hocam.
  • Güncel.
  • Size ulaşamadım özelden telefon numaranızı atarmısınız fazla giremiyorum intarnete eğer giremezsem facebook adresimi bırakayım
    https://www.facebook.com/bugrahansertel buradan ekleyin beni konuşalım.
  • Özelden gönderdim telefon numarasını. Facebook'tan da yazdım.
  • Günceldir.
  • özelden numaranı atabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayerondead -- 10 Temmuz 2018; 15:28:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderdim dostum.

Konu günceldir.
  • Güncel.
  • Hâlâ günceldir. :D
  • Güncel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.