Şimdi Ara

Şase No Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben aracımı internette satışa koydum. Arayan kişilerden bazıları aracımın şase numarasını istiyor. Şase numarasını vermemin herhangi bir sakıncası olabilir mi. Herhangi bir dolandırıcılık işinde tek başına yeterli olur mu şase numarası. Teşekkürler

• şase numarasından kaza olup olmadığına bakılıyor onlarda bakmak için istemişlerdir
  • onu biiyorumda. art niyetli insanlar dolandırıcılık olayında falan kullanabilir mi ondan şüpheleniyorum.
  • fikri olan yok sanırım.
  • Bence ikinci el araba satma sitelerinin birine yazacaksanız yazmayın. İki türlü de SMS'i yollayın oraya yazın bu çıkmaktadır diye. Gelir adam her şeyine bakar ekspertizine falan en son sorarsa "şu şase numarasına da bakalım da dediğiniz gibi mi" dendiğinde ben veririm. Türkiye'de sahte ruhsat çok zor değil. Ben gereksiz yere hassasım belkide ama düşüncem bu
  • Bişey olmaz merak etmeyin kaza , hasar durumuna ulaşıyorlar
  • ?
  • Artık birçok araçta şase numarası ön camdan görünebilecek şekilde oluyor ee plakamızda ortalıkta o zaman bir sürü ikiz, üçüz dördüz olması lazım değil mi kötü niyetli adam istediğinde bir şekilde o bilgiye ulaşır, şase numarasını isteyipte vermeyen araç sahibi için bulunduğum şehirden kalkıp gidip o racı görme zahmetine niye gireyim, belkide satan kötü niyetli gizlemek istediği bişey var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.