Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.253
Cevap
118
Favori
457.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    44 kullanıyorum 44-45 alsam sorun olmaz galiba
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    44-45 iş görecektir :)
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    askere gideceklere bi takım da kalın çorap hediye etseniz çok hoş olur aslında :)
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Termal çorap yaptırmadık hiç malesef bizdeki bambu çoraplar orda işe yaramaz askerde zaten 3 çift termal çorap vericekler :)
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Nasıl elde ediyoruz hocam onu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Broon kullanıcısına yanıt
    N11 de ürün ekranında çıktı.

Abi 30 ocakta askeriz. Şu kampanyayı cumartesi yapsan kargolasan pazartesi salı elimizde olsa olmaz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasincalis

Abi 30 ocakta askeriz. Şu kampanyayı cumartesi yapsan kargolasan pazartesi salı elimizde olsa olmaz mi
    Cumartesi degıl de bugunun kargosu ıle cıkıs yapalım özel olarak pm den mesaj atar mısınız yardımcı olalım :)
  • Kunduralara hanği modeli önerirsiniz...??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nondas kullanıcısına yanıt
    En ince modelimiz olan M300 (13mm yüksekliği) bir ihtimal olur tamamen ayakkabının iç yüksekliğine bağlı bilginize 😊

• Suan %11 kupon, 3 al 2 ode kampanyalida gecmiyor. Ayni urunden 0 yorumlu bir tane daha acilmis onda geciyor %11, ama onda da 3 al 2 ode yok.

• Vyl kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkürler yarın sabahtan detaylıca inceleyip hata var ise hızlıca gerekli düzeltmeleri yapicaz 😊

Edit: kuponlarda N11 kaynaklı sorun var kampanya anında kullanılmayabilir herkesin bilgisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 25 Ocak 2020; 8:51:49 >
    M300 modelinizde indirim olacak mı peki ??

• nondas kullanıcısına yanıt
    Malesef kampanya M900 üzerinden olucak yakın zamanda M300 indirim beklemıyoruz
  • Merhaba arkadaşlar N11 den kaynaklı malesef dagıttıgımız kuponlar aktıf kullanılamıyor sepete 2 farklı ürün atıldıgında indirim aktıf oluyor onun dısında tek ürünle malesef indirim saglanamıyor böyle bır teknık sorun oldugundan haberımız yoktu teknık sorundan dolayı herkesten özür dileriz
    2 urun de sizin magazanizdan mi eklenmeli

• Vyl kullanıcısına yanıt
    Dogrudur ancak gereksız yere fazladan ürün alınmasına sebebıyet verır kı amac ındırım olsundu fazladan ürün aldırmak degıldı bundan dolayı kupon olayını ıptal edıcez faydadan cok zarar verıcek malesef
  • Asker botu için ne almamız lazım?
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,100 model veya M900 model alabilirsiniz 😊

Merhaba 43 numara sanus 2105 ayakkabınızı kullanıyorum . M900 modeli bu ayyakkabı için uygun mudur ve kaç numara önerirsiniz, terletme yapar mı

https://urun.n11.com/gunluk-spor-ayakkabi/sanus-2105-sneaker-memory-foam-erkek-spor-ayakkabi-P260252510

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezmez -- 25 Ocak 2020; 23:29:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.