Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.254
Cevap
118
Favori
457.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esnekadim

kampanya ay sonuna kadar gecerlı ancak stok sınırı var ,8044 modelı rısklı oldugu ıcın bu sekılde onlem aldık 8044 alan herkese hedıye olarak eklıcez magdurıyet olusturmamak adına ..bencede bı gelsın gorun sonra dönüp eleştirilerinizi yapın :)
    Vazgeçtim stok bitmeden alayım. Parasının hakkını en az 2-3 kat vereceğinden şüphem yok:)

Benim durumumda olan arkadaşlar da yorumlarsa sevinirim . Skechersta 42.5 - 43 giyen biri olarak 8044 modelinde 44 mu almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ,8044 ile alakalı yorumlar kısmen yarın gelse bıle bırcogu pazartesı gelıcektır :) 8044 modelınde siyahta 44 yalnızca kaldı 5 cıft bılgınıze :)
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Skechers hiç giymedim ama ekseriyetle 41 numara giyen biri olarak 42 numara aldım. Yarın gelir, dener yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birden fazla ürün alınca, ürün sayısı kadar kargo ücreti ekliyor sistem. Tek kargoyla gönderemiyor musunuz?

• qzwxec kullanıcısına yanıt
    Tek kargo ıle gönderiyoruz dogru ancak sıstem her ürün tek kargo fıyatından hesaplandıgı ıcın toplu kargoda bunu ayırt edemedık acıkcası .. Havale ıle odeme yaparsanız kargo parasında ciddi indirim alıcaksınız :) %10 indirim mevcut havale ile ödeme de.
    Edit: Önceki mesajlardada belirttigimiz gibi fazla ücreti tabanlık hedıyesı ekleyerek kapatmaya calısıyoruz ,anlayısınız için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 17 Mayıs 2019; 21:58:23 >
  • hocam şimdi sipariş geciyorum ama ziraat hesabım yok eft ile alsak sorun olmaz sanırım
  • vixi1 V kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz tabıkı ,hayırlı olsun :)
  • Önceki aldığım ayakkabıdan memnun kaldığım için bu sefer de yüksek taban modelini aldım. Gelince detayları yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 17 Mayıs 2019; 23:13:26 >
  • Akşam alırım dedim. Beğendiğim numaralar bitmiş

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    :( stoklar hızlı eriyor 500 dedik ancak ay sonuna gelmeden bitebilir öyle duruyor duruma göre takviye yapabiliriz ilk teslimatlar gerceklessin sonrasındaki geri dönüşlere göre hareket edicez 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    İnşallah daha çok satarsınız. Müşteri odaklı çalışırsanız eninde sonunda istediğiniz yere varırsınız.

• İlk mesajdaki görselde olan sarı model yokmu ?
  • Sanus 2105 modelini aldım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.Numara biraz buyuk gibi geldi 44 numuara için bugun 8044 modelini siparis verdim 43 numara olarak ben memnun kaldım gayet dayanıklı ayakkabı ve rahat tavsiye ederim. ayrıca ilgi açısından gayet başarılılar. İlerlemenizi cok beğeniyorum hak ettiğiniz yerlere geleceğinize de inanıyorum. Başarılar hayırlı işler dilerim.
  • 8044 modeli için 43 numara giyipte 44 numaradan memnun kalmayan varmı,yada 43 numara alan , 44 alsam ayağıma tam olmasa rahatsız olurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nikeda 45 45.5 giyiyorum 44 numara denk gelirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Tek kargo ıle gönderiyoruz dogru ancak sıstem her ürün tek kargo fıyatından hesaplandıgı ıcın toplu kargoda bunu ayırt edemedık acıkcası .. Havale ıle odeme yaparsanız kargo parasında ciddi indirim alıcaksınız :) %10 indirim mevcut havale ile ödeme de.
    Edit: Önceki mesajlardada belirttigimiz gibi fazla ücreti tabanlık hedıyesı ekleyerek kapatmaya calısıyoruz ,anlayısınız için teşekkürler :)
    Soru basit, cevap karmaşık.
    Mükerrer kargo ücretini hediye tabanlıkla ve %10 havale indirimiyle açıklamak, biraz şark kafası gibi geldi.

• qzwxec kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle düşünmeyin sadece ilk kez ücretli kargo yaptık sitemizde ve T-soft alt yapısına da hakim değiliz zaten farkkettiyseniz site de kasılmalar var , pazartesi günü kapsamlı bir güncelleme yapilcak arka planda bahsettiğiniz olayida ilettik kendilerine bı aksilik olmazsa güncelleme içinde oda olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzgurkan

Hocam nikeda 45 45.5 giyiyorum 44 numara denk gelirmi
    Yurtdışı ayakkabılarını yurtiçi ile kıyaslamak doğru olmaz beden ölçüleri tutmuyor ... Uzunluk vs var açıklamalarda oraya bakarsanız daha doğru olucaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

İlk mesajdaki görselde olan sarı model yokmu ?
    İlk resim Yeni gelicek olan ayakkabımız Yalnızca Kadın numaralarında gelicek 1 ay sonra anketimizde o ayakkabı ıle alakalı fikirlerinizi beklıyoruz :)
  • Dün akşam 17:00 dan sonra havale ile sipariş veren arkadaşlar normal şartlarda ödeme hesaba gelmeden çıkış yapmıyoruz ancak DH güvencemiz tam Dün akşamdan bugun sabaha kadar olan tüm havale ile ödemelerdeki siparişler bugünün kargosu ıle cıkıs olucak herkesın bılgısıne:)

Edit: Bu mesajı attıktan sonra art arda siparişler havale ile geliyor farkındayız , istismar edilmesine karsılık ilk mesajda dedıgımız gıbı dün akşam 17:00 ile bu sabah 08:00 arasındakı sıparısler için geçerli dedıgımız onun harıcınde lütfen ısrar etmeyın p.tesi ödemeyle birlikte çıkışlar olucak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 18 Mayıs 2019; 10:0:4 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.