Şimdi Ara

(Al/Sat/Tak) gobl1n'in ThinkPad Ağırlıklı Lappop ve Tablet Yedek Parçaları Pazarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
2.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/al-sat-tak-gobl1n-in-bit-pazari--140909864#140909864

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 11 Aralık 2019; 22:19:3 >

• sistemden çıkma temiz Q TR t440 klavye arıyorum (backlit olmasada olur),iyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 29 Mayıs 2019; 17:0:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

sistemden çıkma temiz Q TR t440 klavye arıyorum (backlit olmasada olur),iyi satışlar.
    Gelirse aklımda olsun.
  • Merhaba, E430 için LCD Panel lazım. Siz de var mıdır veya temin misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

Merhaba, E430 için LCD Panel lazım. Siz de var mıdır veya temin misiniz?
    T430 paneli var. Baktım, maalesef uymuyor.
  • Hocam 2 tane laptop var lcd leri kirik 1366 768 cozunurlklu 15,6 inc
    mevcut ekranlarn kodlari şu şekilde
    (Al/Sat/Tak) gobl1n'in ThinkPad Ağırlıklı Lappop ve Tablet Yedek Parçaları Pazarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Hocam 2 tane laptop var lcd leri kirik 1366 768 cozunurlklu 15,6 inc
    mevcut ekranlarn kodlari şu şekilde
    Şu anda maalesef 15,6 yok.

• Yaptığınız ayıp, 5 dk Whatsappa cevap veremedim diye heryerden engellemişsiniz, pes yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdedex

Yaptığınız ayıp, 5 dk Whatsappa cevap veremedim diye heryerden engellemişsiniz, pes yani.
    Kardeşim, benim sana ayıracak daha fazla vaktim yok. Claudia Schiffer gelse bile yok, onu da engellerim.

Paranı, arkadaşlığını, beni beğenmeni istemiyorum. Her konumun altına yaz, her konumun altına bu cevabı yapıştırayım.

Dokuz ay önce aradın, T420 alacağını söyledin, almadın. Maceramız öyle başladı. Sonra T440P istedin, almadın.

Benden mal alamazsın. Daha fazla vakit kaybettiremezsin. Aşağı yapıştırıyorum geçmişi.

Beş dakika mı, beş saat mi, dokuz ay mı, hepsi timecode'ları ile aşağıda. Şimdi... AYIP EDEN KİM?

------------------------

DH

gobl1n9 ay

Merhaba. İsterseniz arayın. 0532 654 4755.

alik3l9 ay

Hocam merhabalar, t420 makine almak istiyorum ama işlemci 2. nesil ve eski olduğu için tereddüt ediyorum. Önerir misiniz ?
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126665971

1

------------------------

DH

gobl1ngeçen ay

Bios ayarlarını değiştirmek gerekiyor mu diye bakmak lazım. Bendeki cihazın default ayarlarda olduğunu tahmin ediyorum. Sonra bir de whitelist olayı var wifi kartı için.

alik3lgeçen ay

Hackintosh yapmak istiyorum bendeki cihazda da bios şifreli, nasıl çözeriz acaba

gobl1ngeçen ay

merhaba. cihaz çalışır vaziyette duruyor öyle. bios'ta şifre var. gündelik hayatı etkileyen bir şey değil. bios'a giriliyor, ayar değiştirilemiyor. usb'den boot edilebiliyor vs.

alik3lgeçen ay

Abi merhabalar, t440p anakarta ekran kartı mevcut mu ?

1

------------------------

DH

gobl1ndün

Panel mat, orijinaldir. 1080P var. Bu 900p

alik3ldün

İzzet abi, bu modelde 1080p yok mu? Bu ekran yansımaz mat ekran mıdır?

gobl1ndün

1600x900 sıkıntısız:
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=138291328

Lenovo ThinkPad T440P Komple üst kapak 1600x900 panel dahil - 399 TL

alik3l2 gün

Lenovo ThinkPad T440P, ekran arıyorum abi.

1

------------------------

WhatsApp:

