Şimdi Ara

şarkı çalmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba kendi yazdigim 5 sarki var bunlari repartuarima ekledim fakat konserde bunlari calmiyor ve konser sirasinda 0 sarki oldugu yaziyor. Sebebi ne olabilir karakterimin grup gorevleriyle mi alakali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O şarkıları performans planına eklemeniz gerekmekte çalmak için. Bunun içinde sanatçı menüsündeki performans planı oluşturmayı kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: resolument

O şarkıları performans planına eklemeniz gerekmekte çalmak için. Bunun içinde sanatçı menüsündeki performans planı oluşturmayı kullanabilirsiniz.

Ekli sarkilar 5 tanesinide ekledim acaba fazla performans ekledim diye mi oldu boyle ?

• Genel olarak 11 şarkı 8 atraksiyon idealdir. İstisnalar olabilir tabiki ama bu şekilde alırsınız en çok verimi.

• atakartal A kullanıcısına yanıt
    Cevapla demeyi unutmuşum bir önceki mesajımda

• Bide o sekilde deniyim sanirim fazla atraksiyon olunca sarkiya kalmadan terkediyorlar. Tesekkurler bilgi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakartal -- 25 Mart 2014; 13:33:59 >
    11-14 şarkı arası idealdir çalmak için ama boşuna 3 şarkı harcamamak adına 11 şarkı çalmak daha mantıklı. Atraksiyon sayısı ise şarkı sayısından 3 eksik olsun. Şarkılarınızın sahne etkisi çok düşük ise 11 şarkı 9 atraksiyon da yapabilirsiniz. Atraksiyonlardan biri muazzam açılış, digeri sahneyi terk et, son olarak da mesaj haykırma olsa size geriye 5 atraksiyon bulmak kalıyor yeteneklerinize uygun.

• Ayrıca yakalamışken bir soru daha sormak istiyorum. Ben klasik müzik üzerinde ilerlemeyi düşünüyorum ve aşşağıda listesi olan yeteneklerin hepsini ya 5 yada 4 yıldız yaptım. Acaba bu yetenekler dışında yetenekler gerekli olur mu? Kendi genreme ait ayrıca genel de de olan atraksiyonların çoğunun yetenekleri tamam.

Çello

Keman

Temel Telli Enstrümanlar

Müzik
    Dans müziği besteleme

Doğaçlama Müzik

Temel Bestecilik

Temel Şairlik

Müzik türü yetenekleri
    Klasik Müzik

Sahne ve Performans
    İleri Havai Fişekçilik

Işık Sihirbazlığı

Profesyonel Dansçılık

Profesyonel Şovmenlik

Sahne Dalışı *

Seyirci Bilinci

Temel Dansçılık

Temel Şovmenlik

Temel Özel Efektler

Sosyal
    Temel Davranış

Spor
    Temel Yoga

Klasik müzikte çift yetenek isteyen 4 atraksiyon var bunların yetenekleri verdiginiz listede var en kötü bunları 4.78* a kadar getir ama bir de basın yeteneklerini yazmamışsın temel medya yönetimi ve akıl hocalığı ustalıgı olmazsa olmazlardan onun yanına halkla iliskiler ve hitabeti de 3* falan eklersen tamamdır.

• Peki herşey için teşekkürler. :)
    Ben teşekkür ederim. Aklınıza takilan bir şey olursa oyundaki isminizi pm atın oradan konuşuruz, elimden geldigince yardımcı olurum müzik hayatınıza.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.