Şimdi Ara

Sapphire HD4850 Vista sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aslında Sapphire dedim ama bütün markalarda rastlanabilen bir sorun araştırdığım kadarıyla benim gibi birçok kişi Vista altında en son Catalyst veya beta sürümünü yüklediğinde monitör DVI bağlantıdan sinyala alamıyor ve "No Digitel Signal" ya da benzeri bir uyarı görünüyor ve görüntü gidiyor, VGA bağlantıda ise herhangi bir sorun olmuyor sistem normal çalışıyor, XP de ise DVI veya VGA farketmiyor hiçbir sorun yok.

Bu konda bir fikri olan varmı acaba,

Teşekkürler

• vista bu her türlü sorun var en iyisi xp kur beta sürücü kurma en son sürücüyü kur aynı sorun devam ederse kartta sorun vardır
  • sorun vistanın değil atinin driverinin deli kuyuya taş atmış peşinden bütün köy gitmiş bi kaç kişi vistaya laf dedi artık en ufak şayde bi aşağılama bi kötümele yapıyorsunuz önce sorunu anlamak lazım
  • Ati almışsın artık cıkacak her türlü sürprize o şiddetle tavsiye eden arkadaşlar çözümde bulurlar herelde..
  • korkunç ve mcc çözüm ile ilgili bir fikriniz yok iken böyle boş lakırtıların bu foruma faydası olacağını sanmıyorum fanatiklikleriniz kendi eviniz içerisinde gideriniz . sadece cevapları okuyup bu konudan çıkacaktım ama sizin yorumlarınızı görünce yazma gereği hissettim.
    sayın davinchi forumda vista + 4000 serisi kullanan bi çok insan var sanırım onlar size bu konuda yardımcı olacaklardır.
  • valla parama göre en baba kartı aldığım konusunda şüphe yok ama adamların sürücü yazma konusunda biraz beceriksizlikleri söz konusu, biraz daha araştırınca, hemen hemen her ati ürününde bir dönem aynı sorunsallar yaşanmış, vista bunları bozuyo demekki, en iyisi ati kart yapsın nvidia sürücü yazsın karıda kırışsınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

valla parama göre en baba kartı aldığım konusunda şüphe yok ama adamların sürücü yazma konusunda biraz beceriksizlikleri söz konusu, biraz daha araştırınca, hemen hemen her ati ürününde bir dönem aynı sorunsallar yaşanmış, vista bunları bozuyo demekki, en iyisi ati kart yapsın nvidia sürücü yazsın karıda kırışsınlar

Google da şimdi arama yaptım. Aynı sorun Nvidiada da fazlasıyla var. Sorunu vista sp1 içindeki güncellemelerden bir iki tanesini uninstall ederek çözenler var. Hangileri olduğunu araştırarak bulabilirsiniz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zommby -- 31 Temmuz 2008; 13:12:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEATH71

vista bu her türlü sorun var en iyisi xp kur beta sürücü kurma en son sürücüyü kur aynı sorun devam ederse kartta sorun vardır

Merhaba,

Nedir bu Vista onyargisi yahu? Sizin gibiler icin super birsey yapmislar, buyrun:

http://forum.donanimhaber.com/m_25220886/tm.htm

Tesekkurler,

Hicks

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.