[16/10 10:07] Faker Ali Harita Müh Samsun T420 Düşünür: Abi merhabalar, Lenovo ThinkPad T440P, ekran arıyorum abi. Donanımhaberden yazmıştım.
    [16/10 10:09] Faker Ali Harita Müh Samsun T420 Düşünür: 1080 p ekranları var mı abi bu modelin ? Mesajda 1600x900 var demişsiniz.
    [16/10 10:10] gobl1n: Merhaba. Bakayım, ama benim bildiğim yok
    [16/10 10:10] gobl1n: Biz daha önce alışveriş ettik mi?
    [16/10 10:11] Faker Ali Harita Müh Samsun T420 Düşünür: Abi alışveriş etmedik, sizden bilgi almıştım cihazlarla ilgili.
    [16/10 10:16] gobl1n:https://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-ThinkPad-T440p-20AN-006VGE-Notebook.108423.0.html
    [16/10 10:17] gobl1n: Lenovo offers three different matte displays for this ThinkPad T440p. The entry-level option is a TN HD display (1366x768 pixels), moving up through the TN HD+ display (1600x900, online price 97 Euros, ~$130) to the IPS FHD display, which at 136 Euros (~$185) is still quite affordable. In our test update on the Lenovo ThinkPad T440s, we will be putting the IPS display under the microscope.
    [16/10 10:17] gobl1n: Fhd panellisi varmış. Ben hiç görmedim. Bendeki 1600x900
    [16/10 10:20] Faker Ali Harita Müh Samsun T420 Düşünür: Abi, sizdeki ekran mat yansıma yapmaz ekran mı
    [16/10 10:20] gobl1n: Orijinal panel. Hepsi mattır
    [16/10 11:11] gobl1n: evet?

------------------------

Sahibinden:

Ali
    İ5-4200m işlemci var işinize yarar mı

gobl1n
    hayır

Ali
    Merhabalar t440p nin panelini kaç lira yapabilirsiniz son

gobl1n
    sana satmıyorum. geçen gün vaşşap'ta cevap vermeye tenezzül etmediğin için engelledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 18 Ekim 2019; 9:19:32 >

• Evet t420 alacaktım, işim gereği performansından şüphe ettim ve t440p aldım. Panel ile ilgili yazıyorum. Whatsapptan siz bana 11.11 de mesaj göndermişsiniz ben size 11.44 de yazdım ve mesaj iletilmemiş, çünkü kendinizce engellemişsiniz. Sorun ürün alıp almamak değil ben merak ediyorum, soruyorum size sizde elinizden geldiğince yardımcı oluyorsunuz. Ama olay şuna sonra dönüyor, “benden ürün alamayacaksan soru sorma kardeşim” Neyse abi, istediğin yerden engelleyebilirsin sıkıntı yok. Sadece ben boş yapmıyorum siz olayı farklı yere çekiyorsunuz
  • quote:

Evet t420 alacaktım, işim gereği performansından şüphe ettim ve t440p aldım. Panel ile ilgili yazıyorum. Whatsapptan siz bana 11.11 de mesaj göndermişsiniz ben size 11.44 de yazdım ve mesaj iletilmemiş, çünkü kendinizce engellemişsiniz. Sorun ürün alıp almamak değil ben merak ediyorum, soruyorum size sizde elinizden geldiğince yardımcı oluyorsunuz. Ama olay şuna sonra dönüyor, “benden ürün alamayacaksan soru sorma kardeşim” Neyse abi, istediğin yerden engelleyebilirsin sıkıntı yok. Sadece ben boş yapmıyorum siz olayı farklı yere çekiyorsunuz
    .........
    [16/10 10:20] Faker Ali Harita Müh Samsun T420 Düşünür: Abi, sizdeki ekran mat yansıma yapmaz ekran mı
    [16/10 10:20] gobl1n: Orijinal panel. Hepsi mattır
    [16/10 11:11] gobl1n: evet?

Bunu 10.20 olarak almak gerekiyor. Soruyorsun, cevaplıyorum. Soruyorsun, cevaplıyorum, sonra susuyorsun. "Evet?" yazıyorum, çünkü artık senden bıkmışım. Online'sın (görüyorum), görüyorsun, cevaplamıyorsun, engelliyorum, gelip burada beni ayıplıyorsun. Zinhar mal satmıyorum sana.

Soru sorma mevzuuna gelince; ben kimsenin babasının oğlu değilim. Ürün alacağını söyleyip, telefonda sonu gelmez sorular soruyorsun, sonra sessizce ortadan kayboluyorsun. Gidip başka bir modeli başka birinden alıyorsun. Bana ses etmiyorsun. "Alacağım dedim, ama şu cihazı aldım" gibi bir mesaj yazmıyorsun.

Ben dünkü çocuk değilim. 1001 türlü madrabazla aşık atıyorum. Ayıp eden sensin. Bari sus. Utanmadan gelip benim konumda beni ayıplıyorsun.

Ben sana şöyle diyeyim. Bu cihazın orijinal panelini çok pahalıya bulabilirsin. Ben o paneli yakın zamanda o kimseye satmayacağım. Sırf başka biri alır da bir şekilde sana gelir diye. Piyasadan "uyumlu" yazan bir panel alıver. İlanda A marka yazar, B markanın fotoğrafı vardır, gelen C markadır. Onlardan kapıver bir tane. Adamlara telefon aç, akşama kadar sor bunları, sonra sipariş geç.

