Şimdi Ara

sanal modifiye (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
806.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mchll
     sanal modifiye

Oldukça temiz bir çalışma.

Boyanmamış ufak tefek yer dışında (kenarlar) bi problem yok .
    Tabii hemen hemen her mod da görmeye başladığımız aracın öbür tarafındaki camın karartılmamasını saymazsak.

ARKADAŞLAR Güzel bir çalışma ile bir kaç güne kadar bu sayfayı süslüycem.
    oldukça sevdiğim bir marka modeli çiçek gibi yapmakla meşgulüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 13 Temmuz 2007; 0:48:46 >

• gereksiz bir mesaj olduğu için silmek zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 12 Temmuz 2007; 17:42:11 >
  • @alkandemirlek: abi 2. yarışma ne zamana kaldı? Bide 1. yarışmada oylamaya gieren 2. araç neydi resim linki duruyorsa yollarmısın?

Bide imzalardaki "Sanal W Tuning Club" a ve resme tıklayınca illa bu başlığın 2. sayfası mı çıkmalı?
    1. sayfa olarak değiştirsek link i olmaz mı? yani neden 2. sayfa???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 13 Temmuz 2007; 0:56:37 >
  • Modlar, önemli şeyler vs 2 den başlıyor onun için.
    hem 1 nci sayfaya neden bu kadar takıldın onu anlmış değilim
    bu arada canım en yakın zaman da yapıcaz inş. Az kaldı sabır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 12 Temmuz 2007; 15:41:05 >
  •  sanal modifiye

Bilgi: Katılım başlamıştır.

Not: 21.07.2007 Cumartesi gecesi 21:00 ' e kadar katılım listesi düzenlenecektir.
    Yarışmaya katılmak isteyenler PM den katılmak istediklerini 21.07.2007 Cumartesi gecesi 21:00 ' e kadar belirtmeleri yeterli olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_15788496/tm.htm

Üstteki LINK' ten yarışma ANA bölümüne ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 13 Temmuz 2007; 11:23:08 >

• Metin Güngör Yorumun için saol.Daha yeni geldim İst. e.Forumdan kopmamak için hızlıca yaptım.Hatalar çok.

Forumda dikkat ettim senin dışında kimse yorum bile yapmamış.Herkes muhabbet peşinde.Elimizden geldiği kadarıyla herkesi yorumluyorum.(Burda olduğum süre zarfında).Buna biraz şaşırdım.Neyse seninde çalışmanı merakla bekliyorum.

Kolay gelsin...
  • quote:

Metin Güngör Yorumun için saol.Daha yeni geldim İst. e.Forumdan kopmamak için hızlıca yaptım.Hatalar çok.
    Hoşgeldin sefalar getirdin.
    Nereden geldin neden geldiğin yerdeydin?(arada sohbet ederiz sadece etten kemikten olmak iyi değil arada insan olup konuşuruz burda sohbet ederiz.)

quote:

Forumda dikkat ettim senin dışında kimse yorum bile yapmamış.Herkes muhabbet peşinde.
    foruma arkadaşlar artık eskisi kadar sık uğrayamıyor haklılarda hepsinin de işe gidiyor ve masa başı bilgisayar yanı işi olmas gerekmez. öğrenciler gençler var ve yaz ayları evde durupta nete giren photoshop la uğraşanda azdır.

eh arada bi girmişkende konuşmalar olcak o kadar yoksa son 5-6 sayfa boyunca hep güzel çalışmalar ve yorumlar var geçmişe bir bak istersen
    quote:

Kolay gelsin...

Teşekkür ederim/ederiz..

• Tabikide muhabbet olur.Ona bişey demem ama hep gerginlik be kardeş.Bende gündüz hiç giiremiyorum.Bende çalışıyorum.Eve gelince ne yapalım

Memleketdeydim.Orda net cafelerden takip edip bir kaç mesaj yazdım ama çok bakamadım.

