Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.810
Cevap
332
Favori
812.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 golf highline dsg 23 bin km'de hasar kaydı,değişen vb yoktur.Sizce kaça satmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

nerde 80 e veriyorlar . bilip bilmeden b.k atmayın. 2018 modelin 2.eli bile o fiyata yok

Alıntıları Göster
    Senin dünyada 100 bin olabilir hocam fiyatlar :-) Seviyene inmeyecegim. Mutlu rüyalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum siteden bi süre uzak durmak lazım. en azından araç almak için.

bugün bi arkadaşımın bayiden 0 km bir araç için aldığı fiyatın (144k) 8k fazlasına yani 152k tl.ye malum sitede 4.000 km.de aynı araç için istendiğini gördüm.

2. el araçları satanlar ya şu an piyasayı bilmiyorlar, yada milleti salak sanıyorlar.
  • suskun33 S kullanıcısına yanıt
    Jetta,golf,polo??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musab63 -- 19 Kasım 2018; 20:0:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    Polo düzelttim özür dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: camoncan

2015 golf highline dsg 23 bin km'de hasar kaydı,değişen vb yoktur.Sizce kaça satmalıyım?
    105 bin uygun mudur?

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2016-model-35.500-km-hatasiz-celik-jantli-auris-589620499/detay

Arkadaşlar fiyatı çok uygun tuttum

• 2013 model 75.000 kilometre'de 1.6 Advance Skypack otomatik, Lpg'li, çamurluk lokal boyalı harici hata yok 72-73 arası satıldı daha yeni Konya'da.

Sizin aracın artıları 3 yaş genç ve 40.000 km daha az kullanılmış.

Diğer aracın artıları otomatik, üst donanım, lpg ve 1.6 motor olması. Sizin aracınız zor gider bu piyasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun33

Bu mesaj silindi.
    Bilen yok mu ? 😋

• camoncan C kullanıcısına yanıt
    Araç dizel mi benzinli mi, dizelse motor 105 bg mi 110 bg mi?
  • 2006 model opel astra 1.6 enjoy oto.vites benzinli 135bin km 3. sahibinden arabamız var. Ön tampon değişti 1200 tl civarı hasar kaydı var (karşı tarafa da işlenmiş olabilir sorgulatmadım ama o civarlarda masraf olmuştu). Başka boya ve değişen yok. Bu arabanın piyasası, ederi nedir?
  • 2016 Egea 1.3 Mjet Easy 68bin km'de, 1 değişen, 1 boyalı. 50bine alındı.
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Çalan vermez nasıl buldunuz pert kaydı olmasın

• Sıfır 190 olan araçlara 280 yazan mı dersin 250 yazan mı dersin ne ararsan var. İnsan bi arar bayiye sorar bu aracın sıfırını kaça veriyorsunuz diye. Acil satacaksanız mecbur fiyatı aşağılara indireceksiniz. Aciliyetiniz yoksa Ötv indiriminin bitmesini bekleyin boşuna şişik fiyatlarınızla siteyi meşgul etmeyin.

• armutsever A kullanıcısına yanıt
    Hocam makyajsız kasa ile makyajlı kasa arasında ki dış görünüm farkını siz bilmiyorsanız bişey diyemem.en basit örnek arka led stoplar

• suskun33 S kullanıcısına yanıt
    kilometre çok yüksek o yüzden satışı zor olur biraz 50-55 arası bir rakamla alıcı bulur gibi
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Kendi ekspertizimizi kendimiz yapacak kadar biliyoruz vesselam.
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Sizce ne kadar eder? araç yükseltmek için bende satmayı düşünüyorum 47.000 kmde hatasız 2016 1.3 easy var elimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reoix

Sizce ne kadar eder? araç yükseltmek için bende satmayı düşünüyorum 47.000 kmde hatasız 2016 1.3 easy var elimde
    http://intercity2.com/araclar/fiat/egea?sayfa=1&siralama=fiyat-artan&gorunum=katalog

Burada bir sürü Egea var, hem de 25 bin TL 0.98 faiz oranı ile.

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.