Şimdi Ara

###Sapphire HD7850 Crossfire VS Gigabyte GTX670 Kapsamlı Kullanıcı Testleri### (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
7.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

Konunun açıldığı tarihdeki fiyatları bulabilirsen bak bakalım

Konudaki arkadaş 940TL'ye aldı ikisini abi, daha zorlama olayları istersen

Bende 970 e aldım hadi bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fukul

O halde ilk mesajı editlemen gerekiyor yanlışmıyım?

O arkadaş ego manyağı. Boşuna kasma hocam. Gerçeği forum bilse de mesajda sen birincisin yazacak, yoksa kafayı yemeye başlıyor, beynini kemiriyor tiridimarklar.

quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

bence guncelle

Yapmaz hocam, her ne olursa olsun. İsterse AMD kartları hayrına bağışlamaya başlasın. Tek kart var o da GTX 670

sana inat yaparım ha.

• quote:

sana inat yaparım ha.

Eyv bilader Bak ne güzel ikiniz de aynı fiyata almışsınız 7850CF koymuş geçmiş, yani farkı
  • quote:

quote:

sana inat yaparım ha.

Eyv bilader Bak ne güzel ikiniz de aynı fiyata almışsınız 7850CF koymuş geçmiş, yani farkı

PhysX i açsaydık kim kime görürdük o zaman
  • quote:

AMD alan adam PhysX opsiyonuna sahip olmadığını bilir zaten artı nasıl açacak zaten Sen açaydın bari de aradaki fark iyice açılaydı
  • quote:

quote:

AMD alan adam PhysX opsiyonuna sahip olmadığını bilir zaten artı nasıl açacak zaten Sen açaydın bari de aradaki fark iyice açılaydı

tabi tabi mafia 2 de acip bir dene bakalim ne oluyor

• Güzel testler olmuş, teşekkürler.

Yalnız JC2 testinde 670'le 8x CSAA, 7850 CF'yle 8x MSAA açılmış. Q olmayan CSAA, 8x MSAA'dan daha kötü görüntü-daha çok fps veriyor, en azından eskiden böyleydi.
    670'le de 8x MSAA (oyun içindeki adıyla 8x AA, eski adıyla 8xQ CSAA) seçseniz daha doğru olurmuş, eşitlik açısından.

Veya en temizi, iki tarafı da 4x MSAA ile test etmek.

Edit: Pardon yanlış görmüşüm, 7850 CF ile 8x CS seçilmiş, 670 ile değil. AMD tarafında CS seçiliyor muydu, ilginç. Düz 8x seçeneği çıkıyor mu acaba, çıkıyorsa bir de öyle test edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 1 Ekim 2012; 2:43:12 >
  • arkadaşlar sapphire hd 7850 o.c. edition ekran kartım var
    anakartım asus p8z77 le crossfire desteği var
    cooler master haf 912plus 750w kasam

acaba crossfire için hangi ati ekran kartlarını önerirsiniz?(bütçem 200 tl)

bunun için konu açmak istemedim forumda benzer bir konu varsa linkte olabilir. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleshstorm666

Güzel testler olmuş, teşekkürler.

Yalnız JC2 testinde 670'le 8x CSAA, 7850 CF'yle 8x MSAA açılmış. Q olmayan CSAA, 8x MSAA'dan daha kötü görüntü-daha çok fps veriyor, en azından eskiden böyleydi.
    670'le de 8x MSAA (oyun içindeki adıyla 8x AA, eski adıyla 8xQ CSAA) seçseniz daha doğru olurmuş, eşitlik açısından.

Veya en temizi, iki tarafı da 4x MSAA ile test etmek.

Edit: Pardon yanlış görmüşüm, 7850 CF ile 8x CS seçilmiş, 670 ile değil. AMD tarafında CS seçiliyor muydu, ilginç. Düz 8x seçeneği çıkıyor mu acaba, çıkıyorsa bir de öyle test edin derim.

Bana kalırsa oc li testleride ekleyelim diyorum hemde yeni sürücülerle default testleri tekrarlayalım dedim ama cf sahibi arkadaşımız cevap vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan_90Turk

arkadaşlar sapphire hd 7850 o.c. edition ekran kartım var

bunun için konu açmak istemedim forumda benzer bir konu varsa linkte olabilir. Teşekkür ederim

Para biriktirip aynı kartdan alın iyi birşey olsun istiyorsanız.Yada elinizdeki kartı satıp üstüne mevcut paranızı da koyup 660 yada 660 ti alın.
  • 7850 1 tane alınıp sonradan cross yapılabılır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan_90Turk

arkadaşlar sapphire hd 7850 o.c. edition ekran kartım var

Para biriktirip aynı kartdan alın iyi birşey olsun istiyorsanız.Yada elinizdeki kartı satıp üstüne mevcut paranızı da koyup 660 yada 660 ti alın.

maalesef mümkün değil hocam daha işlemci fanı yada corsair H100 su soğutma arasında kaldım onlardan birini alıcam karar veremedim. 200 tl ye göre bişey arıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan_90Turk -- 15 Ekim 2012; 14:43:28 >

