Şimdi Ara

SARIYOR mu arkadaşlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kendilerini hiç bir zaman ciddiye almadım, almıyorum, almayacağım. Trabzon bir Anadolu takımına dönüşmüştür ve öyle de kalacaktır.

Forumumuzdaki Bursaspor ve Trabzonspor alt forumları neden var hala anlamış değilim. Ne takip edeni var, ne yazanı. 5/10 kişi için alt forum açılmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 23 Eylül 2018; 21:28:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Kendilerini hiç bir zaman ciddiye almadım, almıyorum, almayacağım. Trabzon bir Anadolu takımına dönüşmüştür ve öyle de kalacaktır.

Forumumuzdaki Bursaspor ve Trabzonspor alt forumları neden var hala anlamış değilim. Ne takip edeni var, ne yazanı. 5/10 kişi için alt forum açılmamalı.
    Trabzon her zaman Anadolu takımıydı. Tek fark 2 sezondur 33 maç yatıp 1 maç bize oynamaları. Umurumuzda mı? Değil.
  • Bizi yenince kendilerini birşey sananlar, 2 haftada kendi çaplarının ne olduğunu gördüler...
  • Adamlar bizi yenip sezonu kapattı. Şaka gibi
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    ikinci yarıda da yenerler ve yine tarih tekerrür eder.

Sizin belalınız Trabzon, Bjk'nin Başakşehir, Fener'in Akhisar, Ts'nin Alanya, Bursa'nın Bjk vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igunduz

Bizi yenince kendilerini birşey sananlar, 2 haftada kendi çaplarının ne olduğunu gördüler...
    Göztepe 2. yarı rezil oynadı. Bir pozisyonda Göztepe kendi sahasından çıkmaya çalışırken kendi kalesine 30 metre mesafede rakibine arkadan hücum faul yaptı. Gözlerime inanamadım amatör maçlarda bu hata yapılmıyor. Çıkarken kaptırdıkları topları sayamadım bile. Bu takıma karşı maçı çeviremediler. Trabzon'un karşısında klasik bir çabuk ve etkili çıkan Anadolu takımı olsaydı maçta tarihi fark olurdu.

Göztepe bu oyunla maçı şansa aldı. Ama doğru dürüst takımlar Trabzon'u affetmez.
  • Bence otur Ünal hocaya dua et,7-8 olacak maçı 4'te bıraktırdı çünkü.Trabzonspor'un elinden 2011'den sonra aldığı,Şenol Güneş'in adam ettiği kemik futbolcularla 2 yıl şampiyon olan takım Trabzon'a büyük değil diyor.Oynadığımız rezil oyunu bir kenara alıyorum,madem büyük değiliz neden her mağlubiyet sonrası aynı konuyu temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp koyuyorsunuz ortaya?Trabzon eski günlerine dönemeyecek belki de hiçbir zaman,varsın dönmesin sürekli desteklemeye devam edeceğim.Passolig yakan tipler burada Anadolu efsanesine sallıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 22 Eylül 2018; 23:14:55 >

• Anthony Hopkins kullanıcısına yanıt
    Anadolu efsanesi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Anadolu efsanesi mi
    neresi komik?
  • Aragramir kullanıcısına yanıt
    Sen de sosyal medya neslindensin sanırım,sizin büyük müthiş takımlarınız Trabzon'a korka korka beraberlik için gelirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Sen de sosyal medya neslindensin sanırım,sizin büyük müthiş takımlarınız Trabzon'a korka korka beraberlik için gelirdi.
    Milattan önce sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

neresi komik?

Alıntıları Göster
    neresi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: drknkrc

neresi değil

Alıntıları Göster
    Yaşınız yetmiyor sanırım
  • Trabson sarmıyor Akhisar sarıyor mu

muhahahahaeheheeeeee
  • Adamlar 2011 yılı şampiyonu. Dedikleriniz bir kısmı doğru olsa da hala büyük takımdır bence.
  • trabzon maçına anlamlandıramadığımız yol kazası diye bakarken işin aslında öyle olmadığını akigolar ispatladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

ikinci yarıda da yenerler ve yine tarih tekerrür eder.

Sizin belalınız Trabzon, Bjk'nin Başakşehir, Fener'in Akhisar, Ts'nin Alanya, Bursa'nın Bjk vs.
    akhisar asıl bizim belamız 3 maçtır gazlıyor herifler 2 kupa aldılar fenerden ne aldılar.
  • hiç akıllanmayacaklar sardı mı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.