Şimdi Ara

Sandisk 64gb class 10 micro sd/hc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilerek buraya açtım konuyu daha hızlı sonuçlansın diye. Bugün yarın gelcek geç kalmıyayım :)

Abim şuan suudi arabistanda, orada teknoloji çok ucuz biliyoruz.

Şimdi bana yazdı ve sandisk 64gb class 10 micro sd/hc kart 10tl diyor. Fotoğraf ekte.

Sizce 500tane falan alsam 50-60tl den satabilir miyim? Ya toptan yada teker teker acelesiz.

Test sonucunda 64gb yazarsa eğer illa içine birşey atmaya gerek varmıdır?
    Yoğun olduğu için hepsini test edemez.
    Test için öneriniz ne olur?

Pegasusta gümrük müşaviri olduğu için getirmede sorun yaşamaz.

Sandisk 64gb class 10 micro sd/hc

test sonuçları aşağıdadır

Sandisk 64gb class 10 micro sd/hcSandisk 64gb class 10 micro sd/hcSandisk 64gb class 10 micro sd/hcSandisk 64gb class 10 micro sd/hc

-

herkesin tahmin ettiği gibi yazılımlarıyla oynanmış sd'ler çıktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 20 Kasım 2017; 13:55:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o 64 mb tır :D üstünde yazmasına bakmasın taksın pc ye içine 60 gb dosya sığıyorsa alsın bu nette 200 tl ye 2 tb satılan flaşlara benziyor :D
  • 10 tl olmaması lazım sahte çıkabilir

• Bugün test edecek eğer testte çıkarsa orjinaldir heralde :)

Acaba yazılımıyla oynanmış 64gb mı yapılmış? Çok var çünkü öyle oynayan :)

Test sonucunda 64gb yazarsa eğer illa içine birşey atmaya gerek varmıdır? Yoğun olduğu için hepsini test edemez.

• şimdi pcye takınca 64 gözüküyor ama içine 64gb dosya sığmıyor diye biliyorum. eğer sığarsa gerçekten 64 gb diyebiliriz. ama pc de görünenle bişey söylemek zor. bu firmaların fabrika çıkışlarından bile 2 dolara çıktıklarını söylemek imkansızken o fiyata olması bence imkansız. eğer doğruysa sizden bir tane alabilirim çok kar koymamak şartıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

şimdi pcye takınca 64 gözüküyor ama içine 64gb dosya sığmıyor diye biliyorum. eğer sığarsa gerçekten 64 gb diyebiliriz. ama pc de görünenle bişey söylemek zor. bu firmaların fabrika çıkışlarından bile 2 dolara çıktıklarını söylemek imkansızken o fiyata olması bence imkansız. eğer doğruysa sizden bir tane alabilirim çok kar koymamak şartıyla

Varsın forumdan bi kaç kişiye 20tl ye vereyim :)

Acaba telefondaki test uygulamaları varya yazma okuma vs onlardan test etsek sonuca varırız sanırım?

Pc dışında telefondan test daha sonuçlu olur sanırım

• 64 değil de 32 gb olabilir diye düşünüyorum o fiyata ama en doğruyu Allah bilir. iyice araştırın doğruysa değil 500 5000 tane alın peynir ekmek gibi satarsınız aradan 15 20 tanesini test edin doğru çıkarsa hepsi doğrudur biri bile oynanmışsa hiçbiri alınmaz tahminimce :)
  • İşte bu ölücülük ruhu... Çok imreniyorum bu tür insanlara. Nerede fırsat oraya damlıyorlar hemen. Çılgın bir şahinin avına saldırması gibi.

• yazdım telefonundan test edip sonucu atsın dedim. ondan sonrasına hep beraber bakarız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

yazdım telefonundan test edip sonucu atsın dedim. ondan sonrasına hep beraber bakarız :)

3 dolar ediyor o fiyata nerede var? Hocam umutlusunuz ancak onlar çakma

• quote:

Orijinalden alıntı: biradamdiro

quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

yazdım telefonundan test edip sonucu atsın dedim. ondan sonrasına hep beraber bakarız :)

3 dolar ediyor o fiyata nerede var? Hocam umutlusunuz ancak onlar çakma

çakma olabileceğinin farkındayım, ama konudada belirttiğim gibi suudi arabistanda elektronik çok ucuz, abimlerde gezerken görmüşler ve fotoğraftaki kartı almışlar. müsait olduklarında telefondan uygulama ile test edip sonucu atacaklar. bir sonraki test ise içini dolduracak kadar birşeyler atmak olur
  • hocam 10 tl ye 8 gb yi alamıyosun burda 64 yazıyor bakalım 32 çıksa bile alınır bana göre 2000 tane
  • ya arkadaş, akıl var mantık var

fabrika çıkışı bile 3 dolardan fazla

çindeki depolarda çürümeye yüz tutmuş yüzbinlerce 4 GB kart refurbished yapılıp üstüne 64 GB yazılmıştır.

başka açıklama yok o fiyat için.

edit: çalıntı mal olabilme ihtimali var tabi. geçenlerde 1 kamyon PS4 çalınmıştı Kanada'da. Dark Web'te 150-200 dolar arası satılıyor şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 15 Kasım 2017; 9:39:13 >
  • @The Shawshank akşama sonuçları atsın bakalım, türkiye piyasasını biliyoruz sonuçta

@echonia herşey olabilir güvenemiyorum :)

en sağlıklısı 10 tane alsın içini doldursun bakalım akşam olsun göreceğiz :)
  • arkadaşlar test sonuçlarını ekledim

daha ne yapayım? :)
  • H2testw programı ile bilgisayarda Bi test edin. 10 tl ye 64 luk kart yok ama sahte olma ihtimali yüksek. Yazılımla değiştiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PimpMyRide

H2testw programı ile bilgisayarda Bi test edin. 10 tl ye 64 luk kart yok ama sahte olma ihtimali yüksek. Yazılımla değiştiriyorlar.

söyledim dostum akşam onuda deneyecekler.

bu program son damgayı vururmu?

android telefondan test etmişler ve ilk mesaja görseli koydum. onun gibi test mi ediyor detaylı bir şekilde?
  • 32gb gözüküyor ama okuma yazma hızları güzel aldır sen biraz

• 32 gb ise de alabilirsin hocam 32 gibi göüküyor zatende class 10 lduğu için alınır
  • Bunlarin uretildigi cinde bile bu fiyata degil cakma urun alip millete satarak dolandirmis olursun insanlari. 10 dolar filan olsa tanesi 30 40 tl hadi dogru dicemde 10 tl diyosun imkani yok yazilim vs atilmistir buyuk ihtimal

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.