Şimdi Ara

Sandisk Sansa e250 mp4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün sansa e 250 aldım yanlız klasör şarkı tanıma sistem biraz karmaşık sanırım mesela winampta çlalan şarkının ID tag ında album yada herhangi bir genre si doluysa sistem artist song album listesinde hepsinde birden görüyor aynı şarkıyı ve istediğimiz şarkıyı bulmakta zorlanıyoruz Sandisk Sansaya Klasör şeklinde şarkı listesi göstermenin bir yolu varmı ?

• slm ya bendede sansa e250 var ama usb kablosunu kaybettım adanada nerde bulabılırım bılenler paylasırsa sevınırım
  • valla usb kablosu için bi servisi ara derim belki onlarda yedek parça wardır bendede c140 war walla bende öle klasör sorunu yok zaten artist bölümünden şarkıcının ismi mp3 te belliyse görülüo belli değilse unknown artist dedir.
  • arkadaşım selam bende c 250 kullandım uzun dönem:) alsında çok kalite ama dediğin gbi biraz karışık atıyor..

eğer vista kullanıyorsan(((!))))

sana tavsiyem:
    atacağın şarkıları bölümlere ayır örn: POP - HIPHOP - ROCK - TÜRKÇE vs vs :. masaüstünde yada bi klasörde şarkıları bu şekilde tut.
    daha sonra hepsini kendi içinde (seçili olarak tutup) sağ tıkaldığın zaman; şarkı adı ve album isimlerini değiştirebiliosun.. )
    Yani tek tek değil Tüm klasörü Aynı tür (GENRE) yapar...
    Kendi katagorilerine göre bunu yapabilirsin ve hepsi kendi türünde içine atılır.

EĞER XP KULLANIYORSAN
    (Service pack lere göre değişir)

ama en garanti ve basit yolu aleti makineye taktığın zaman bilgisayarımda sağ tıklayıp BİÇİMLENDİR diyosun ve formatını değiştiryosun yani zaten 2 tane vardır hangisi ise diğerini seç,

daha sonra onu flash disk gibi kullanabilirsin... istediğin an içine atarsın
    saygılar...

• arkadaslar playlist yapmayi bilen warmi

media player da yapip atman gerekiyomus galiba ben bilemedim nasi yapmam gerktigini bilen warsa bana yardimdci olsun

cok sevinirim

tesekkurler....
  • e serısı cabuk bozuluyor dıye bır duyum aldım kullanan arkadaslar nekadardır kullanıyor bır arıza cıkarttımı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.