Şimdi Ara

sanalpazar veya sahibinden üzerinden taksitle alışveriş hakkında bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> sanalpazar veya sahibinden üzerinden taksitle alışveriş hakkında bir soru
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    arkadaşlar bu iki sitedede bir ürün satmak istiyorum fiyatı 1000 tl almak isteyen adam buraya koy taksitle almak istiyorum dedi, sahibindende peşin fiyatına taksit yok sanalpazarda var, herneyse. Ben taksitle sattığım halde bu siteler benden 1000 TL üzerinden komisyon alıyor mu ? Yani adam 10 taksitle alsa bile benim elime 1000 tl geçecek yani sattığım fiyat, bilen arkadaşlar var mı bu konuyu ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Sanalpazar %5, sahibinden %7 komisyon alıyor. Satışın taksitli olup, olmaması seni ilgilendirmez. Senin paran peşin yatar.

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot™

Sanalpazar %5, sahibinden %7 komisyon alıyor. Satışın taksitli olup, olmaması seni ilgilendirmez. Senin paran peşin yatar.

Teşekkür ederim hocam cevabın için, yani 1000 TL' nin üstüne %5 koyup satayım ben o zaman, saol tekrardan :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.