Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hepolmak , Dpumitt Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
4.253
Cevap
118
Favori
457.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kampnayanız güzel tebrik ediyorum sizi , ancak ayakkabılarınızdan ilk defa alacak olan kişiler için ya ayağına büyük ya da küçük gelirse ne olacak ? keşke şöyle yapsaydınız , 1 kereliğine mahsus ayağa uymadığı takdirde ücretsiz değişim şansı tanısaydınız BU ÖNERİMİ DİKKATE ALINIZ LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

Hayırlı satışlar , iki adet spor ayakkabı ve bir adet tabanlık alışverişim oldu beldede olduğum için bazı kargo firmaları sıkıntılı hangisi ile gönderi sağlıyorsunuz ?
    Öncelikle hayırlı olsun ,Şehrin ortasında olmamıza rağmen sorunlu ,malesef kargo firmaları bazı bölgelerde ciddi anlamda sorunlu olabılıyor...MNG kargo ile cıkıs yapıyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

Hocam kampnayanız güzel tebrik ediyorum sizi , ancak ayakkabılarınızdan ilk defa alacak olan kişiler için ya ayağına büyük ya da küçük gelirse ne olacak ? keşke şöyle yapsaydınız , 1 kereliğine mahsus ayağa uymadığı takdirde ücretsiz değişim şansı tanısaydınız BU ÖNERİMİ DİKKATE ALINIZ LÜTFEN
    Merhabalar geriye dönük yazısmaları okuma sansınız olsa aslında anlıcaksınız bizi :) Kargo ücretsiz olursa ciddi anlamda maliyet cıkıyor ,zaten havale ile ödeme de neredeyse kargo parasını zaten indirimli şekilde alıyor, degişim için 2 defa kargo parası cıkmıs olucak onun dısında Ürünlerin tamamında beden tablosu ve kalıp özellıklerınden bahsettik ,kampanya daha uyguna gelebılmesı adına bu sekılde yaptık stoklar bıtınce zaten tekrar eskı fıyatlarımıza dönüp ücretsiz kargo olarak devam edicez ancak o zamanda neden fiyatlar böyle yukarda demeyın :)

• Bir aksilik olmazsa iki adet ayakkabı sipariş geçeceğim. Kadın ayakkabı modellerinde kampanya olmayacak mı?

normalde 42 giyiyorum ayağım taraklıdır.

Sanus 354 Sneaker Memory Foam Erkek Spor Ayakkabı" bunu (42) numara;
    Sanus 8044 Sneaker Memory Foam Erkek Spor Ayakkabı" bunu da (43) numara sipariş geçeceğim. Doğrudur değil mi hocam diğerinde kalıpta sıkıntı yaşamayız umarım. Teşekkürler.

• Merhaba Arkadaşlar Dün (16.05.2019) İtibariyle başlattığımız kampanyamıza yoğun talep var öncelikle teşekkürler , siparişlerin %60 neredeyse 8044 modelımızde ,tum ayakkabıların ıcınde tek dar kalıp olan modelımız 8044 yoğunlukta burada mevcut , herkes 1 numara büyük sipariş verdi ancak bazı kişilerde büyük gelme ihtimaline karsılık sonrasında magdurıyet oluşmaması adına 8044 modelini alan arkadaşların siparişlerine 1 adet 100 model tabanlık ekledık mutlaka o tabanlıkla denemelerını istiyoruz ,maliyete acıkcası tabanlık eklemedık ancak 8044 gelen yogunluktan dolayıda magdurıyet oluşmaması adına bu şekilde kendi içimizde karar aldık ...İnşallah herkes sorunsuz olurda degişim ile hiç kimse uğraşmaz iki taraf olarakta memnunıyet duyarız ..Sevgiler Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: copela

Bir aksilik olmazsa iki adet ayakkabı sipariş geçeceğim. Kadın ayakkabı modellerinde kampanya olmayacak mı?

normalde 42 giyiyorum ayağım taraklıdır.

