Şimdi Ara

SANIRIM ThE_HuNTeRs GUİLDİNİN BUKADAR ÇEKİLEMEMESİNİN SEBEBİ BU...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GREECE SERVERININ EN İYİ GUİLDİYİZ SANIRIM OYUNDADA EN İYİ GUİLDLERDEN BİRİYİZ. VE BİZE KARŞI YAPILAN HAKARETLERİN TEK SEBEBİNİN ÇEKEMEMEZLİK OLDUUNU DÜŞÜNÜYORUM AŞAĞIDAKİ LİSTEDE BU HAKARETLERİN HEPSİNE CEVAP OLSUN

ThE_HuNTeRs (GUİLD LVL 5)

1.___mua___ (MASTER)==>70

2.Turkmen===========>70

3.ANIL==============>70

4.LaRa==============>70

5.DeaDGiRL===========>70

6.Morgan============>70

7.dadas_tr===========>70

8.Spiro==============>69

9.Takunya===========>68

10.RAIN=============>67

11.craby============>66

12.Gefest===========>65

13.___kenjii___=======>65

14._İNFİNİTy_========>64

15.evrengolge========>62

16.Pround===========>61

17.HaYDuT==========>61

18.EnBuyucU=========>59

19.Alee============>58

20.RomaNs==========>58

21.NIGHT_WISH======>58

22.___KeNTa___======>58

23.nightdead=========>58

24._CrazyTurk_=======>56

25.anra06tr=========>56

26.T_MaLi_R=========>55

27.AiaS============>54

28.NighT_WarioR======>52

29.Cambaz==========>52

30.F_E_A_R=========>49

31.kid=============>48

32.Dracaka==========>46

33.MoLe_Tr=========>45

34.mimarbey=========>44

35.BLacK_Thief=======>44

36.CAGRI_BEY========>44

37.FHBergkmpTR======>44

38.__Darkling__=======>43

39.Ferishtah=========>43

40.cenk============>43

41.CATS_tr=========>42

42.Babayaroo========>41

43.Blu3GR33n========>39

44.fatafat===========>39

45.ThE_HuNTeRs======>29

46.BİT_PAZARI=======>5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___mua___ -- 5 Eylül 2006; 11:04:57 >

• cok güzelde sondakı 5 cok komik olmus :D 70 70 70 69 6 9 69 5 ..:D adamlar kasmıs
  • bole adamlarlarla ilgilenmiceksin en iyisi sen ilgilenmedikce onlar sinir olup sanslarını 1-2 defa daha denicekler gene ilgilenmiceksin bak nasıl mors oluyorlar gör ! seni çok iyi anlıyorum mai_mai bu olaya cok benzer bısı geldi bizimde basımıza ÇEKEMEMEZLIK bastan sesimizi cıkarmadık içimizde tuttuk bunlar dahada üstüne gitti patladı tabi bazı kısıler ! o ÇEKEMEYENLER sımdı çatlıyorlar:) merak etme zamana bırak bana güven dostum !

Hiç olmassa sizin itibarınız var onların neyi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuisudra -- 5 Eylül 2006; 11:01:10 >
  • bu guilde laf edenler ayıp etmiş aazım açık kaldı bide 5 lvl lık charın nicki çok güzel
  • O 5 LWL LİK CHAR SATICI CHAR GREECE İN EN ÜNLÜ TÜCCARIDIR CEBİNDE 50 MİLDEN AZ PARAYLA GEZMEZ LWL ÖNEM WERMİYOR PARA KONUŞUR DİYOR
  • <Doğru çekememezlik
    pvpde adamı üst üste dvmlı kesiosun bufflar olmadığı halde adamı kesiosun dvmlı adam kalkıo sana noob dio
  • TEK SÖZÜM
    I was alone, falling free, trying my best not to forget
    what happened to us? what happened to me? what happened as i let it slip

Baby did you forget take your meds?
    bunlar çekemeyenlere bende hallelujah bu arada mua

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Flower -- 5 Eylül 2006; 11:29:53 >
  • aehauehauehau tanıtım yapıyolar

ohh valla botla kasarsanız işte bu lwl ler gelice k kardeşim

70 olanlar bi kere bot

TURKMEN DE ÖLE

onunla aynı lwl dik zamanında aehauehauehauehuae
  • bot mot sonucta 70 lvl sen kac lvl sin
  • quote:

Orjinalden alıntı: o0PuSuLA0o

aehauehauehau tanıtım yapıyolar

70 olanlar bi kere bot

TURKMEN DE ÖLE

Salak salak kanıtsız konuşma.Bunlar bot diyorsan buyur ispatla sen yatağında uyurken o adamlar kasıyordu ona buna laf yetiştirmiyordu.

Yukarıda onca lafı boşuna etmiş arkadaşlar.Yazık.

• quote:

Orjinalden alıntı: FeelPain

quote:

Orjinalden alıntı: o0PuSuLA0o

aehauehauehau tanıtım yapıyolar

70 olanlar bi kere bot

TURKMEN DE ÖLE

Salak salak kanıtsız konuşma.Bunlar bot diyorsan buyur ispatla sen yatağında uyurken o adamlar kasıyordu ona buna laf yetiştirmiyordu.

