Şimdi Ara

Sandisk USB 3.0 USB Bellek Kopyalama Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elime bir arkadaştan 128 gb boyutunda, sandisk ultrafit usb bellek geçti. Exfat dosya biçimnde. 2 gb bir dosya atmak istiyorum. Pcnin usb 3.0 portun a bağlıyorum. Yüzde 80 civarına geldiğinde kendi kendine duruyor ve sanki bağlantı kopmuş gibi yarıda kesiyor. 10 saniye içinde 4-5 kez sökülüp takılmış gibi açılıp kapanıyor. Bu sorunu yaşayan varmı???

• NTFS olarak biçimlendirdiğiniz zaman sıkıntı olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

NTFS olarak biçimlendirdiğiniz zaman sıkıntı olmayacaktır.
    Teşekkürler hocam, ancak o zaman da android cihazlarda kullanamıyorum. Bende eski bir tablet var samsung. NFTS yaptığımda desteklenmeyen format hatası vermekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attan Inip Essege Binen

Teşekkürler hocam, ancak o zaman da android cihazlarda kullanamıyorum. Bende eski bir tablet var samsung. NFTS yaptığımda desteklenmeyen format hatası vermekte.

Alıntıları Göster
    Aslında 2GB boyut için exFAT'ın sıkıntı yapmaması lazım ama dediğim gibi NTFS bu işi çözüyorsa ki öyle görünüyor yapacak pek bir şey yok gibi. 2.0 portunda da durum aynı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 2 Ağustos 2020; 18:26:32 >
  • quote:

Aslında 2GB boyut için exFAT'ın sıkıntı yapmaması lazım ama dediğim gibi NTFS bu işi çözüyorsa ki öyle görünüyor yapacak pek bir şey yok gibi. 2.0 portunda da durum aynı mı?

Alıntıları Göster
    2.0 portunda deneme şansım olmadı. Anakartta 4 adet 3.0 portu mevcut sadece.
  • quote:

2.0 portunda deneme şansım olmadı. Anakartta 4 adet 3.0 portu mevcut sadece.

Alıntıları Göster
    Farklı bir PC'de deneme şansınız olursa 2.0'ı da irdeleyin derim. 3.0'ın sonuçta geriye dönük uyumluluk vb. süreçleri tabii ki var ama böyle durumlarda pek belli olmuyor. Öyle de sorun oluyorsa dediğim gibi sonuç belli zaten.
  • quote:

Farklı bir PC'de deneme şansınız olursa 2.0'ı da irdeleyin derim. 3.0'ın sonuçta geriye dönük uyumluluk vb. süreçleri tabii ki var ama böyle durumlarda pek belli olmuyor. Öyle de sorun oluyorsa dediğim gibi sonuç belli zaten.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim hocam deneyeceğim
  • quote:

Çok teşekkür ederim hocam deneyeceğim

Alıntıları Göster
    Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.