Şimdi Ara

★★★ Sapphire Kullananlar Kulübü ★★★ (ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
4.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynısından bana da yazın hocam ilk Radeon kartım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hd 5450 kullanıyorum eklersenız sevınırım.
  • benide ekle hocam
  • r7 240 hocam :)
  • Bende 7950'yi fırınladım.
  • HD6850 HD6870 ve şimdi Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO benide ekleyin....
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha yeni gördüm sonuç nedir fırınlayınca
  • bende r7 265 fırınladım oturma odasında petekleri açmadıgımdan oda soğuktu birden oyuna girince kart arıza verdi şu an çalışıyor sorun yok bakalım nereye kadar gidecek inşallah yazı görür
  • Ready2Craft kullanıcısına yanıt
    Yeni gibi oldu.
  • Yeni arkadaşları da eklesek iyi olmaz mı? kulüp ölmesin, imzayı kullanıyorum ama ismim yok
  • yeri değil ama sizden yardım istiyorum.
    Sapphire RX480 NITRO+ 8gb
    MSI RX480 8GB gamingx

bu 2 kart arasında kaldım hangisini almalıyım bilemiyorum

testlerde sapphire daha iyi tek sorun msi 60 sapphire 90 derece görmüş buna bağlı acaba fan devri kaçda dönüyor ses çıkmasın diye fanın dönüşünü yavaşlatıp ısıyı yükseltiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlawist -- 22 Şubat 2017; 4:24:8 >
  • outlawist O kullanıcısına yanıt
    benim 5 ay önceki halimi gördüm sende, sadece + olarak Asus Rog Strix de vardı :D kardeşim o 90 dereceye takılma, ben kullanıyorum, ısınma sorunu falan yok, eğer oc yapmıcaksan zaten ısınmayı o kadar dert etmene bile gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: avni86

benim 5 ay önceki halimi gördüm sende, sadece + olarak Asus Rog Strix de vardı :D kardeşim o 90 dereceye takılma, ben kullanıyorum, ısınma sorunu falan yok, eğer oc yapmıcaksan zaten ısınmayı o kadar dert etmene bile gerek yok

sapphire aldın değilmi boşta ve yükte fan sesi nasıl kardeşim.
    ayrıca rx480 nitro+ 3 sürüm var sendeki hangisi
    11260-01 en yüksek hız bunda

ayrıca sana zahmet bu test sitesinin tam linkini atarmısın anasayfa değilde test linkini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlawist -- 23 Şubat 2017; 0:18:36 >
  • outlawist O kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim sapphire aldım, sesi beni çok rahatsız etmedi ama senin için tekrar boşta ve yükte kontrol edip dönüş yapayım, modeline de bakayım, test linki derken? sen galiba yanlış konuya yazdın, asıl konuda konuşalım bu konuyu kardeşim :)
  • quote:

aynen kardeşim sapphire aldım, sesi beni çok rahatsız etmedi ama senin için tekrar boşta ve yükte kontrol edip dönüş yapayım, modeline de bakayım, test linki derken? sen galiba yanlış konuya yazdın, asıl konuda konuşalım bu konuyu kardeşim :)

sende olmasan ne yaaprdım bilemiyorum :)
  • quote:

Ekledim hocam merak etmeyin çok fazla giremiyorum son zamanlarda.
  • rx 470 e neredeyse 2 haftada bir fix güncelleme geliyor
  • kartta SAPPHİRE den şaşmam ilk ve 2.ci kartım 3.cü kartım da sapphire rx 580 olacak inşallah. millet neden bu markayı seçmez anlamıyorum bence en sorunsuz marka budur
  • UP
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.