Şimdi Ara

ŞARKI PAYLAŞIMLARI SES SİSTEMLERİ İÇİN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepimiz buraya basslı , club , pop tarzı şarkılar paylaşalım.
    1. Iggy Azalea - Fancy (CADEK UP REMİX)
    2. Don Diablo - Origins
    3. Major Lazer - Watch Out For This ( DJ KUBA )
    4. Mercer & Dj Snake - Lunatic
    5. Sia - Chandelier
    6. Tom Boxer & Morena Ft. J Warner - Deep In Love
    7. Jasen Derulo - Wiggle Wiggle
    8. Lil Jon - Bend Ova Ft. Tyga
    9. Lil Jon & The East Side - What U Gon'Do

Benden şimdilik bu kadar paylaşım , ileride dahada paylaşımlar yapacam sizdende paylaşımlar bekliyorum

• Reklam yapmak gibi olmasın ama turktorrent üzerinden gayet güzel bass lı araba müzikleri indiriyorum kendi dj leri de güzel müzikler paylaşıyorlar. ama burası da Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmyildiran

Reklam yapmak gibi olmasın ama turktorrent üzerinden gayet güzel bass lı araba müzikleri indiriyorum kendi dj leri de güzel müzikler paylaşıyorlar. ama burası da Takip.

Ses kalitesi yuksekmi sitedeki şarkıların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vala hocam kaliteleri bana yetiyor :)

• quote:

Vala hocam kaliteleri bana yetiyor :)

Lınklerı burada paylasacaksınkı bızde deneyecez ama ben klıp ızledıgım ıcın ıs yerındekı 2+1 ses sıstemı var kolon oldugundan sanslıyım bu yzuden ılk once youtubedan ızlıyorum sonra begendıklerımıhttp://convert2mp3.net/index.php sıtesınden ındırerek 1024 yada 720 formatından ındırıp dınlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CadissEtrama

quote:

Lınklerı burada paylasacaksınkı bızde deneyecez ama ben klıp ızledıgım ıcın ıs yerındekı 2+1 ses sıstemı var kolon oldugundan sanslıyım bu yzuden ılk once youtubedan ızlıyorum sonra begendıklerımıhttp://convert2mp3.net/index.php sıtesınden ındırerek 1024 yada 720 formatından ındırıp dınlıyorum

Abi linkleri paylasirsam ben ban yerim muhtemelen siteden kaç senelik seederım emekler boş gitmesin diye paylaşamıyorum linkleri :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CadissEtrama

quote:

Abi linkleri paylasirsam ben ban yerim muhtemelen siteden kaç senelik seederım emekler boş gitmesin diye paylaşamıyorum linkleri :)

Bız youtube lınklerı paylastık banyemeyız ınsallah

• CadissEtrama kullanıcısına yanıt
    Yok abi dh dan degil turktorrentten ban yemekten bahsetmiştim ben :)

Torrent linkini paylaşmam yasak ipden çakıyorlar 600gb upload boşa gitmesin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.