Şimdi Ara

Sapphire 6870 160 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürünü 2010 yılının Aralık ayında eksen bilgisayardan aldım. 8 yıldır ürünü kullanıyorum. Ürünün kutusu ve faturası yok. İstenirse 6 pin molex dönüştürücü yanında verebilirim. Kartın termal padleri kötü durumda aynı şekilde macun değiştirilmesi de iyi olur çünkü kart boşta 40-45 derecede çalışıyor. Kart 2x6 pin güç girişli. Daha önce kartın macununu değiştirmek için bir kaç kere kapağını açarken kapağı tutan plastik pinlerden bir kısmı kırıldı kapak üzerine oturuyor ama sabit değil azıcık sallanıyor başka da bir problemi yok .Lol dota csgo gibi oyunlar için yeterli bir kart. İstanbul içi elden teslim edebilirim. Fiyat 160tl.

Ürün bir süredir kutuda bekliyor, Aliexpressten thermal pad söylemiştim, ürünle birlikte ondan da verebilirim ücretsiz olarak.

Kartta Referans model soğutucu var.

Sapphire 6870 160 tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3monHunter -- 15 Ekim 2018; 23:43:47 >

• güzel ürün güzel fiyat ^^
  • Ürünün kendi fotoları var mı
  • Değil, istenirse gonderirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım bakabilirmisin
  • pm
  • yük altında kaç derece bilgi alabilir miyim.
  • 90 lara çıkıyor ama dedigim gibi thermal padler degisince baya fark edet, vaktim olursa degistiirp test ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kart güzel fiyat. İyi satışlar dilerim. Bende Sapphire markasının 5770 vapor-x modeli vardı bende bir 8 yıl kullandım. Kart hala sapasağlamdı satın alan kişide kullanmaya devam ediyor. Eminim bu kartta öyledir. Güzel kaliteli termal macun ve termal pad yenilemesi sonrası tahminimce 20 derecelik sıcaklık düşüşü olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.