Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATA II Hard Disc Alacam Ne Marka alayım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
49
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> SATA II Hard Disc Alacam Ne Marka alayım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Western digital in 10.000 rpm lik modeline bak derim... Onu disında tabiki SAMSUNG...
    |
    |

Orjinalden alıntı: Climanjaro

160 gb sata2 samsung aldım , hdd nin "Garr , Gurr" seslerinden işlemci fanının sesi bile duyulmuyor.

Arkadaşta Samsung 120 gb sata 2 var o da aynen dediğin gibi gürültülü çalışıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    hdd ler çalışma prensibi gereği gürültü çıkarmak zorundadır...bu gürültü seviyesi büyükten küçüğe doğru genel olarak...

seagate>samsung>.....(gerisini kullanmadığım için bilmiyorum)
    |
    |

ataruz>>Cihan. Yılmaz>>bahadır_bado>>linkin8888>>supremum>>benozy>>cenkcirak>>sezmel>>CMteria>>sanchalf>>Haydar_Dümen>>sansar741....
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    arkadasım aklın karısmasın inan bana hepsi aynı kalite hepsininde ömrü ve işlevi aynı ben sana diyorum yorma kafanı rahat ol hangisini isteersen onu al sen inanma bu marka yamuk o marka yamuk diyenlere
    |
    |

Orjinalden alıntı: camole

arkadasım aklın karısmasın inan bana hepsi aynı kalite hepsininde ömrü ve işlevi aynı ben sana diyorum yorma kafanı rahat ol hangisini isteersen onu al sen inanma bu marka yamuk o marka yamuk diyenlere

+1 .zaten mimarileri aynı o nedenle performans olarak çok da büyük farkları olamaz.(seagate in sata1.5g diskerini bu genelleme dışında tutuyorum gerçekten performansları bilhassa NCQ açıkken çok kötü.)
    |
    |
    Intel Core Duo T2300 (2MB L2Cache,667MhzFSB, 1.66 Ghz), 2 x 1GB Kingston DUAL DDR2 533 MHz(4 4 4 12), ATI Radeon X1600 512MB,80GB Samsung MP0804H 5400RPM 8MB Cache, 15.4" WXGA "Diamond View", Realtek ALC260 Audio, Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11, CardReader SD, MS, MS Pro, MMC - TV OUT + DVI out, Firewire(IEEE 1394), Express Card
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    SEAGATE
    |
    |
    |
    |

<<ARM>>
    MSN: hasan_arm@hotmail.com

REFERANSLARIM: owL ® - MSSE - Erase - Fatalist - Mkapusuz - Thisrock - Mkoyuncu - Supremum - @dil - Atitng1 - Deathlord
  • Yarbay
    2283 Mesaj
    3 nüde kullnadım western digital gerçekten çok sessiz hatta samsungtanda sessiz ama kullnmak nasip olmadı 16 cache 2 kez aldım 2 side bozuk soğudum yani

seagate abi ncq su bile çok sesli yoksa hızlılar baya

samsung hayatta şaamadan alacağım hdd ses yok performasnta var beyeniyorum sorunum olmadı şimdiye kadar olsada garantisi çok sağlam hemen değiştiriyorlar

seçim senini yani ben samsung derim
    |
    |
    *pehlivan2789 (MUSTi2789)... Satışı yapın sonra anlarsınız !
    *saruhan07 .... Sozune bile inanmayin ! Oyalar durur sizi .
    *carissma11 ... bozuk cihaz yolladi geri almadi haram ols !
    TEL : (536) 400 4444

**imessage,whatsapp mesaj atabilirsiniz**
    MAIL : sertac001986@hotmail.com
    quote:

Orjinalden alıntı: sktem

3 nüde kullnadım western digital gerçekten çok sessiz hatta samsungtanda sessiz ama kullnmak nasip olmadı 16 cache 2 kez aldım 2 side bozuk soğudum yani

seagate abi ncq su bile çok sesli yoksa hızlılar baya

samsung hayatta şaamadan alacağım hdd ses yok performasnta var beyeniyorum sorunum olmadı şimdiye kadar olsada garantisi çok sağlam hemen değiştiriyorlar

seçim senini yani ben samsung derim

3'ünü de kullanan bir arkadaş çıkmış sonunda

Ben de samsung düşünüyorum fakat, Samsungun 16 MB önbellekli, 200-250 gb'lık Sata II bi modeli varmı Türkiyede acaba..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAEDALUS -- 7 Nisan 2006; 2:09:04 >
    |
    |

maxtor
    |
    |

http://www.islamiyetgercekleri.org/
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.