Şimdi Ara

Sapphire RX 580 Nitro+ 4 GB GDDR5 ||<.>|| Evga GTX1050 Ti GAMING GDDR5 4GB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
13
Favori
12.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yorumunuza kesinlikle katılıyorum. Aslında bu ilanı açtığınızdan beri gözüm Evga GTX 1060 da. Fakat düğün hazırlıkları insanın belini büküyor yoksa şimdiye kadar almıştım o kartı :) 1050 ti'nin fotoğrafını ekleyince bu kart fazla durmaz demiştim kendi kendime öyle de oldu. Bu yüzden mesaj yazmadan duramadım bu sefer :) Haklısınız günümüz şartlarında en ideali 1080p de 4Gb-6Gb veya Amd serisinde 8gb de olabilir yeterli diye düşünüyorum. Gtx 1060 sıfırı 1700-2000 arası satılıyor sanırım şu sıralarda onun yerine gel buraya 1070ti al daha kârlı hocam
  • P.M. kapalı olduğu için buradan paylaştım ;

Zotac mini ekran kartını yurtdışından aldığınızı beyan etmişsiniz. Hangi site üzerinden alındı, bilgi verebilir misiniz? Ayrıca ikinci el mi aldınız? İlk sahibi misiniz?

Kartınızda yükte coil whine gibi bir sorun var mı?

Bilgi verirseniz kartla ilgileniyorum.

Hayırlı satışlar.
  • PM atılıyor da , mobil versiyondan atılıyor galiba, normal web sayfasında bu sorun var. dün de bir arkadaş whatsapptan ulaşıp söyledi, forumla ilgili sorun, benimle değil yani. mobilden dene dedim, mobilden attı oldu yani.

Kartın ilk sahibiyim, kutusu vs herşeyi mevcut ama nerden alındı vs bunlar hakkında bilgi paylaşmıyorum, özel bir durum oldu. Sonuç olarak garantisiz satıyorum. Yük altında benim çok güçlü oyunlarım yok fifa oynarım en çok , coilwhine vs duymadım.
  • 580 için takip
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.