Şimdi Ara

Şarj yüzdesi atlama. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KissOfH3ll

bu memlekette ki en büyük sıkıntı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak herkes herşeyi biliyo arkadaş botoryo port yazmış bak bak bak ölemiymiş sayın uzman araçlarda müşür dediğimiz olay vardır mazot olmasına rağmen benzin ibresi e yi gösteriyosa müşürde sıkıntı vardır telefonlarda da şarj yüzdesi böle bişeydir şarj yüzdesindeki dengesizlikler müşüre yani yazılımsal sıkıntıya işaret eder adam size bataryam 1 saatte bitiyo demiyo yüzde göstergesi dengesiz diyo yani burdan batarya bitmişi nasıl anlıyosunuz

Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için valla için rahatladı. Yani şimdi benim bu sorunum yeni sürümler geldikçe düzelir mi dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem yazılımla hem de donanımla alakası olan bir problem. Bazen ios pili düzgün okuyamıyor ve bu yüzden birden yükselme olabilitiyor. Bende iphone 5 var bazen %15'den %20 lere atlayabiliyor. Asıl sıkıntı arkadaşın dediği gibi birden %10 luk bir düşme yaşıyorsanız piliniz bitmeye yakındır.
  • Anladım artık bakıcaz Zaman'la yeni sürümler geldikçe düzelirse düzelir düzelmezse gereken yapılır

• Bu 9.1 varya onun boyu posu devrilsin :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

Bu 9.1 varya onun boyu posu devrilsin :))))

Vallaha doğru dedin kimse mi memnun olmaz bi sürümden. Bu akşam 9.2 final gelirde inşallah milletçe kurtuluruz şu 9.1den

• quote:

Orijinalden alıntı: qiest_588

quote:

Vallaha doğru dedin kimse mi memnun olmaz bi sürümden. Bu akşam 9.2 final gelirde inşallah milletçe kurtuluruz şu 9.1den

İlk defa yeni bir sürümün gelmesini dört gözle bekliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qiest_588

quote:

İlk defa yeni bir sürümün gelmesini dört gözle bekliyorum.

Bende aynı durumdayım. Kesinlikle katılıyorum sana.

• Aynı sorun bende de var mesala şarj %50 yarım saat şarj ediyorum %54 şarjdan çekiyorum %54te sabit kalıyor telefonu kapatıp açıyorum %80 oluyor atıyorum sonra düzeliyor telefon 6s bu arada 15 günlük cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xperialperen -- 2 Aralık 2015; 16:13:40 >
  • Benim telefonda bazen %5'teyken şarja takar takmaz %45'e falan yükseliyor 2 yılı geçti bataryayı değiştirmem gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ios 9 ile bir sorun bence çünkü aynı sorun bendede var özellikle şarjdayken. Bakıyorum %90 şöküyorum tekrar takıyorum bi anda %100 oluyor. Kesinlikle batarya ile değil yazılımsal bir sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşıldı arkadaşlar dediğim gibi sürümler geldikçe burnunda düzelmesini beklemekten başk bi çaremiz yok o zaman..

• Arkadaşlar hepinize merhaba bu sorunu ayrıntılı olarak 6s kullanıcı kulübünde yazmıştım. Eski cihazım 6 plus da bu sorun ios9.0 dan sonra batarya göstergesinin sapıtma sorunu vardı pili kalibre etsende olmuyor sorun yazılımsal arkadaşlar 6 plus ımı satıp 6s plus 128 gold aldım 23 kasımda 1.5 haftalık cihazda şarj olurlen %3 de takılı kalıyor sonra kapatınca %30 lara çıkıyor. 9.2 beta 4 yükledim onda da aynı düzeltmek için baya uğraştım 1 gün düzeldi ama yeniden bugün sapıttı düşük şarjlarda sapıtıyor geçen %33 de koydum şarja 34 35 diye artıyor fakat şarjı tamamen bitirip şarja koyduğumda %3-4 de takılıyor. Fakat bitirmeye gelince pil %1 e kadar dayanıyor sıkıntı yok.

Açıklamalardan sonra eğer piliniz %20 30 ları gösterirken anında bitmiyorsa sıkıntı yok sorun yazılımsal hatta yurtdışında bu sorun battery indicator stuck diye geçiyor hatta yurtdışında biri 4 kere cihaz değiştirmiş 4 cihazda da aynı sıkıntı var diyor yani sıkıntı etmeyin bence 9.3 e kadar apple düzeltecektir.

• qiest_588 Q kullanıcısına yanıt
    Model ne hocam telefonuzun

• hava koşullarına göre yapıyor. Sıcak ortamda yükselir soğukta düşer. Denemek için telefonu poşetle buzdolabına koydun 2 dakika içinde %45 ten %32 ye düştü. Yine 2 dakika sonrada %45 e geri döndü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.