Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
147
Favori
269.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi otopaspas alacağım 10 tl felan indirim yakalayım diyorum ama bişey göremedim. Yeni hesap mı açmak lazım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son iki Ayda 6 tane siparişim iptal oldu.ürün yok yada açıklamalar hatalı.gerçi sanalpazar cüzdanı paramı iade ediyor ama sahte satıcı çok var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kategori :
    K. Ev Aletleri & Mutfak > Küçük Ev Aletleri > Temizlik Malzemeleri > kategorisinde indirim bekliyorum. Yardımcı olan olursa sevinirim.
  • Yahu kombolara öyle alıştırdı ki sanalpazar. Günlük gelmeden gelen anlıklarda bir matem havası oluşuyor :-)

• anlık geliyor mu hala bana günlük geldi demin izlemeyede aldım sepete ekledim.. telefondan giriyorum alakası olabilir mi? anlık gelmemesinin?

• erkek parfümlerinde indirimi olup kullanmayacak olan varsa alabilir miyim?
  • Nihayet 10 günlük + 10 anlık yakaladım. 20'lik combo ile 44.9 değerindeki note 4 şarj cihazını 28 (16.16 düştü) aldım
  • nasıl oluyor bu anlık günlük filan?
    ben siteye giriş yapmadan anlık indirim kazandınız 10 tl dedi siteye girdim ama yoktu bu sefefrde??

bide elektronik parfüm indirimi filan deniliyor ya o nasıl oluyor her indirim her üründe geçerli değil mi? yoksa belli kategorilerde mi indirim var sadece?
  • Erkek parfümünde kombo yapamadım bir türlü.
    10 gündür günlük bekliyor mailimde ama anlık gelmiyor
  • Resimdeki bölümlerde günlük 10tl vardır ihtiyacı olan özelden yazsın arkadaşlar.

• Erkek parfümü alıcam , anlık, günlük vs. hangi indirim olursa olsun, tek bir inidirim olsada razıyım. Lütfen pm.
  • erkek parfüm indirimine ihtiyacım var elinde olan varsa bana ulaşabilirmi
  • anlık geldi belli olmuyor heralde geliş saati
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Erkek parfümü alıcam , anlık, günlük vs. hangi indirim olursa olsun, tek bir inidirim olsada razıyım. Lütfen pm.

aynen bana da lazım olan varsa mesaj atabilir mi?
  • bu sitede tc girmek zorunda mıyız ben istemiyorum
  • sedna03 S kullanıcısına yanıt
    Anlık ve günlük gibi indirimlerden yararlanmak istemiyorsan sorun olmaz yinede alışveriş yapabilirsin.

• Elektronik bölümünde günlük veya anlık indirimi olup kullanmayacak var mıdır

• 10tl sevgililer günü, 10 anlık indirim ile 20tl den sipariş verip iptal etmiştim, 20 tl yi tekrar anlık olarak geri yüklediler, maile de 10 tl günlük gelmiş.

30tl kombo ile xiaomi powerbank ı 39 tl den sipariş verdim:) darısı sizlerin başına :)

• beyler günlüğün gelmesi için bir kriter var mı? anlık geliyor ama günlük gelmiyor bana da
  • 3 gündür parfüm kategorisinde dolanıyodum anlık gelmiş günlük gelmeden bi anlamı yok.

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.