Şimdi Ara

Sapphire Elran Kartina Yaptigim Zulüm

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
31
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Sapphire Elran Kartina Yaptigim Zulüm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    232 Mesaj

İşlemciye taktiğin fan da ayni fqn baya bi fayda etti tam 10 dereje işmelmciden hatta 5 derecede anakartan duşursu .o fani takmam nasil tutturuyum 12 cm ilk fani tuttururkene bile canim çikti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi randyman -- 28 Haziran 2014; 14:47:00 >
    |
    |
    Bahsedilenler: GamTeli

Orijinalden alıntı: randyman

kardeşim şu an hiç şaka kaldiracak durumda degilim

Şakasına demedim ki
    |
    |

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
  • Teğmen
    232 Mesaj

e tamamda sence bu sana akıla yatkın bir şey geliyormu akıl var mantık var. Ha dersinki mantiklı o zaman sende bi sorun var
    |
    |
    Bahsedilenler: Elsa

e tamamda sence bu sana akıla yatkın bir şey geliyormu akıl var mantık var. Ha dersinki mantiklı o zaman sende bi sorun var

niye mantıksız olsun oradaki elemanlar seni yiyecek mi P4 zamanlarında bir sorunu yapamamıştım götürdüm vatana oradaki arkadaşlar ile hallettik ne var bunda
    |
    |

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
  • Teğmen
    232 Mesaj

kardeşim kartan plakayi çıkararak garantiye son noktayi koydum bir macun aliydim burdan diye gitsem adam gel la benden olsun seç şurdan bi ekran karti dicek hali yok ya. lütfen biraz mantikli olun hem ben ekran kartini vatandan aldim demedimki sen vatandan almışsındır ordaki adamda yardımcı olmuştur yani ben ne vatandan aldım nede garant var.
    |
    |

kardeşim kartan plakayi çıkararak garantiye son noktayi koydum bir macun aliydim burdan diye gitsem adam gel la benden olsun seç şurdan bi ekran karti dicek hali yok ya. lütfen biraz mantikli olun hem ben ekran kartini vatandan aldim demedimki sen vatandan almışsındır ordaki adamda yardımcı olmuştur yani ben ne vatandan aldım nede garant var.

Ben ondan mı dedim o adamla fikir alışverişi yaparsınız sorunu çözersiniz diye dedim iyilik yapmaya çalışıyoruz ne yaparsan yap
    |
    |

OnePlus 3T 128GB
  • Teğmen
    232 Mesaj

o zaman kusura bakma şu ara biraz sitreslitim butun terslikler üst üste geldi. kusuruma bakma öyle birşey yazinca bende dalgamı geçiyo gibisinen bi hisse kapildim.
    |
    |
    |
    |

kardeşim biraz daha açik konuşa billirmisin neyi ters takdiysam ve neyi 0 larlar
    |
    |
    Bahsedilenler: BerkhanBalta

kardeşim biraz daha açik konuşa billirmisin neyi ters takdiysam ve neyi 0 larlar

Eklediğin fanı ters taktıysan stock fana gelen havayı alır dışarıya doğru verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

yok soguk havayi bloga veriyor .
    |
    |
    Bahsedilenler: BerkhanBalta
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.