Şimdi Ara

Saran Medya ; Süper Lig Yayın Hakkı İçin İddialıyız.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Süper Lig yayım hakkı için şartnameyi alıp değerlendireceğiz"

Sadettin Saran, Süper Lig yayın ihalesi konusunda da konuştu. Saran, "TFF Başkanı, 'Süper Lig maçlarıyla ilgili yeni ihale yapacağız' dedi. Biz son derece iddialıyız. İngiltere Ligi'ni 50 bin dolara aldık, şimdi 50 milyon dolar civarında. Mevcut iki kanalımız 7 milyon haneye ulaşıyor. Türkiye'de ligi de çekiyoruz, Avrupa'da da değişik liglerin çekimi biziz. Bu ihale için en iddialı şirket biziz. Şartnameyi alıp değerlendireceğiz" açıklamasını yaptı.

https://m.ajansspor.com/haber/ve-mesut-ozil-ilk-11e-yerlesiyor-iste-muhtemel-11-529069

• S sport kim Süperlig ihalesini almak kim

Digitürk ten başkası alamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalyalı. kullanıcısına yanıt

Eski digi demek istedin heralde ?

• bana da bein isterse o alır gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

bana da bein isterse o alır gibi geliyor

bein ülkeden çekilecek yüksek ihtimal.

ellerindeki dizileri filmleri kaybediyorlar, s sport'u kaybettiler. üye kaybı devam ediyor ve hiç bir şekilde yeni kanal anlaşması vesaire yapmıyorlar üyeleri kazanmak için. gittiği yere kadar götürelim mantığındalar şuanda. ben yeni yayın hakkını alacaklarını hiç düşünmüyorum.

• en iyisi saranın alıp tüm platformlarda belli para karşılığı yayınlaması olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

en iyisi saranın alıp tüm platformlarda belli para karşılığı yayınlaması olur .

piyasada bence de bu işi en iyi yapabilecek adam bunlar. arada bir premier lig, bundesliga izliyorum spikerler baya iyi, profesyonel oldukları her halinden belli, yorumcuları da keza öyle. umarım alırlar.

çok fazla platforma satış gerçekleştirecekleri için büyük bir kitleye satma imkanları olacak, fiyatı da ona göre uygun belirlerlerse türk futbolu bariz şekilde gelişme kaydeder, korsan kullanım azalış yaşar ve türk futbolu gelirleri artabilir. hem de ligin yurtdışına pazarlanmasını beinsports'a göre daha iyi yapacaklarına eminim.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

bence de umarım alamazlar onların yüzünden 15 yıllık uydu aboneliğimi bitirdim. umarım digitürkü de bırakılar da platforma hakkını verecek, eski günlerine getirecek bir şirket alır

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

piyasada bence de bu işi en iyi yapabilecek adam bunlar. arada bir premier lig, bundesliga izliyorum spikerler baya iyi, profesyonel oldukları her halinden belli, yorumcuları da keza öyle. umarım alırlar.

çok fazla platforma satış gerçekleştirecekleri için büyük bir kitleye satma imkanları olacak, fiyatı da ona göre uygun belirlerlerse türk futbolu bariz şekilde gelişme kaydeder, korsan kullanım azalış yaşar ve türk futbolu gelirleri artabilir. hem de ligin yurtdışına pazarlanmasını beinsports'a göre daha iyi yapacaklarına eminim.

Alıntıları Göster

Kesinlikle hocam

SSport1-2-3-4-5 açıp tüm platformlara yayın hak ücretlerini bölüştürüp Dsmart-Tivibu-Digitürk-Tv+ ve Kendi web sitesinde yayınlayıp platform kurmadan bu işi halledebilir illede ben abone olmak istemiyorum diyenlere cam modül ile satış yapabilirler

• malum şahıs çıkıp 300 milyon lirayı da biz verelim, katarlıları darlamayın dedi. saran'a ligi vermezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

malum şahıs çıkıp 300 milyon lirayı da biz verelim, katarlıları darlamayın dedi. saran'a ligi vermezler.

bizim devletle katar arasında öyle bir katakulli olacaksa yine zaten türk futbolunu gömeriz artık.

• Digitürk üyesiyim süper lig haricinde hiç birşey izlemiyorum ya Acun alsın yada saran grup
  • Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri: "Özrümüzü, saat 19.05'te yapılmış diye beğenmediler. Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi sıkıntıya düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur. Şampiyonluk bizi ilgilendirmiyor" [Sözcü]

Sene sonu bu arkadaşlar gidici herhalde yoksa böyle cümleler kurmazlardı.

• İllegal yayınlar ile başa çıkmak istiyorlarsa fahiş fiyatları düşürmeleri lazım. Kim alırsa alsın korsan yayın ki bana göre korsan değil, başa çıkamayacaklar.

Futbol izlemek aylık 130 lira. 130 para birimi. Dünyanın hiçbir yerinde bu kadar pahalı futbol yayını yok.

• Bence fiyatlar çok yüksek 60 veya 70tl olması gerekiyor türkiye de

• Katarlar gitmez fiyat düşük almak için yeni ihalede

• Digiturk üye sayısı bildiğim kadarıyla 2,5 milyon var yada yok. Peki korsan seyreden kaç kişi var acaba. Bunun ile alakalı bilgisi olan var mı ???

Saygılar

• Saran Medya'nın ihaleyi alması halinde bir nebze de olsa ligimize faydalı olacaklarını düşünüyorum. Spikerleri ve yorumcuları olsun maçın içindeymiş gibi anlatıyorlar. İnşallah alırlar çok iyi olur.

• Saran alırsa insanların çok daha ucuza izleyecekleri kesin

• Bakın, insanlara full paket o da kendilerinin indirimli olarak adlandırdıkları ücret 130 TL gibi ultra astronomik bir rakam ise net bir şekilde söylüyorum,

O platform Türkiye gerçeklerinden çok ama çok uzaktır

Bu ülkede maaş dediğin ücretlerin ortalaması nedir ki sen böyle bir ücret talep edebiliyorsun.

En doğrusunu elbette ki Allah c.c bilir. Benim görüşüm şudur,

Bu rakam bandında bir platformun bu ülkede, ülkenin gelir düzeyi belliyken uzun soluklu ayakta kalma şansı bence çok azdır. (Politikasını değiştirirse istisna)

Digitürk'te ki yönetim kurulunda bulunan Türklerin bunu Katarlılara kesinlikle izah etmesi lazım.

Saygılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.