Şimdi Ara

Şarkı açıp bütün mahalleyi rahatsız eden tofaslilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş oturdum balkona biraz rahatlamak için çok yorucu bi gündü. Sepserin, sessiz kahvemi de almıştım tam. Neon ışıklı ses sistemli modifiyeli bi Tofaş geçti mahalleden son ses Apaçi bi sarki açık. Birde geçmesi yarım dakika sürdü serefsizin aşırı sinirlendim. Bide bunların egzoz bagirttiran modelleri var ama gündüz değil gece geçince sinirleri oynuyor insanın.

Alacaksın bunları kafalarını duvara sürüp kıvılcım cikaricasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dikkat cekmeye calisan 3 yasindaki bebekten farklari yok bunlarin. Hayatta hicbur sekilde basarmanin tatminligini yasamamis insanlar. Boyle tatmin olmaya calisiyorlar.

• Tamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • portakallı ördek yavrusu kullanıcısına yanıt
    Bebek bunlardan daha zekidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de trafikte arkana yapışmaz mı bu salaklar ? deli oluyorum içimden saydırıyoum.
  • İşim gereğimi silah taşıyan biriyim. Geçen bizim mahalleye geldiler. 5 dakika bekledim ama gideceklerini düşünmediğimden balkona çıkıp arabanın durduğu yerin önüne bir el sıktım ve anında topukladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

İşim gereğimi silah taşıyan biriyim. Geçen bizim mahalleye geldiler. 5 dakika bekledim ama gideceklerini düşünmediğimden balkona çıkıp arabanın durduğu yerin önüne bir el sıktım ve anında topukladılar.

Yav he he

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zibidi Gonzales -- 26 Ocak 2019; 17:11:5 >
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    2016 model passata biniyorum herkesi kendinle karıştırma

• Uyar kardeşim kısın sesini de, baktın laftan anlamıyorlar kap bitane sopa in aşağı koş üstlerine ya kaçarlar ya gelirler üstüne allah ne verdiyse vur baktın dövüyo gibiler bağır çığır yerden bulduğunu salla bunlara deli gibi sağ sola koş tuttuğuna geçir bitane sonra bu deli napıo aq diyip kaçarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: backend

2016 model passata biniyorum herkesi kendinle karıştırma

sen git istediğin parayı bayıl.yarın öbür gün dsg mekatronik arızası versin,emisyon skandalı çıksın
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Fakir Blok sen ciğerini satsan benim ceketimi alamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: backend

Fakir Blok sen ciğerini satsan benim ceketimi alamazsin

ayyy ağlarım ama bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.