Şimdi Ara

Sandisk Sansa E130 Sorun cıkardı yardım edermisiniz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Benim Sansa 130 512 MB mp3 playerım var alalı yaklasık 1.5 sene oldu sanırım içerisine virus girdi şimdi tam olarak olay su mp3 player radio modunda radyo dinleyebiliyorum fakat mp3 modunda no file diyor Galiba paylasım programında cektiğim mp3 ler içerisinde virus vardı onları içine attıktan sonra oldu.
    Su an USb kablosu ile bilgisayar bağladıgımda Çıkarılabilir disk olarak goruyo fakat diski bicimlendirmek icin sağ tıkladığım anda Explorer kitleniyo yani disk uzerinde herhangi bir işlem yapamıyorum Norton ile tarattım fakat bi viruste bulamıyo...Biraz arastırdım firmware ile yazılımını yeniden yukleyebiliyormusuz galiba playerın ..Sandiskin sitesinden firmware ı indirdim fakat yukleme sırasında bi aşamada sandisk resmi sitesinde starta basarak işlemi tamamlayın diyor ama bende o start Butonu pasif geliyor ve yukleme yapamıyorum..Eğer bunun başka bir yolu varsa yardım ederseniz cok memnun olurun yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

• Bi Bilgisi Olan yokmu bu kouda...
  • ugraşmaga hic gerek yok
    göndereceksin distribitör şirketi olan turanlı elektronige

http://www.turanli.com.tr/

hemen yapacaklar.
    saolsunlar cok ilgi alakadarlar
  • evet turanlı hemen yapar bende ilk çıktığı zaman eskiden almıştım 1gblığını kullanmıyorum artık çok iyi cihazlarım var çünkü.ama benimkine de virüs girdi böyle oldu ben içini açıp flas çipin bacaklarını kısa devre yaptım oldu.yani bir nevi manuel format oldu.
  • SOUND BLASTER arkadaş bu turanlı benim cihazı yapar mı? peki

quote:

Orjinalden alıntı: SOUND BLASTER

evet turanlı hemen yapar bende ilk çıktığı zaman eskiden almıştım 1gblığını kullanmıyorum artık çok iyi cihazlarım var çünkü.ama benimkine de virüs girdi böyle oldu ben içini açıp flas çipin bacaklarını kısa devre yaptım oldu.yani bir nevi manuel format oldu.

• yok hayır yapmaz bilal.turanlı sandisk distribitörü sadece kendi cihazlarının onarımını üstlenir.zaten ben sana bişey söyliyim senin aletin sorunu yazılımsal değil donanımsal bence.yani o alete frimware bulup atsan bile işe yaramıcak muhtemelen.(ki öle bir frimwarede yok.)
  • dogurdur kardeşim dedgin gibi buldum atamıyorum ya konuşamak istersen beni ekle thestep1@hot.
  • birader senin sorunun galiba Disk biçimin RAW a donusmus. eğer öyle iyse sen yapamassın.garantisi bitmeden yolla turanlıya.
  • İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. ürünün garantisi 2008 martta bitiyo ozamana kadar teknosaya verirsen buyuk ihtimalle yaparlar heralde..Bide bişey sorucam garantiye gonderdiğimde ne kadar zaman içerisinde geri alabilirim teknosadan bi bilgisi olan varmı.?
  • egerki teknosaya gönderirsen, geri gelmesi biraz uzun sürebilir.
    ama direk turanlıya gönderirsen arızaya göre iki üc gün sürer diye tahmin ediyorum

en azından bende olan sorunu aleti gönderdikten 2 gün sonra elime ulaştırmışlardı
  • Peki bu turanlı ne kadar servis parası alır bi bilginiz var mı?
  • turanlı para almayada bilir.garanti süresi bitmediyse almaz.
  • Ne parası Arkadasım? Sonucta Garantiye gönderiyorsun

Ben konyada oturuyorum.benim cihazım 3 kere turanlıya gitti.teknosa dan almıstım onlar gonderdi ve takibini yaptılar saolsun.
    her defasında tam 1 hafta surdu.simdiye kadar gordugum en iyi teknik servis diyebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.