Şimdi Ara

Şase No Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aneksi (4 mesaj) Cancan. (1 mesaj) sinoplu (1 mesaj) brkprlk35 (1 mesaj) kir-pi (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar ben aracımı internette satışa koydum. Arayan kişilerden bazıları aracımın şase numarasını istiyor. Şase numarasını vermemin herhangi bir sakıncası olabilir mi. Herhangi bir dolandırıcılık işinde tek başına yeterli olur mu şase numarası. Teşekkürler

|
    |
  • Yarbay
    5684 Mesaj
    şase numarasından kaza olup olmadığına bakılıyor onlarda bakmak için istemişlerdir
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    onu biiyorumda. art niyetli insanlar dolandırıcılık olayında falan kullanabilir mi ondan şüpheleniyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    fikri olan yok sanırım.
    |
    |
  • Yarbay
    6953 Mesaj
    Bence ikinci el araba satma sitelerinin birine yazacaksanız yazmayın. İki türlü de SMS'i yollayın oraya yazın bu çıkmaktadır diye. Gelir adam her şeyine bakar ekspertizine falan en son sorarsa "şu şase numarasına da bakalım da dediğiniz gibi mi" dendiğinde ben veririm. Türkiye'de sahte ruhsat çok zor değil. Ben gereksiz yere hassasım belkide ama düşüncem bu
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bişey olmaz merak etmeyin kaza , hasar durumuna ulaşıyorlar
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ?
    |
    |
  • Yarbay
    4979 Mesaj
    Artık birçok araçta şase numarası ön camdan görünebilecek şekilde oluyor ee plakamızda ortalıkta o zaman bir sürü ikiz, üçüz dördüz olması lazım değil mi kötü niyetli adam istediğinde bir şekilde o bilgiye ulaşır, şase numarasını isteyipte vermeyen araç sahibi için bulunduğum şehirden kalkıp gidip o racı görme zahmetine niye gireyim, belkide satan kötü niyetli gizlemek istediği bişey var
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.