Şimdi Ara

Sanirim sigarayi biraktim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bugun 4. Gunumdeyim hicbir sekilde canim cekmiyor.cunku birakmanin yarattigi olumlu etkiden daha memnunum.Daha once 2 ay birakmistim bir taneden bisey olmaz diye baslamistim.

Simdi hem bunlardan ders aldim hem de farklibir sekilde biraktim.Eskiden hep ertelerdim ya tatile gitcem 2 aya birakmiyayim, yok haftaya raki yapcaz onu yapcaz sunu yapcaz derken yaklasik 1 yildir erteliyordum.Birakmaya kalktigim zaman da boyle ozel bir ayinmis gibi kahve yapip 4-5 sigara iciyordum 30 dkda son sigarayi da boyle hatirlamak icin yvas yavas iciyordum vs.

Ama oyle oldugu zaman olayin abartildigini ve beyin tarafindan zor bir sey gibi gozuktugunu anladim.Daha dogrusu bunu yeni anliyorum.

Cumartesi gunu sigara ictim pakete baktim dalim kalmamis o gun de cok para harcamistim baktim param yok dedim ki birakayim ama ciddi bir sekilde dememistim bunu.Bir anda aklima gelmedi biraktim.Ve boyle surecegine de eminim kendimi de deniyorum zaten kahve iciyorum bol bol alkol tuketiyorum ki sigarasiz icmeye alisayim bunlari.Yarin obur gun sarhos olup icmeyeyim diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Puro bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Puro bu

Canin cekmesi diye sigara koymadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.