Şimdi Ara

Şarjda veya powerbank ile oynamak bataryasına zarar verirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 18 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • encuni (3 mesaj) mkaanyesillik (1 mesaj) brigand35 (1 mesaj) fatih7676 (1 mesaj) sawgent (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> Şarjda veya powerbank ile oynamak bataryasına zarar verirmi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    V2 versiyon var elektıırk kesıntılerı ve geziler için 20k mah kaliteli bir powerbank alsam sarj %5 10 larda takıp oynamaya devam etsem zararı olurmu. Bildiğin kadarıyla 20k mah fazladan 8-12 saat arası oyun sarjı verıyor. Belki dedim aranızda kullanan birileri vardır cevap verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 3 Şubat 2020; 22:57:22 >

|
    |
  • Yarbay
    2824 Mesaj
    Uzun vadede her pile zararı olur o şekilde kullanımın.
  • Yarbay
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

illa kullanan olmuştur eski serinin sarjı cok az gıdıyor dıye bılıyorum belki öncesi sonrası diye örnek verir
    |
    |
    sawgent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    478 Mesaj

Bence kullanıp keyfini çıkarın. Pil bozulursa değiştirirsiniz. Hem öyle çok kısa sürede bozulacağını da zannetmiyorum.
    |
    |
    encuni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

illa sarjda fln kullananlar olmuştur ilk kullandıkları hali ile şimdiki batarya süresi ne kadar biri yazsa iyi olcak. zaten elektırık kesintisi ve dışarda extradan lazım olursa dıye bı köşeye koycam devamlı kullanmayacam
    |
    |
    yldrm224 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Batarya verimliliğini kısaltır pili öldürür
    |
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    ilk versiyon var elimde legend of zelda breath of wild hariç hepsinde hala 4 saate yakın gidiyor şarjım şarjda kullanmak için yazıcıda şarj kablosunun gireceği dock bastım sürekli öyle oyunuyorum bi cacık olmuyo olursa da pili 200 lira keyfim bölüneceğine 8 aydır birşey olmadı yılda bi 200 lira veririm sıkıntı değil
    |
    |
  • Yarbay
    2264 Mesaj
    arkadaşlar 2. el cihazıma batarya alicam nerden almalıyım birde yeni seri cihazların bataryaları daha iyi onlar satılıyor mu nereden temin edebilirim
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    dock da oynamak la şarja takılı oynamak aynı değil mi? ben sürekli dockda oynuyorum umarım aynı değildir :)
  • Yarbay
    5093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dolgasan

dock da oynamak la şarja takılı oynamak aynı değil mi? ben sürekli dockda oynuyorum umarım aynı değildir :)
    Ayni hocam bir fark yok sarjda da dockda da kullaniyorum degisen birsey yok.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.