Umarım takarsın, çalışmaz, ki %99 bu olacak. Sonra iade edersin vs. Hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 18 Ekim 2019; 12:9:18 >

• Buradan yazmamın sebebi konunuzu linç falan etmek değil, size ulaşabileceğim tek platform burası idi.
    Malı satıp, satmanız önemli değil. Cihazı sizden alamadım çünkü sizde hem bu model cihaz yoktu hem de fiyatlarınız yüksek geldi. Ben de bu işin ticaretini yapmayan çok kar marjı gütmeyen bir arkadaştan aldım, uygun fiyata.
    Ben yapı itibari ile zaten detaylı soran, inceleyen birisiyim.
    Neyse uzatmanın anlamı yok. İlk başta da dediğim gibi ulaşabileceğim tek platform burası olduğu için konuya yazdım.Yolunuz bahtınız açık olsun.
  • quote:

Buradan yazmamın sebebi konunuzu linç falan etmek değil, size ulaşabileceğim tek platform burası idi.
    Malı satıp, satmanız önemli değil. Cihazı sizden alamadım çünkü sizde hem bu model cihaz yoktu hem de fiyatlarınız yüksek geldi. Ben de bu işin ticaretini yapmayan çok kar marjı gütmeyen bir arkadaştan aldım, uygun fiyata.
    Ben yapı itibari ile zaten detaylı soran, inceleyen birisiyim.
    Neyse uzatmanın anlamı yok. İlk başta da dediğim gibi ulaşabileceğim tek platform burası olduğu için konuya yazdım.Yolunuz bahtınız açık olsun.
    Yazdın, ama nasıl yazdın, son olarak bir hatırlayalım:

"Yaptığınız ayıp, 5 dk Whatsappa cevap veremedim diye heryerden engellemişsiniz, pes yani."

Başkasından aldın, ama satıcıyı bulamıyorsun bak. Bulsan da parça bulmuyor adam sana, ki bana gelip indirim istiyorsun. Benim cihazlarımın ederleri yazılı. Adam sana BIOS'u kilitli cihazı vermiş mesela, haberin yok. Bende adam kandırmak, kilitli cihaz kilitlemek vs yok. Neyse o.

Bahtımı kapatmak için konumda beni ayıpladın, şimdi çarıklı mantığıyla çeviriyorsun. Mesajın yukarıda yazılı duruyor. Niyetin ortada. Senin yolun da, bahtın da kapalı olsun.

• Seni ayıplamak istesem, buraya yazmam, bana cevap verin, yanlış anlaşılmanın önüne geçelim diye yazdım.
    Cihazı aldım adamdan değil, bir arkadaştan bios kilit olayını o da bilmiyor. Çünkü bios nedir bilmiyor. Sizdeki Biosun kilitli olup olmadığını sordum, kilitli olması çok bir anlam ifade etmiyor, windows kullanıldığı sürece, hackintoshu merakımdan kurcaladım sordum size.
    Eğer sizi baltalamak istiyorsam, yolum, bahtım kapalı olsun. Niyetim ortada benim iyi günler.
  • quote:

Seni ayıplamak istesem, buraya yazmam, bana cevap verin, yanlış anlaşılmanın önüne geçelim diye yazdım.
    Cihazı aldım adamdan değil, bir arkadaştan bios kilit olayını o da bilmiyor. Çünkü bios nedir bilmiyor. Sizdeki Biosun kilitli olup olmadığını sordum, kilitli olması çok bir anlam ifade etmiyor, windows kullanıldığı sürece, hackintoshu merakımdan kurcaladım sordum size.
    Eğer sizi baltalamak istiyorsam, yolum, bahtım kapalı olsun. Niyetim ortada benim iyi günler.
    İnsanları durup dururken engellediğim sonucu çıkıyor, bunu yazınca:

"Yaptığınız ayıp, 5 dk Whatsappa cevap veremedim diye heryerden engellemişsiniz, pes yani."

Ben bunun böyle olmadığını izah ettim. Bütün tarihiyle, müdahale etmeden, copy&paste ile aktardım. Beni kötü göstermek istediğin insanlar okusun, anlasın diye. Anlamayanın, anlayıp da hak vermeyenin de benle işi olmasın. Kötü günler.

• Artık engelleyebilirsiniz sıkıntı yok. Sizi kötü göstermeye de çalışmıyorum. Siz iyi bir insansınız. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdedex -- 18 Ekim 2019; 13:23:10 >
  • Merhaba, diğer konudan geliyorum. Link için teşekkür ederim. Bu kadar fazla parçanın bir arada olduğu bir yer görmek çok güzel oldu benim için. Aradığım parçaları bulamadım. 1 tane pil gördüm sadece model no su yazan oda t61 için çıktı. Sağlık olsun. Ama takipteyim. Favoriye ekledim. Her fırsatta kontrol edeceğim.
  • T430s için hddnin yanına takılan lastiklerden bide o üste takılan Metal aparattan var mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximus Meridus

T430s için hddnin yanına takılan lastiklerden bide o üste takılan Metal aparattan var mı hocam ?
    Var. Takımı 75 TL.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.