Şimdi Ara

SAR değeri düşük bir cep telefonu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
34.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ben SAR değeri düşük bir telefon almak istiyorum.

SAR değeri en fazla o,4 olan ve şu an piyasada satılan bir telefon biliyor musunuz?

Marka farketmez, özellik de farketmez. Mümkünse SAR değeri 0,1'li olanlardan bir tane bildiğiniz varsa şu an satılanlardan onu söyleyebilirsiniz.

Kapaklı cep telefonlarlarından olursa daha iyi olur. Kapaksız da olsa SAR değeri düşük oldukça söyleyebilirsiniz.

Cevaplarınızı bekliyorum...

• Samsung F210 0,194 w/kg

Samsung G810 0,197 w/kg

G810 baya iyiymiş ya sar oranı ozellikleri filanda..
  • n95
  • samsung d880 0,18di yanlış hatırlamıyorsam...
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar!

Samsung D880'in SAR değeri 0,219'muş.

D880 dışında Samsung F210'u bulamıyorum piyasada pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daichi -- 14 Ekim 2008; 0:02:58 >
  • Şu an bol bol her yerde satılan ve sar değeri düşük bir model biliyor musunuz?
  • eski ama 6600ın çok düşükmüş.gerçi bunu almazsında d880 senin işini fazlasıyla görür diye düşünüyorum.
  • motorola v3x in ki de 0,14
  • mpx200 diye duymuştum
  • samsung g800 son zamanlarda çıkan ve sar değeri düşük olan bir model. iyi mi kötü mü bilemem. tel hakkında çok bilgim yok. sar= 0,2
  • samsung E950 şahane bir telefon

sar değeri 0,39

ayrıca pil ömrü çok iyi , konuşma süresi en fazla olan telefon. Çok hafif olması bir avantaj
    + dokunmatik tuşlar az enerji sarfettiği için normal tuşlu telefonlara göre çok daha iyi.

kesinlikle tavsiye ediyorum
  • N95 in de düşük diye biliyorum
  • N95 çok düşük.eğer gücün yeterse al derim.alamam dersen samsung D880 sar değeri 0.21.üstelik çift hatlı.
  • LG KG800 (Chocolate) 0.12
    LG KG245 0.12
    SAMSUNG X830 0.12
    LG KG320 0.13

Güncel modelleri yazmaya çalıştım arkadaşım. Zaten şu ana kadar bu modellerden daha düşük değerlere sahip telefon üretilmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarlk -- 3 Kasım 2008; 11:46:37 >
  • nokia 6267
  • bende nokia 6267 derim ben aldım sar değeri düşüktü diye :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarlk

LG KG800 (Chocolate) 0.12
    LG KG245 0.12
    SAMSUNG X830 0.12
    LG KG320 0.13

Güncel modelleri yazmaya çalıştım arkadaşım. Zaten şu ana kadar bu modellerden daha düşük değerlere sahip telefon üretilmedi...

bildiğim kadarıyla sar değeri en düşük model LG KG800 (Chocolate) 0.08

http://sarvalue.blogspot.com/search/label/LG
  • quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

samsung d880 0,18di yanlış hatırlamıyorsam...

çift simcarda rağmen nasıl bu kdaar düşük sar değeri olur ilginç...
  • sar değerine önem veriyorsanız kapaklı telefon kullanın. çünkü konuşurken telefonun kapağını açtığınızda telefonun gövdesi diğer tip telefonlara göre daha aşağıda kaldığından beyine uzaklığı maksimum olmuş oluyor. zaten önemli olan da beyinin ısınmaması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktay555

quote:

Orjinalden alıntı: tarlk

LG KG800 (Chocolate) 0.12
    LG KG245 0.12
    SAMSUNG X830 0.12
    LG KG320 0.13

bildiğim kadarıyla sar değeri en düşük model LG KG800 (Chocolate) 0.08

http://sarvalue.blogspot.com/search/label/LG

Değerler değişik kaynaklara göre farklılık gösterebiliyor. Ben olabilecek en yüksek değer olduğu için yazdım. En düşük değere sahip telefonlar sıralamasında 0.08 olarak verebilen bi kaynağa denk gelmememde bunda etkendi tabi...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.