Şimdi Ara

SanDisk yeni MP3 çalarını duyurdu; Sansa Clip+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Depolama çözümleri dünyasının önde gelen isimlerinden SanDisk taşınabilir medya oynatıcıları pazarında için yeni müzik çalarlar duyurmaya devam ediyor. Firmanın Sansa serisi altında hazırladığı Clip+ isimli yeni MP3 oynatıcısı 2GB, 4GB ve 8GB olmak üzere üç farklı depolama kapasitesi ile Kırmıız, Mavi ve Siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

OLED ekrana sahip olan ve FM radyo desteği sunan SandDisk Clip+ MP3, WMA, WAV, FLAC ve Ogg Vorbis gibi farklı müzik formatlarını desteklemekte. Yeniden şarj edilebilir pil ile kullanım süresi 15 saati bulan Clip+, SanDisk'in resmi internet mağazası ve BestBuy'da sırasıyla 40$, 50$ ve 70$ seviyesinden satışa sunulan medya oynatıcısının Avrupa ziyareti ise son çeyrekte gerçekleşecek.

• süper ya sansa clıpden ses kalitesi az daha iyi olursa tadından yenmez valla
  • galiba sd kart ve tip haricinde bi değişiklik yok o kötü olur
  • ses kalitesinde zaten nirvanaya ulaşmış alet. tabi bi şeyleri kısmadılarsa ve pil süreside arttıysa yine dağıtır piyasayı
  • Browser'ı yoksa, büyük eksiklik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Browser'ı yoksa, büyük eksiklik..

Dosya / Klasör gezgini var.
  • Sansa Clip in en büyük eksikliği şarj süresiydi. Maalesef bu konuda bir gelişme yok yine 15 saat. En azından bunların şarj olma süresini düşürmeleri gerek. 15 saat için 4 saat şarj etme çok fazla..
  • amazonda bulamadım ?
  • amazonda yok evet
    best buy'da ve kendi sitelerinde var
    sandisk'in diğer bir cihazın fuze'un şarj olma süresi lets go mobile global sitede 1 saat yazıyor bilen var mıdır?
  • Eski görünümü daha güzel.
  • bunu alıcam araştırdım heryerde bi kendi sitesinde bi de bestbuy da var. şu okullar açılmadan bulabilsek her gün 2-3 saat yol çekilmiyor müziksiz. hepsiburada ya sordum talebiniz satış departmanımıza iletildi temin sağlandığında sitede güncelleme yapılacak denildi. de kimbilir ne zaman temin edilir.
  • aşağıda incelemesi yapılmış.

http://www.youtube.com/watch?v=OclM-yUq0Fs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 19 Eylül 2009; 14:54:48 >
  • sansa clıp alıcam ve kafama takılen sey hep 4gb hafızanın yeterlı olup olmayacagı , acaba bu modelı beklesem mı ? bestbuy dan alsam ne kadar zamanda gelır ? ulkemıze gelmesı daha zaman alır beklemek ıstemıyorum ne dersınız ?
  • Arkadaşlar bu ürünü izmirde nerde bulabilirim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trshooter

Arkadaşlar bu ürünü izmirde nerde bulabilirim ...

bestbuyın açılmasını beklicez anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

sansa clıp alıcam ve kafama takılen sey hep 4gb hafızanın yeterlı olup olmayacagı , acaba bu modelı beklesem mı ? bestbuy dan alsam ne kadar zamanda gelır ? ulkemıze gelmesı daha zaman alır beklemek ıstemıyorum ne dersınız ?

Bende bu siteden almayı düşünüyorum.Acaba kaç günde gelir ?
  • başka ülkelere göndermiyorlar. country seçeneğinde usa var sadece. sanırım her ülke şubesinin ayrı bir sitesi var. burada açılacak olanın adresiwww.bestbuy.com.tr kasımda açılacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 10 Ekim 2009; 16:40:47 >
  • Bu sansa cliplerde kıskaç bulunuyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: testci

Bu sansa cliplerde kıskaç bulunuyor mu

Evet var arkasında kıskaç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.