Burdan Herkese SELAM arkdaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchll -- 12 Temmuz 2007; 20:58:30 >
  • Yarışmaya katılan katılacak olan herkese başarılar.

vayy alkan abi banner manyak olmuşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzgrpnr -- 12 Temmuz 2007; 21:36:14 >
  • quote:

sanal modifiye

sanal modifiye

dostum eline sağlık şu poloları çok beğeniyorum zaten ve ne yapsan yakışıyor tebrikler ama söylenmiş olsa da bir kaç eksik de ben söyleyim :) ilk olarak sol farı da boyamışsın sonra sağ sinyali boyamışsın ama kenarlardan bazı yerleri de seçmemişsin ondan boyanmamış yerler var. ben de çookk uzun zamandır bi polo üzerinde çalışıyodum hatta tam aracı bitirmişken elektrikler kesildi, kaydetmemişim de bi baktım en son halinden eser yoktu ben de sinirlendim bıraktım

• lütfen kabalaşmayalım "herif" falan. ben tam 9 yıl sanal mod yaptım kimseyi kıskanıcak halim yok burda geçmiş sayfalarda işlerimi görebilirsin. buradaki pekçok arkadaş sanal mod denilince farları yakmak, fosforlu abuk renklerle aracı boyamak, yamuk yumuk jantlar yerleştirmek olarak algılıyor. sürekli forumu takip ediyorum ama kimse kaliteli işler ortaya koyma çabasında değil. herkesi görsel olarak daha kaliteli çizgifilm havasından uzak kaliteli mod lar yapmaya davet ediyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Gülşen-Ergin

quote:

Orjinalden alıntı: mofo

http://www.digimods.co.uk/images/Virtualcarimages/cars/vwgolf.jpg

arkadaşlar sömürmeyin şu siteyi.

Arkadaşım ben o arabayı oradan almadım HERKEZ GİRSİN O LINK TEKİ ARABAYA BAKSIN!
    arabanın jantları bile değişik ben onu netten buldum.
    Bi kere sana bunu her türlü ıspatlarım benim çalıştığım şirkette o site engelli!
    senin yaptığın çalışmaları da gördüğüm için sizin gibiler " vay bu bayan benden bile benden iyi yapmışsın" diye düşündüğün için çekemiyorsun allahın kıskanç herifi
    ve şunu da unutma bu site de kullanıcı isen emek verilen her şeye saygı duymak zorundasın
    aracın rengini ben değiştirdim camlarnı ben kararttım plakayı ben sildim bi emek vermişim dimi?
    onun için saygı göstermek zorundasın!
    link teki resmi alıp benim arabanın orinali ile karşılaştırın.

• Vay Serkan kardeşim tabir-i caiz se ModM nbr yahu.Sınav nasıl geçti.Sınava gircektin dimi.

Ya sorma gece geç yaptım hızlı olsun diye seçme işlemini üstün körü yaptım.Hatalarda ne deseniz haklısınız.
    Yorumun için saol.Bu arada senin polo elektiriğin azizliğine uğramış.Ama sağlık olsun...
  •  sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruge -- 13 Temmuz 2007; 0:23:58 >
  • Helal olsun Tek kelimeyle manyak.Bence Cadillac böle bişeyi seri üretime geçirmeli.Kamyoncular dayanır bu modele...
  •  sanal modifiye

sanal modifiye

Buyrun...
  • @mchll eyvallah dostum yorumun için teşekkürler.senin audi de canlı olmuş.orjinalinin jantlar kapak gibi duruyo senin moda bakınca.yarışmayada katılıyomuşsun.şimdiden başarılar dilerim sana ve katılacak diğer dostlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruge -- 13 Temmuz 2007; 1:20:35 >
  • @ruge süper olmuş "The Longest Vehicle" of Cadillac

küçük bi hata bulmasam çatlardım.
    yazıyorum.
    resmin solu aracın sağ önü kısmında gölge deki çıkıntılı kısımlar araçta yok(tam köşede kalan yer)

Harika yapmışın Ciddi olarak Cadillac tan bi yetkiliye falan yolla istersen.

biz bunu tasarladık concept olarak üretik gelin görün diyiver. bakalım napıcaklar.

Yada nebiliym dersin Cadillac Navigator ın kasasını bu şekilde tıra aktardım de.
    ün şöhret gelir belkim...

Not: bu çalışman üstteki bir arkadaşın mesajına cevap oldu
  • @nohackmove
    dostum ne kadar dikketli bakmışsın sen öle yawvalla hiç ama hiç dikkatimi çekmemişti orası.resmi koymadan önce baya bi bakmıştım neresini düzeltmem lazım diye ama gölgesine bakmak hiç aklıma gelmemişti
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_15788496/tm.htm

Üstteki LINK' ten yarışma ANA bölümüne ulaşabilirsiniz.

üstteki alıntı yaptığım sayfadan Yarışma hakkında konuşmalara devam edersek bu sayfalarda konu dışına çıkmayız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 14 Temmuz 2007; 1:46:01 >
  • gerçekten iyi olmuş
    quote:

Orjinalden alıntı: ruge

sanal modifiye

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.