Şimdi Ara

## Sapphire Radeon HD 2900GT Ortaya Çıktı ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

HD3850 8800GT 256MB FLN VARKEN BUNU ALMAK .... LIKTIR
  • Bu kart baya gecikti sanırım. HD 3xxx serisinin en düşük modeli bile bundan daha iyi ve ucuz. Enteresan şeyler yapıyor AMD.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

256MB 8800GT varken allasen,bunu almak akıl karı mı???

+1.000.000
  • Çok geç kalınmış bir hamle fiyatı 150 dolar olsa satabilir belki
  • ATI'nin herzamanki hali.
  • 9550 haberi çıkınca çok dalga geçen olmuştu, bende dahil. Fakat kart çıkınca aşırtma sayesinde başarılı olmuştu ve fx5200leri bariz katlamıştı. Şimdi bu kart kdv dahil 200$ satılırsa kartı kötüleyenlerden kaçı alacak acaba?

Üzerinde iyi soğutması ve düşük üniteleri sayesinde yüksek aşırtma olacağı kanaatindeyim. Ekran kartı ihtiyacım olsa ben 200$ havada kaparım. Çünkü o fiyata 8600gts satılıyor.

Ayrıca 256mb 8800gt 240-250$ artı kdv ile 300$ bulur. Arada 100$ fark olursa tercih edilir.

Düşük olsada ünitelerin açılma ihtimalide var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 4 Kasım 2007; 19:08:01 >
  • Ati ciphsetli kartmı bedavaya verseler bir daha almam yazıklar olsun bu kartlara cafemdeki pc lere 15 adet 2600 pro aldım almaz olaydım hepsi ayrı bir sorun fx5200 nvidia ciphset li kartlarım 10 basar atinin kralına :(
  • Eğer uygun fiyat politikası ile gelecek olursa satabilir, 256 Mb 8800 Gt'nin 300 Ytl olduğu bir ortamda bu kart 200 Ytl'ye satılırsa, Ati gene iyi satacaktır, 0-200 Ytl arası sınıfdada, 7900 Gs, 8600 Gt, X1950 ve HD 2600 XT var. En çokda bu sınıf kartlar satılıyor zaten. İnsanlar daha adam akıllı bir karta sahip olurlar, bu tür kartlarda 2. elde 100 ytl seviyesine kadar geriler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

BU KARTTAN HİÇ BİRŞEY OLMAZ.

hmm..acaba ... kısmına ne konulabilir...daha önceden 320mb 8800gts leri alanlara sormak lazım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ejder104

Ati ciphsetli kartmı bedavaya verseler bir daha almam yazıklar olsun bu kartlara cafemdeki pc lere 15 adet 2600 pro aldım almaz olaydım hepsi ayrı bir sorun fx5200 nvidia ciphset li kartlarım 10 basar atinin kralına :(

2600 sorun çıkardı diye 5200 den kötü oluyor öyle mi ?
  • GELSİN BAKALIM :D
  • Yok ya ATİ nin de günahını almayalım
  • 8800gt verken fanatik aticilerden başka bu kartı alan çıkmaz hatta fanatik aticiler de gider HD3850 alırlar bunu da kimse almaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

quote:

Orjinalden alıntı: ejder104

Ati ciphsetli kartmı bedavaya verseler bir daha almam yazıklar olsun bu kartlara cafemdeki pc lere 15 adet 2600 pro aldım almaz olaydım hepsi ayrı bir sorun fx5200 nvidia ciphset li kartlarım 10 basar atinin kralına :(

2600 sorun çıkardı diye 5200 den kötü oluyor öyle mi ?

Arkadaşı anlıyorum 15 tane kartın sorunlu oldğunu söylemiş bir düşünsenize nasıl pi bir durum, 2600 serisi bir fiyaskodur bende 2600 almıştım ama vpu hatası yüzünden iade ettim atiyi yinede seviyorum ama 2600 serisi başarısız hem performans hemde sağlamlık açısından.

• yorumlardan anlaşılan bu forumda bu kartı herkes çok beğenmiş
    ati sanırım her zaman olduğu gibi bu konuda da bir zamanlama hatası yaptı.
    2900 GT şöyle bir iki ay önce piyasaya sürülmüş olsaydı daha farklı yorumlar okuyor olacaktık
  • Gerçekten çok ters denk geldi bilinçli hiç bir kullanıcı almaz bunu 8800 gt varken, hatta 3870 bunun yerine tercih edilebilir fiyatı düşük olmadığı sürece fazla satmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mav1li

9550 haberi çıkınca çok dalga geçen olmuştu, bende dahil. Fakat kart çıkınca aşırtma sayesinde başarılı olmuştu ve fx5200leri bariz katlamıştı. Şimdi bu kart kdv dahil 200$ satılırsa kartı kötüleyenlerden kaçı alacak acaba?

Üzerinde iyi soğutması ve düşük üniteleri sayesinde yüksek aşırtma olacağı kanaatindeyim. Ekran kartı ihtiyacım olsa ben 200$ havada kaparım. Çünkü o fiyata 8600gts satılıyor.

Ayrıca 256mb 8800gt 240-250$ artı kdv ile 300$ bulur. Arada 100$ fark olursa tercih edilir.

Düşük olsada ünitelerin açılma ihtimalide var.

şu anda KDV dahil 300$ a 512mb 8800gt satılıyorken neden 256mb lık 8800gt kdv dahil 300$ ı buluyor.
    256 lık versiyonu ile 512 lik versiyon arasında 50-70$ fark olacağı gerçeği varken bu yorum abes olmamışmı

• fx57 kardeş haberde demiş ki:

Satışa sunulup sunulmayacağı konusunda hala net bir bilgi veya resmi bir açıklama olmasa bile kutulanmış karta ait görüntüler insanın aklına "acaba" sorularına da getirmiyor değil.

yani raflara çıkıp-çıkmıyacağı belli olmayan bir kart var ortada ve de zorla satılıyormuşcasına ne yorumlar yazılmış öyle. hakkaten ilginç. atiye helal olsun diyorum: çünkü belki de hiç çıkmayacak bir kart hakkında insanları nasıl da meşgul ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

BU KARTTAN HİÇ BİRŞEY OLMAZ.

hmm..acaba ... kısmına ne konulabilir...daha önceden 320mb 8800gts leri alanlara sormak lazım..

Valla o 8800GTS sahiplerinin yabancı olduğu bir konu.

Zira bu kart sahipleri 1 yıldır yüksek performans alıyor.

Şimdi de Crysiste şu hali ile bile iyi. (2900XT daha iyi deme. 8800GTS ile 200$ fark oluyordu PSU yu da ekleyince.)

Ve GTS sahiplerinden biride benim.

Ve bence bu kart çıkmaz. ATİ nin pazarlama bölümü sıkı çalışmalı dediysek, aptallar demedik.

Bunun dışında ikinci bir 9550 olacağını sanmıyorum. He gene olma ihtimali vermesem de bazı üniteler açılıabilir ise güzel olur. (ihtimal vermeme sebebim; eskisine nazaran çok daha komplike işlemciler mevcut ve bu da hata olunca tam olmasına neden oluyor.)

• anlamsiz, gereksiz bir kart gibi gorunuyor su anda.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.