Yukarıda onca lafı boşuna etmiş arkadaşlar.Yazık.

ya şu pusulanın söylediklerini dikkate almayın artık ne olur, adam belli ki kıskanıyor, biz de 2 gündür ona laf yetiştirerek onun istediğini yapıyoruz bir bakıma. onun için sallayın, ne düşünürse düşünsün...

• ya botla kassa ne olcak cok bılıyorsan sende kas olsun bıtsın sankı ha botla ha botsuz kasmısın bı farklı var botla hızlı kasıon okdr sonucta yine eglenıon oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 5 Eylül 2006; 13:28:05 >
  • ya mua açmayın şöyle başlıklar kardeşim. oyuna dönesim geliyo :)) Allah yolunuzu açık etsin, gerçi o kadro için aksi söylenemez. sadece lvl olarak değil, içindeki insanlar olarak sahiden çok çok sağlam bir guild the hunters.

pusula, eğer türkmen kasıp çabalayıp 70 olduysa ve sen de (muhtemelen) lvl 3x-4x 'lerde kaldıysan, bu türkmen'le değil, tamamen senin mallığınla alakalı bir durumdur. ok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idontknow -- 5 Eylül 2006; 13:56:02 >
  • greece açılalı 2 ay oldu sanırım

2 ayda ilk günden gold ticketla başlanıldığında str çarlarıızı bile -tecrübeliyseniz bide- 70 level yapabilirsiniz adamlar sürekli online ise ve kasıyolarsa bununla gurur duymalıyız hiç olmazsa bizi güzel bir şekilde temsil ettikleri için.

başarılarınızın devamını dilerim...
  • ARKADAŞLAR BAKIN BENİ YALNIŞ ANLAMAYIN BENDE BOTLA KASDIM VE BÜTÜN BOTCULARIDA TANIYOM BU FORMDADA BOTA ÇOOOOOK KARŞI GÖRÜNEN KİŞİLER BİLE VAR BOT KULLANAN

BİR DİĞERİDE __MUA__ ÇOK SEVDİĞİM Bİ ARKADAŞ BENİ TANIYO AMA BU CHARMDAN DOLAYI DEĞİL BOTLA KASILAN CHARDAN TANIYO VE GUİLD GENELİ BOTLA KASDILAR HATTA GREECEDE İLŞK BOTU KULLANAN TÜRKLERİN HEPSİ ŞUAN THE_HUNTERSDE AMA BİŞE DA VAR BEN HİÇ KARŞI OLMADIM BOTLA KASMALARINA ÇÜNKÜ GREECE BİLİYOSUNUZKİ YUNANİSTAN DEMEK VE BU SERVERİ YUNANLILARA CEHENNEM EDEN KAHRAMANLARDA tHE_hUNTERSDE

SAYGILKAR
  • abicim bırakın çamur atmayı çekemiyosunuz işte siz mışıl mışıl uyurken biz hayvan gibi kasıyoz günde 4-5 saat uykuyla duruyom ben iş buldum çalışmıyom neden mortislerin götünü kesicem ondan. kolay mı sanıyosunuz babamla kzı arkadaşımla papaz oldum öle günde 2 saat oynamayla 70 olunmaz. bot la 70 olunuyosa al botu ol 70 kardeşim ne konuşuyosunuz. boşver mua takılma sen bu işlere...

takunya gelde beraber hunter lık yapalım :D gerçi öss varmış senin allah sabır versin. benim LorD_HeLL de çalındı zaten alamadım geri gitti 62 char...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raytracer -- 5 Eylül 2006; 14:20:40 >
  • Greece botçu dolu be adamları dizmişsin 60+ die bide diosun bizi çekemiolar botla herkes 60+ olur kardeş sana bi tawsiye botsuz kasmayı dene bakalımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxKaKaxx

Greece botçu dolu be adamları dizmişsin 60+ die bide diosun bizi çekemiolar botla herkes 60+ olur kardeş sana bi tawsiye botsuz kasmayı dene bakalımm

imzanı düzelt arkadaşım...
  • ulan şu dünyada birsürü günahımız var adamlar bide bot kullaarak yadaaa onlara çirkef atark günah artırıyolar bi oyun için.
  • en iyşi guildmiş heheeh
    bunlar reklam kokan haraketler ve ii lerin reklama ihtiyacı yoktur susar ve gülümserler benim gibi ne diyim size ii guild lvl ile deel yardım ve seviyesiyle iyidir misal venise türkler guildi bence adamların masterı bile harika bi insan okudum bi kaç topicini bu kadar diyim size the hunters turklerin tırnagı olamaz oyüüzden hadece reklam yaparlar bu benim sözüm bu benim düşüncem karşı çıkan çıkar ama umrumda deel o yüzden the hunters reklamın büyüttügü bir hiçtir size ii oyunlar ve hiç olup 70 olmaktansa 45+ bir herşey olun ii insan olun lvllar sizi insan yapmaz oyundaki hareketleriniz ve kişiliginiz sizi insan yapar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.