Şimdi Ara

Getir-Bilet.com-Otobüs Bileti-Espressolab-Sigortam.net-Havabüs-Biletix-Enterprise

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
59
Favori
110.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etkinlik #Biletix Firma #Getir Ulaşım #Otobüs Bileti #Enterprise Uçak #Uçak Bileti
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Atatürk Kültür Merkezi(AKM) belirli etkinliklerde geçerli olmak üzere %50 indirimli bilet almanızı sağlayan kod >>> 25 TL
    Not:https://biletinial.com/tr-tr/etkinlikleri/istanbul-akm-etkinlikleri

Royal Canin internet sitesinde geçerli 500 TL ve üzeri alışverişlerde %30 indirim sağlayan kod >>> 20 TL

İstanbul Konfor Sabiha Gökçen Havalimanı ile Bursa, Yalova ve Gemlik lokasyonları arasında İstanbul Konfor firması işle gerçekleştirilen transferlerde %50 indirim sağlayan kod >>> 20 TL

Getir mobil uygulamasında Atıştırmalık kategorisinde geçerli alt limitsiz 75 TL indirim sağlayan kod >>> 25 TL
    Not:Kodu kullandıktan sonra sepet tutarı minimum alışveriş tutarının altına düşmeyecek

Razer gold alınır

Enuygun mobil uygulamasında 150 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarında geçerli 30 TL indirim sağlayan kod >>> 8 TL

Bilet.com sitesinde yurt içi uçak biletlerinde 200 TL indirim sağlayan kod >>> 50 TL

Bilet.com sitesinde yurt dışı uçak biletlerinde 300 TL indirim sağlayan kod >>> 30 TL

Enterprise araç kiralama %40 indirim sağlayan kod >>> 15 TL

Espressolab 1 adet kahveyi ücretsiz yapan kod >>> 20 TL
    Not: Teklif küçük boy (12 oz) aromasız; espresso, espresso macchiato, latte, cappuccino, filtre kahve, americano, flat white, cortado, Türk kahvesi, Karadeniz çayı ve bitki çaylarında geçerlidir (sıcak ve soğuk)
    NORMAL FİYAT BİR ADET ALIMDA 70-90 TL

Sigortam.net Kasko Sigortasında 450 TL, Trafik Sigortasında 250 TL indirim sağlayan kod >>> 20 TL
    Not:Kampanya daha önce sigortam.net üzerinden alınan poliçelerin yenilenmesinde geçerli değildir.İndirim tutarı poliçenin düzenlendiği ayın son iş günü satın almanın yapıldığı karta iade olacaktır

Prime Havabüs kodu >>> 30 TL
    Not:Kampanya Havabus'un Taksim - Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy - Sabiha Gökçen Havalimanı, Yenisahra - Sabiha Gökçen Havalimanı hatlarında geçerlidir.Normal fiyat 102 TL

Biletix.com üzerinden Çarşamba günleri geçerli %30 indirim >>> 30 TL
    Not:Çarşamba günleri yapılan alımlarda geçerlidir.İstenilen güne bilet alınabilir.max 500/150 indirim olur

Biletix.com üzerinden Cuma günleri geçerli %25 indirim >>> 15 TL
    Not:Cuma günleri yapılan alımlarda geçerlidir.İstenilen güne bilet alınabilir.max 100 TL indirim olur

Türk Telekom Prime avantajları için mesaj atınız.

ÖNEMLİ NOT:FİRMALARIN KAMPANYA TARİHİNİ TAAHHÜT ETTİĞİ TARİHTEN ÖNCE BİTİRMESİ DURUMUNDA VEYA TOPLU SİPARİŞLERDE SİPARİŞ İPTALİ/HESAP KAPANMASI DURUMUNDA KESİNLİKLE SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM.BU DURUMDA İADE YOKTUR.BUNU BİLEREK ALINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 16 Mart 2024; 11:33:7 >

• trendyol kodu sizin hesabınıza özel mi? Elit üyeyim de kendi hesabımda kullanabileceğim bir kod ise düşünebilirim o yüzden soruyorum.
  • Avansas kodu alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stigmata S kullanıcısına yanıt
    yolladım
  • gittigidiyor eylül ayı içinde kullanma şansı var mı axessle kombo yapmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rApInO

gittigidiyor eylül ayı içinde kullanma şansı var mı axessle kombo yapmayı düşünüyorum

Maalesef

• Avansas kod varsa alirim

• İyi akşamlar gg hediye çeki 50 TL olur mu?

• merhaba trendyol kodunu alabilir miyim. enpara ile göndereceğim. bir de bedava kargo alacağım da farklı birinden trendyol için, elit hesap verecek. sizden aldığım kodu kullanabilir miyim?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128737759
  • Gittigidiyor 150 TL alt limitli 25 TL indirim sağlayan hesap >>> 3 TL

Lazım hocam, enpara veya garanti den ödeme yapabilirim

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128737759

• Merhaba iyi gunler gittigidiyor 150 ye 25 tl tum kategorilerde gecerli mi acaba ben 170 tl ye 3 adet sampuan alacagim da esime

• quote:

Orijinalden alıntı: uglything

Merhaba iyi gunler gittigidiyor 150 ye 25 tl tum kategorilerde gecerli mi acaba ben 170 tl ye 3 adet sampuan alacagim da esime

Mesaj attım

• Kusura bakmayın alacağım sampuan satılmış donmeyi unuttum size çok ozur dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: uglything

Kusura bakmayın alacağım sampuan satılmış donmeyi unuttum size çok ozur dilerim

Önemli değil hocam

• Caribou Coffee şubelerinde geçerli 135 TL indirim yüklü Sodexo kart >>> 95 TL
    Not: 9x15 TL 9 adet kart şeklindedir.Kargo tarafıma aittir.Sadece sodexo pos u olan şubelerde geçerlidir

Hocam merhaba;

1) Kodların kullanım süresi var mıdır?
    2) 15 tllik kodu 2 seferde kullanabiliyormuyuz.10 tlye bir kahve alıp kalan 5 tlyi daha sonra kullanma gibi.
  • Karcemaskas kullanıcısına yanıt
    Mesaj gönderdim

• N11 100/1000 indirimli hesap ÜCRETSİZ kullanmak istiyorum.
  • N11 30/150 kullanmak istiyorum
  • morhipo 100 de 20 kullanmak istiyorum acil cvp ödeme

• Morhipo için dönüş yapar mısınız?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.