Şimdi Ara

SanDisk'ten SSD performansı sunan en hızlı USB bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SanDisk'ten SSD performansı sunan en hızlı USB bellek 
    Depolama çözümleri alanındaki ürünleriyle pazarın en önemli oyuncularından olan SanDisk, Las Vegas’ta düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda şu ana kadarki en hızlı yüksek kapasiteli SanDisk Extreme PRO USB 3.1 flaş sürücüsünü görücüye çıkardı.

SSD’nin sahip olduğu hız, kapasite ve güvenirliği USB flaş formunda sunan bellek 420 MB/s’ye varan okuma hızına ve 380 MB/s’ye ulaşan yazma hızlarına çıkabiliyor. Diğer bir deyişle USB 3.1 arayüzü sayesinde 4K çözünürlüğünde bir filmi 15 saniyeden kısa süre içerisinde transfer edebilmek mümkün hale geliyor.

Yüksek boyutlardaki dosyaların taşınmasında güvenli ve hızlı bir çözüm sunan SanDisk Extreme PRO aynı zamanda markanın şu ana kadarki en güçlü USB cihazı olma ünvanına da sahip. SanDisk SecureAccess yazılımıyla 128-bit dosya şifreleme imkanı sağlayan USB belleğin bu ayın sonlarında Amazon ve Best Buy üzerinden 179,99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı ifade ediliyor.

• Şu Sandisk nedense bana hep kalitesiz imajı hissettiriyor

• SANırsın DISK

• quote:

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

Şu Sandisk nedense bana hep kalitesiz imajı hissettiriyor

Bende de aynı hissi uyandırıyor.
    Sanırım tasarımlarının çoğu tipsiz ondan.İnsanda üst seviye algısı uyandırmıyor.
    Kingstone için de aynı şey geçerli.
  • 180 dolar olan ürünün kapasitesi ne kadarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: der_Kaiser

quote:

Sanırım tasarımlarının çoğu tipsiz ondan.İnsanda üst seviye algısı uyandırmıyor.

Kingstonla SanDisk'i bir tutmayın hocam.

• WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
    der_Kaiser kullanıcısına yanıt
    Aslında Sandisk bellek üreticileri arasında en çok güvendiğim firmalardan biridir. N82 kullandığım zamanlarda Sandisk almıştım. Gerçekten kalitesini hissettiriyor. Daha birkaç ay önce 128 GB kartını aldım tekrar kart almam gerekirse ilk tercihim yine Sandisk olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek kapasiteli, performanslı ve fiyatlı ürünleri kızaklı şekilde satışa sunulması tek beni rahatsız ediyor sanırım. Bu tarz ürünler kalitesiz ve dayanıksız gözüküyor. Toza ve suya dayanıklılık olmasa bile metal kapaklı bir yapıda olsalar daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: der_Kaiser

quote:

Kingstonla SanDisk'i bir tutmayın hocam.

Uzun zamandır Kingstone almadım.Eskiden tipsizlerdi, şimdi tasarım değişikliğine gitmiş olabilirler.
    Ama SanDisk gerçekten çok iğrenç görünümlü USB Diskler yapıyor.
    Bir alet/cihaz/aksesuar insana birazcık da premium hissi vermeli.
    Bkz. SONY WM-GX788
    veya SONY MZ-N910

• der_Kaiser kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam bu arada ufak bir düzeltme yapmak istiyorum ilk mesajdaki belki dikkatsizliktir diyerek geçtim de ikinciye aynı şekilde yazınca bilgilendirmek istedim. Kingstone değil Kingston olacak :)
  • Piyasanın en hızlı usb bellekleri ve micro sd kartlarını üreten firmayı tipsiz bulanlar olmuş. Bırakın tipsiz olsun tek işini yapsın. Evde 2 tane usb bellek var 32 ve 64gb. Sandisk extreme marka. Usb 3.0 ile jet hızında okuma yazma hızlarına ulaşıyorum. Ayrıca micro sd kart olarak extreme var 64gb. Acayip hızlı. Tavsiye ederim.
  • sdd yerine bunu mu alsam?
    4 tane yeter
    18$ zaten (65 tl)
    ama vergileri bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal mühendis

sdd yerine bunu mu alsam?
    4 tane yeter
    18$ zaten (65 tl)
    ama vergileri bilmem

18 dolar neyin fiyatı onu anlamadım. bellekden bahsediyorsan 180 dolar:)
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt

la 9 aşağı inmiş ben 17.99 görmüşüm durduk yere sazan avi olduk ya
  • Sandisk iyidir önyargılı olmayın
  • quote:

neden sazan olasın estafurullah. insanlık hali bende bazen yanlış görüyorum. sadece uyarmak için yazdım gider 4 tane sipariş edersin farkına varmadan fatura bi gelir şok +99 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

quote:

neden sazan olasın estafurullah. insanlık hali bende bazen yanlış görüyorum. sadece uyarmak için yazdım gider 4 tane sipariş edersin farkına varmadan fatura bi gelir şok +99 :D

kahkaha attım

• 7 8 ay evvelsi a101 yada bim'den 16 gb'lık sandisk cruzer glide 3.0 öyle duruyordu, sonra format atmak icap etti win setup kurdum formatı attım, ondan film atayım da tv'de izleyeyim dedim filmi yarısına kadar attı ondan "yazma korumalı hatası" verdi. çok araştırdım çözümü yok çöp oldu.. yani anlayacağınız beş para etmez marka..
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    :) aslında doğrudan yanlış akılda kalma diyelim.
    Nedense hep Kingstone olarak anımsarım.Siz söyleyince farkettim.Bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Piyasanın en hızlı usb bellekleri ve micro sd kartlarını üreten firmayı tipsiz bulanlar olmuş. Bırakın tipsiz olsun tek işini yapsın. Evde 2 tane usb bellek var 32 ve 64gb. Sandisk extreme marka. Usb 3.0 ile jet hızında okuma yazma hızlarına ulaşıyorum. Ayrıca micro sd kart olarak extreme var 64gb. Acayip hızlı. Tavsiye ederim.

Hocam biz sadece görünüş kısmını ele aldık, yoksa performans konusunda saygımız sonsuz kendilerine.
    Ama insan biraz da göze hitap etsin istiyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.