Şimdi Ara

Sanal Sürücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben deamon tools ile bi tane oyundan .cue uzantılı bi dosyayı sanal sunucu olarak mount image yaptım. Ancak açılan sanal sürücüye giriyorum. Oyunun crack'i hariç tüm dosyaları var. Crack'ini de normal cd'den oraya atamıyorum. Salt okunur olduğu için falan filan saçma bi hata veriyor. Arkadaşlar n'apabilirim? Veya da o sanal sürücüdeki dosyaları normal pc'ye nasıl atabilirim? Çünkü bu da olmuyor...

NOT: Oyunun adı: DRİVER 2

• Sanal sürücüye dosya atmaya mı çalışıyorsun ?

crk dosyasını sanal sürücüden kopyalayıp masaüstüne veya herhangi bir yere yapıştırmayı denedin mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 11 Nisan 2009; 23:44:12 >
  • sanal cd sürücüden kurulumunu yaptığın zaman oradan kurulumu hard diske yapar. crack dosyasını hard diskteki yerine koyacaksın. sanal sürücü içine zaten dediğin gibi koyamazsın.
  • Ancak ne yazık ki sanal sürücü açılınca ordan hdd'ye otomatik yüklenmiyor. Yani nasıl desem sanal sürücünün içine oyunun açılmış halini işte sound,data,text,movie ve diğer tüm dosyalarının açılmış hali var. (CRACK hariç . Crack dosyası yok.)

Yani arkadaşlar sanal sürücüye giriyorum böle bi dosya var DRIVER 2. İçine giriyorum sanki oyun yüklenmiş gibi tüm dosyaları var. (crack hariç) ben de sanal sürücüden otomatik hdd'ye yüklemediği için direkt o dosyaları kopyalayıp crack'i de cd den hdd'de kopyaladığı yere koymak istiyorum. Ama işte sanal sürücüden o dosyaları kopyalamıyor. "Salt okunur olduğu için..." falan diye bir şeyler diyor.

Yani uzun lafın kısası sanal sürücüye açılan dosyalara hiç bir şey yapamıyorum...
  • Anlatamadım herhalde. .ceu uzantılı dosyanın içindekileri sadece mount image yapınca açabiliyorum. Ancak mount image yapınca da yeni bir sanal sürücünün içine atıyor dosyaları. Ve ordan da hiçbir dosya pc'ye kopyalanmıyor. Salt okunduğu için falan diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamikaze57 -- 12 Nisan 2009; 0:25:47 >
  • vistada daemon calismio
  • quote:

Orjinalden alıntı: sheva_33

vistada daemon calismio

biraz daha doğru bilgiler versen iyi olur dostum çalışıyor hatta 64 bit bile var
  • vista yok xp var. Ya bu arada ben mi salağım da anlatamadım derdimi? Kimse anlamıyor nedense of ...
  • dostum arkadaslar sagolsun sana ne yapman gerektıgını anlatmıslar ..
    daımon tools calısmıyor arkadasların dedıgı gıbı crack işlemini hardısk uygulmamn gerekıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0095

vista yok xp var. Ya bu arada ben mi salağım da anlatamadım derdimi? Kimse anlamıyor nedense of ...

sevgili arkadaşım. öncelikle 803 mesajın ve yzb rütbenle hala yanlış bölüme mesaj yazıyorsun. hadi diyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz. ama yaranamıyoruz.

mesajının içeriğine dikkat ettin mi?
    - ben mi salağım?
    - yok hayır sen salak değilsin doğru anlatıyorsun ama biz salağız anlamıyoruz.

ya da alternatif 2:

-evet.

bilgisayarım'a girip oradan daemonun oluşturduğu sürücünün içine girip tüm dosyaları seçip kopyala yapıştır yapmayı denedin mi? senin ne yaptığını ne yapmadığını biz nereden bilelim. düzgün anlatırsan biz de şu basit olayda düzgün bir şekilde yardım ederiz. hiç millete kızma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyology -- 12 Nisan 2009; 21:47:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: teyology

quote:

vista yok xp var. Ya bu arada ben mi salağım da anlatamadım derdimi? Kimse anlamıyor nedense of ...

sevgili arkadaşım. öncelikle 803 mesajın ve yzb rütbenle hala yanlış bölüme mesaj yazıyorsun. hadi diyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz. ama yaranamıyoruz.

- ben mi salağım?

ya da alternatif 2:

-evet.

bilgisayarım'a girip oradan daemonun oluşturduğu sürücünün içine girip tüm dosyaları seçip kopyala yapıştır yapmayı denedin mi? senin ne yaptığını ne yapmadığını biz nereden bilelim. düzgün anlatırsan biz de şu basit olayda düzgün bir şekilde yardım ederiz. hiç millete kızma.

Of ama ya anlatamıyor muyum???? Yahu kardeşim okusana yazdıklarımı kaç defa söliycem sanal sürücüdeki hiçbir dosyayı pc'ye taşıyamıyorum. veya da başka birşey de yapamıyorum o dosyalara.

• istersen imajı nero ile "imajı diske yazdır" kısmından bir dvd yazmayı dene

ama ultraiso programınıda denemeni tavsiye ederim

http://www.tamindir.com/program/12217/UltraISO.htm

diamonda yapamadığını linkdekini indiripde bi dene
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: teyology

quote:

- ben mi salağım?

ya da alternatif 2:

-evet.

Of ama ya anlatamıyor muyum???? Yahu kardeşim okusana yazdıklarımı kaç defa söliycem sanal sürücüdeki hiçbir dosyayı pc'ye taşıyamıyorum. veya da başka birşey de yapamıyorum o dosyalara.

evet anlatamıyorsun. bir önceki mesajımda yazdığımı tekrarlayacağım. ben nerden bileyim senin kopyalama işlemi için dosyaları programın penceresinden mi seçtiğini yoksa bilgisayarıma girerek atıyorum f sürücüsünü açarak tüm dosyaları mı kopyaladığını? sen derdini anlatırken özen göstermezsen bir de sanki parayla tutmuş adamınmışız da işimizi yapmıyormuşuz gibi bizi azarlarsan biz ne diye özen gösterelim senin derdini çözmende? donanımsal sorunun yok senin. bu bölümde ben cevap yazmıyorum sana. yazna arkadaş varsa kendisi bilir. donanım problemin olursa da unutmazsam cevap yazmamaya çalışırım. önce karşındakine meramını düzgün ve adabıyla anlatmayı öğren.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.