Şimdi Ara

Sapphire Amd Radeon HD7970/ r9 280x 3GB 384Bit GDDR5 [600tl]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Sorunsuz çalışmakta, yer pendik.
    soğutması gayet iyidir. macunu satılmak için kasadan çıkarıldığı an yeniledim 6.8kw kaliteli termal macun ile, fanlar temizlendi soğutucu blokta tek bir nokta toz yok.

600tl PAZARLIK YOK

Sapphire Amd Radeon HD7970/ r9 280x 3GB 384Bit GDDR5 [600tl]Sapphire Amd Radeon HD7970/ r9 280x 3GB 384Bit GDDR5 [600tl]Sapphire Amd Radeon HD7970/ r9 280x 3GB 384Bit GDDR5 [600tl]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 4 Ağustos 2020; 15:23:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadasim sen hic urun satma 2gundur senden haber bekliyoruz bir iletisim no veremedin uste yazmissin izmir disi kargo diye ama yok kargodan virus nedeni ile korkuyor kardesim vs elden almaya gelenden korkmayacakmi dun aksam ozelden yarin oglene muspet yada menfi size geri donerim ama yarin biter bu is dedin halen geri donecen bu sekil satis yapacaksaniz yapmayin daha iyi...
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 verim
  • fiyat takip
  • öm atıldı
  • tekrar öm atıldı. ürün satıştamı? satışa kapalımı?
  • Arkadasim sen hic urun satma 2gundur senden haber bekliyoruz bir iletisim no veremedin uste yazmissin izmir disi kargo diye ama yok kargodan virus nedeni ile korkuyor kardesim vs elden almaya gelenden korkmayacakmi dun aksam ozelden yarin oglene muspet yada menfi size geri donerim ama yarin biter bu is dedin halen geri donecen bu sekil satis yapacaksaniz yapmayin daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowdancer36 -- 26 Mart 2020; 16:54:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shadowdancer36 kullanıcısına yanıt
    PM attım ama buraya yazmışsınız, haklısınız bir şey diyemiyorum açıkladım durumu orada da.

• arka GPU kısmından resim koyarmısınız?
  • 600e siz olsaydiniz alir miydiniz bunu?

• CS BETA kullanıcısına yanıt
    var mı 600 tl'ye daha güçlü kart 3gb ve üstü rame sahip?

buyrun koyun indireyim.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Sapphire tri-x R9 290ı 575e, msi r9 390x i 650ye aldim, biri haziran başı, digeri 2 hafta önce. Forumdan üstelik. Türkerde biliyor. Üyelerin nicklerinide atabilirim özelden. Ne satan ne alan üzüldü. Abartip abartip durmaya gerek yok fiyatları. Piyasa rezil rusvayken ben 13 ay garantili sapphire rx 570 i 750ye verdim kargo dahil yine burada. Dedigim gibi ss, wp gecmisi, kart test sonuclari vs. de atabilirim. 1050tilere 750den kapi aciyorlar, gtx 1070lere 2000 lira cekiyorlar, rx 580lere 1200 istemeye calisiyorlar... İnsan üzülüyor. Hongkongdan Zotac Amp extreme rtx 2080 super 5100 misal, getirtilebiliyor. Birde ülkemize bak. Hele sarı siteyle, L ile baslayan diger site ayri bir dunya. Bayanlarin genellikle kullandigi gardrops.com bile daha iyi bunlardan. Ryzen islemci ve monitorleri oradan satmistim.

• dostum ben napabilirim 5 ay önce 65 bin olan 10 yaşındaki nissan mira şuan 90 bin tl.

r9 290 dediğin kart bunla tamamen aynı skoru alıyor, 1050ti da benzer zaten aralarında pek fiyat farkı da yok.

mesaj atanların 50-100 kırma çalışmalarını da göz önüne alırsan absürd bir fiyata koymadım 2gb lartları 500-600 den koyuyorlar.

50-100tl nin lafını yapmanın manası yok, ona bakarsan rx580 8gb nitroyu ben yine buradan 800tl ye satmıştım.

ama üretim yok kriz kapıda euro dolar uçmuş keyiften satmıyoruz ki bizim alacağımız her elektronik ürün de uçtu.

o yüzden suçlusu benim gibi düşünme yani. kelepir ucuza satacağım diye iddiam da yok öyle bir misyonum da yok burada. maksat güvenilir kart isteyen alaın hesabı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.