Sanus 354 Sneaker Memory Foam Erkek Spor Ayakkabı" bunu (42) numara;
    Sanus 8044 Sneaker Memory Foam Erkek Spor Ayakkabı" bunu da (43) numara sipariş geçeceğim. Doğrudur değil mi hocam diğerinde kalıpta sıkıntı yaşamayız umarım. Teşekkürler.
    Tüm ayakkabılarda İndirim mevcut Kadın Erkek dahil :)Şimdi acıklama yaptık 8044 ile alakalı okumanızı rıca edıyoruz :) Taraklı ise ayagınız mutlaka 1 numara büyük vermenizde fayda olucaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Kayseri'ye selam olsun diyor ve susuyoruz:))
    dürüstlüğün ve haklılığındandır susman. Kolay gelsin
  • Kargo gönderileri başladı mı acaba. @esnekadim teşekkürler iyi çalışmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Kargo gönderileri başladı mı acaba. @esnekadim teşekkürler iyi çalışmalar.
    10 dk önce kargoya teslim ettik girişler yapılıyor , akşam 5 kadar olan kargolarda tekrardan cıkıs yapıcaz bugun kargoları ''sıfırlıcaz '':)

Kargodan mesaj gelmeeyen arkadaşlar mutlaka özelden pm atsınlar siparıs numarası veya isim soyısım olarak yarın sabahtan kargo takıp numaralarını paylasıcaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 17 Mayıs 2019; 15:0:6 >
  • Arkadaşlar şu ayakkabıdan almış olup da bilgilendirebilecek olan var mı? Rahat mı, akşam yürüyüşü için uygun mu vs. Bir de canlı görüntüsü nasıl?

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 tane de ben sipariş geçtim şimdi 8044 modelinden bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Arkadaşlar şu ayakkabıdan almış olup da bilgilendirebilecek olan var mı? Rahat mı, akşam yürüyüşü için uygun mu vs. Bir de canlı görüntüsü nasıl?

Çok önceki yorumlarda Mavi renk alan bir müşterimiz paylaşmıstı sanırım ancak su an bulma şansımız yok , Bu modelden alan çok arkadas var denk gelırse yorum yapıcaklardır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

1 tane de ben sipariş geçtim şimdi 8044 modelinden bakalım.
    Siparişlerin genelı 8044 ciddi anlamda talep oldugunu bilseydık cok daha önceden kampanya yapardık ,hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Fiyat/Performans ürünü. Çok memnun kaldık. İlgili satıcı olması ayrı bir güven duygusu yaşatıyor. Rahat ve şık. Teşekkür ederiz.

Önceki alan arkadaşın paylastıgı resım ve yorumlar bilginize :)

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Siparişlerin genelı 8044 ciddi anlamda talep oldugunu bilseydık cok daha önceden kampanya yapardık ,hayırlı olsun :)

Alıntıları Göster
    8044 modeli için Şahsi düşüncem; Klasik bir model, her zaman her yaş grubunun giyebileceği bir model. Diğerleri biraz daha iddialı modeller. Sanırım bundan dolayı, fiyat olsa diğer modeller de bu fiyat zaten. Ben sırf bu nedenle 8044 seçtim mesela, yoksa 2105 olan modeli ve forza olan 2 modeli de düşünmüştüm. Hatta bu model beklediğim gibi çıkarsa 2105 modelini de düşünürüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

8044 modeli için Şahsi düşüncem; Klasik bir model, her zaman her yaş grubunun giyebileceği bir model. Diğerleri biraz daha iddialı modeller. Sanırım bundan dolayı, fiyat olsa diğer modeller de bu fiyat zaten. Ben sırf bu nedenle 8044 seçtim mesela, yoksa 2105 olan modeli ve forza olan 2 modeli de düşünmüştüm. Hatta bu model beklediğim gibi çıkarsa 2105 modelini de düşünürüm.

Alıntıları Göster
    Bizden Zaten modaya ayak uydurmaya calısmıyoruz veya güncel modelleri takıp etmıyoruz olabıldıgınce sağ kalem ürünler herkesin ve her kesimin rahat alabılcegı modeller yaptırıyoruz yoksa aksı durumda ayakkabıcılarla bızım yarısma ımkanımızda yok gücümüzde yok :)354 modelıde sakın bır model 2105 modelı ben buradayım dıyor :)

• https://www.esnekadim.com/sanus-memory-foam-spor-ayakkabi-47

beyaz haricinde 44 numara yok. Numaralandırmadamı sıkıntı var stok mu kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ly_10ur

https://www.esnekadim.com/sanus-memory-foam-spor-ayakkabi-47

beyaz haricinde 44 numara yok. Numaralandırmadamı sıkıntı var stok mu kalmadı.
    Normalde Tüm ayakkabıcılarda 44 numara Stoklarda kalır erimez bizde Tam tersi ilk eriyen numara 44 oluyor ,malesef stoklarda kalmadı beyaz renkte de 1 tane kaldı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 17 Mayıs 2019; 16:24:59 >
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Şu modelin canlı görüntüsünü paylaşma şansınız var mı acaba? Bir de topuk boyu nedir, airmax ayarında mı?

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.