• Konu güncel
  • Öncelikle konuyu hortlattığım için özür dilerim, ama tüm konuyu okuduktan sonra emeğinize hayran kaldım, ikinizin de emeğine sağlık. Benim sizin sistemleriniz gibi high-end sistemlerim yok 4 gün önce Sapphire HD 7850 O.C Edt. aldım. Sormak istediğim istediğim şey ise şu bu kartı tekrar clocklayıp mı kullanmak mantıklı olur sizce yoksa yanına bir ikizini almak mı? Son 13.11 beta driver i ile %10luk bi performans artışı var BF4 te 1080 çözünürlükte detaylı oynayabiliyorum stok O.C li hali ile. sizce bi 400TL daha verip CF yapmak ne kazandırır? MP oynamayı çok seven biriyim ayrıyeten, corel, shop ve autocad, web grafik çalışmaktayım. Bu konu hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Sistem özellikleri aşşağıda verdiğim gibidir.

Saygılarımla...

Sistem:

AMD FX-4100 3.6Ghz (stok)
    GA-970A-D3 Gigabyte
    2*4Gb Corsair XMS3 1600Mhz
    1TB Seagate HDD Sata 3
    Sapphire HD 7850 O.C Edt.
    Gigabyte Kasa
    Gigabyte Power max : 550W
    Philips 23" LED 1080i

• quote:

Orijinalden alıntı: gksl35

Öncelikle konuyu hortlattığım için özür dilerim, ama tüm konuyu okuduktan sonra emeğinize hayran kaldım, ikinizin de emeğine sağlık. Benim sizin sistemleriniz gibi high-end sistemlerim yok 4 gün önce Sapphire HD 7850 O.C Edt. aldım. Sormak istediğim istediğim şey ise şu bu kartı tekrar clocklayıp mı kullanmak mantıklı olur sizce yoksa yanına bir ikizini almak mı? Son 13.11 beta driver i ile %10luk bi performans artışı var BF4 te 1080 çözünürlükte detaylı oynayabiliyorum stok O.C li hali ile. sizce bi 400TL daha verip CF yapmak ne kazandırır? MP oynamayı çok seven biriyim ayrıyeten, corel, shop ve autocad, web grafik çalışmaktayım. Bu konu hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Sistem özellikleri aşşağıda verdiğim gibidir.

Saygılarımla...

Sistem:

GA-970A-D3 Gigabyte
    1TB Seagate HDD Sata 3
    Gigabyte Kasa
    Philips 23" LED 1080i

elinizdeki kartı satın 2. kart için ayırdığınız bütçeyide katarsanız size çok uygun bir fiyata XFX R9 290 + BF4 verebilirim.

• quote:

quote:

Öncelikle konuyu hortlattığım için özür dilerim, ama tüm konuyu okuduktan sonra emeğinize hayran kaldım, ikinizin de emeğine sağlık. Benim sizin sistemleriniz gibi high-end sistemlerim yok 4 gün önce Sapphire HD 7850 O.C Edt. aldım. Sormak istediğim istediğim şey ise şu bu kartı tekrar clocklayıp mı kullanmak mantıklı olur sizce yoksa yanına bir ikizini almak mı? Son 13.11 beta driver i ile %10luk bi performans artışı var BF4 te 1080 çözünürlükte detaylı oynayabiliyorum stok O.C li hali ile. sizce bi 400TL daha verip CF yapmak ne kazandırır? MP oynamayı çok seven biriyim ayrıyeten, corel, shop ve autocad, web grafik çalışmaktayım. Bu konu hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. Sistem özellikleri aşşağıda verdiğim gibidir.

Saygılarımla...

Sistem:

GA-970A-D3 Gigabyte
    1TB Seagate HDD Sata 3
    Gigabyte Kasa
    Philips 23" LED 1080i

elinizdeki kartı satın 2. kart için ayırdığınız bütçeyide katarsanız size çok uygun bir fiyata XFX R9 290 + BF4 verebilirim.

Cevabın için teşekkür ederim ama 600$ etiketi olan birkartı ne kadar uyguna verebilirsin pm den bildirir misin? Buarada BF4 Delux Edt. sahibiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Saygılarımla...

Sistem:

GA-970A-D3 Gigabyte
    1TB Seagate HDD Sata 3
    Gigabyte Kasa
    Philips 23" LED 1080i

Cevabın için teşekkür ederim ama 600$ etiketi olan birkartı ne kadar uyguna verebilirsin pm den bildirir misin? Buarada BF4 Delux Edt. sahibiyim

doları 1,6 dan hesaplayın

• Hocam 600*1.4=940 Senin uygun fiyat benim için overlimit olur R9 -290X demiyorsun değil mi? çünkü 549-600$ arası R9-290 419-425$ arası net birşey söyleyebilirsen teklifinle ilgili düşünebilirim zira şuan çalışmayan ben için ağır gelebilir bu durum.
  • quote:

Hocam 600*1.4=940 Senin uygun fiyat benim için overlimit olur R9 -290X demiyorsun değil mi? çünkü 549-600$ arası R9-290 419-425$ arası net birşey söyleyebilirsen teklifinle ilgili düşünebilirim zira şuan çalışmayan ben için ağır gelebilir bu durum.

Hayır arkadaş R9 290 demiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.