Şimdi Ara

SATILDI | ASUS GTX760 OC Edition | 2GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar, daha üst bir modele geçtiğimden elimdeki ekran kartını satıyorum. Kartı satın alalı 4 yıldan fazla bir vakit geçti, o nedenle garantisi yada faturası elimde yok. Kutusu ve kutu içeriği elimde. Kullandığım süre boyunca herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Düşündüğüm fiyat ___TL, makul olduğu sürece azda olsa pazarlığa açığım. İstanbul içi elden diğer illere önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderebilirim, kargo ücreti alıcıya aittir. Takas düşünmüyorum.

SATILDI | ASUS GTX760 OC Edition | 2GBSATILDI | ASUS GTX760 OC Edition | 2GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefsani -- 9 Mart 2019; 22:50:53 >

• hocam gtx770 ler 450tl den satılmıyor..
  • PMden soran başka bi arkadaşa da yanıtlamıştım bu soruyu. Fiyat bu alacaksan al demek yerine belirli bi fiyat verip pazarlığa açık bırakıyorum. Zaten konuda da o şekilde yazıyor. Makul bir fiyat teklifiniz var ise özelden paylaşırsanız, üzerine konuşuruz. Ek olarak al/sat yada bu işin ticaretini yapan biri değilim. Daha üst bi karta geçtiğim için eskisini elden çıkarıyorum ve kartı birçok farklı platformda satıyorum. Yani acil bir satış durumu söz konusu değil, satılmadığı taktirde elimde durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefsani -- 1 Mart 2019; 16:28:50 >
  • Pm attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.