Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Morthor Daha Az
1 Kayıtlı Üye
8
Cevap
1
Favori
748
Tıklama
Giriş
    80 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    19 Ağustos 2013

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    mwhmwt04

Satildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musician04400 -- 16 Eylül 2019; 21:25:25 >

|
    |

Katılım Zamanı
    12 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    80 Mesaj

Katılım Zamanı
    19 Ağustos 2013

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    mwhmwt04

quote:

Orijinalden alıntı: Takım_Taklavat

Fiyat?
    Eklendi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İNTEL i5 7500-- CM SEİDON 120V V3--ASUS ROG STRIX Z270E --GİGABYTE 1070 O.C. -SAMSUNG 950PRO M2 -- G SKILL TRİDENT Z 3200MHZ DDR4-- HP ROCK SOLİD 1200W --CORSAİR CARBİDE AİR 540 --SAMSUNG 28" 4K 1MS U28E590D FREESYNC-- LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM RGB--LOGİTECH G602--CREATİVE G380--CREATİVE TATİC 3D WİRELESS RAGE

Ticaretçi değilim , ticaretçilere mal satmayın ,ticaretçiler benden mal almasınlar :) bana da mal satmasınlar.
  • Çavuş
    80 Mesaj

Katılım Zamanı
    19 Ağustos 2013

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    mwhmwt04

quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

tr ürünleri zaten bu fiyattan başlıyor , 5-6 bin arası ,
    Tr urunu 5000 tl darbesiz sorunsuz s10 plus telefon nerde var acaba merak ettim?

Orijinalden alıntı: musician04400

Tr urunu 5000 tl darbesiz sorunsuz s10 plus telefon nerde var acaba merak ettim?

Alıntıları Göster
    google açıyorsun :D sahibinden yazınca geliyor , yurtdışı ürünü o paraya satamazsınız demek istedik anlamak istemediniz her satıcı gibi , biz gibi normal alıcılarıda hayattan bezdiriyorsunuz bu kadar paragöz olmayın şuna garantisiz verilecek para 3750 yani , adam 15-20 ay garantili alabiliyor bu ne kadar önemli ve pahabiçilemez göremiyor musunuz ? sevindiriyorsunuz bizleri su pasaport kaydının zamlanması yolunuza taş koyuyorya
    İNTEL i5 7500-- CM SEİDON 120V V3--ASUS ROG STRIX Z270E --GİGABYTE 1070 O.C. -SAMSUNG 950PRO M2 -- G SKILL TRİDENT Z 3200MHZ DDR4-- HP ROCK SOLİD 1200W --CORSAİR CARBİDE AİR 540 --SAMSUNG 28" 4K 1MS U28E590D FREESYNC-- LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM RGB--LOGİTECH G602--CREATİVE G380--CREATİVE TATİC 3D WİRELESS RAGE

Ticaretçi değilim , ticaretçilere mal satmayın ,ticaretçiler benden mal almasınlar :) bana da mal satmasınlar.

• Çavuş
    80 Mesaj

Katılım Zamanı
    19 Ağustos 2013

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    mwhmwt04

quote:

google açıyorsun :D sahibinden yazınca geliyor , yurtdışı ürünü o paraya satamazsınız demek istedik anlamak istemediniz her satıcı gibi , biz gibi normal alıcılarıda hayattan bezdiriyorsunuz bu kadar paragöz olmayın şuna garantisiz verilecek para 3750 yani , adam 15-20 ay garantili alabiliyor bu ne kadar önemli ve pahabiçilemez göremiyor musunuz ? sevindiriyorsunuz bizleri su pasaport kaydının zamlanması yolunuza taş koyuyorya

Alıntıları Göster
    Isine gelmezse almassin bos bos yorum yapma piyasasi belli yok tr 5 bin bulunuyormus bulduysan git al 5 bine kendine fiyat bu isine gelmiyorsa alma 3750 git kendine yurt dışı kayitsiz s10 e belki bulursun piyasasi beli 5 bin tl dedigin telefonlar hepsi darbeli darbeli telefonda garanti disi sayılıyor kimse paragoz degil sen bi belescisin sorun bu....

|
    |

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 12 saat 14 dakika kadarı kaldı.
    açıp baktın mı sahibindene yok , eğitim şart

• Çavuş
    80 Mesaj

Katılım Zamanı
    19 Ağustos 2013

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    mwhmwt04

quote:

açıp baktın mı sahibindene yok , eğitim şart
    Su konusma tarzina bak cocuklar bile senden daha akilli olgun konusuyolar evet egitim sart gidip egitim alman senin icin guzel olur konuşmasını ogren ilk once ki insanlar seni ciddiye alsin yaramaz cocuk merak etme sahibindende ilanim var hangi telefonun ne kadar oldugunu senden iyi biliyorum baska şeyler senin zoruna gitmis belliki neyse yeri degil konumu daha fazla cahilliginle kirletme kaybol...

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,260
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.