Şimdi Ara

sanal modifiye (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ruge

@nohackmove
    dostum ne kadar dikketli bakmışsın sen öle yawvalla hiç ama hiç dikkatimi çekmemişti orası.resmi koymadan önce baya bi bakmıştım neresini düzeltmem lazım diye ama gölgesine bakmak hiç aklıma gelmemişti

Hehe... I Love THIS Game...
  • @mclll

halil abi geldin fırtına gibi estirdin valla audi nin jantları değiştirmişsin ama aracı da acayip değişirmiş. yalnız sen de artık standart hale gelen tipik bir ayrıntıyı atlamışsın o da aracı alçaltınca o kestiğin yerlerin altını doldurmamışsın :) ama gözünden kaçmıştır sağlık olsun, eline sağlık

@ruge

abi artık senden böyle ilginç orjin çalışmalar görmeye alıştık ama bugüne kkadar ilginç olanların en iyisiydi bravo valla harbiden süper olmuş yani böyle bir aracı kullanmak çok şekil olurdu eline sağlık abi
  • ruge çok beğendim çalışmanı eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacklotus
    ...

yarışmaya katılıyormusun blacklotus?
  • msjlarım ne zamana kadar silinmeye devam edecek acaba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hatred

msjlarım ne zamana kadar silinmeye devam edecek acaba...

ya bu işin sorumlusu kim nasıl bi iş bu?açıklayacak biri varmı bu olayı?

silindiyse sebebi açıklanır herhalde ya da kimin ne sebeple sildiği!

kavga yok bişey yok ortada birilerinin yorumları değerliyken birilerinin yorumu burda yer alamayacak kadar değersiz mi yani bunu mu anlamalıyız bu durumdan????????
  • bu aralar artık ilgileneceğim biri kalmadı o yüzden bol bol çalışma yayınlamaya başlayacağım vaktim bol artık işte başlıyorum

sanal modifiye

sanal modifiye

araba zaten orjinal haliyle canavar ama bir kaç ufak değişiklik yaptım
    ayrıca şimdi farkettim ön izleme yaparken ; şu kapı altındaki çıtayıda silip gir renk yapsam daha güzel olurmuş ama neyse arşivde öyle saklarım

• quote:

Orjinalden alıntı: ModM

quote:

Orjinalden alıntı: mchll

sanal modifiye

dostum eline sağlık şu poloları çok beğeniyorum zaten ve ne yapsan yakışıyor tebrikler ama söylenmiş olsa da bir kaç eksik de ben söyleyim :) ilk olarak sol farı da boyamışsın sonra sağ sinyali boyamışsın ama kenarlardan bazı yerleri de seçmemişsin ondan boyanmamış yerler var. ben de çookk uzun zamandır bi polo üzerinde çalışıyodum hatta tam aracı bitirmişken elektrikler kesildi, kaydetmemişim de bi baktım en son halinden eser yoktu ben de sinirlendim bıraktım

benimde dikkatimi far yakma çekti buralara yeni yeni takılıyorum kendim modifiye beceremiyorum(PS sahibi olunca başlıcam öğrenmeye insh.) beki bu konuda baa laf düşmez ama sadece bildireyim dedim far yakma olayı dierleri kadar gerçekçi olmamış sanırım ama arabayı cok beğendim tebrikler...

• çoookk uzun süre önce başlayıp da yarım bıraktığım bi çalışmaydı. pek olmamış olabilir eksik gördüğünüz yerleri çekinmeden söyleyin

sanal modifiye
  • @ cannibal usta eline sağlık güzel çalışma olmuş

@ modm aracın farlar ce janlat karizma olmuş
  • quote:

çoookk uzun süre önce başlayıp da yarım bıraktığım bi çalışmaydı. pek olmamış olabilir eksik gördüğünüz yerleri çekinmeden söyleyin

sanal modifiye

ModM

Güzel çalışma.

Fakat şimdi elime düştün işte...
    abi o ön teker nasıl o kadar içerde. resme dikkat edince lastiğin çamurluğun içinde kaldığı görülüyor. ve o teker şu ankinden daha fazla sağa dönmez. senin moddan dolayı yani. keşke dikkat eteydin.
    bazı topiclerde o teker dönermi gibisinden atışmalar vardı da bu teker sağ-sol dönüşlerde çok geniş yol ihtiyacı doğurur.

bir tek bu hata ile yetiniyorum.
    isteyeen olursa diğer ufak ayrıntı hatalarını yazsınlar.

• arkadaşlar bende sanal modifiye yapmak istiyorum .ama hangi programla yapacagımı bilimiyorum. bi yardım etseniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssmuho

arkadaşlar bende sanal modifiye yapmak istiyorum .ama hangi programla yapacagımı bilimiyorum. bi yardım etseniz.

Photoshop 8,photoshop cs2,photoshop 9 cs3 bunlardan biri
    sonra benim bazen kullandığım az yer kaplayan Gimp var ama bunun derslerini kullanım anlatımını bulman zor.
  • çok saol kardes.valla çok istiyodum.bi indirym ben .tesekkürler
  • quote:

çoookk uzun süre önce başlayıp da yarım bıraktığım bi çalışmaydı. pek olmamış olabilir eksik gördüğünüz yerleri çekinmeden söyleyin

ellerine sağlık güzel çalışma olmuş.eksik olan yerleri varsada koyu renk seçimin kapatmıştır onlarıda.kilolu insanların siyah renk giymesi gibi bişey buda
  • SaikaZede --- Kardeş öncelikle estağfurullah.Görsel bir olay olduğu için herkese fikrini söyleme hakkı doğar bence.Dediğin gibi far gerçekci yanmadı.Çünkü çok hızlı yaptım ve özenmedim.Bu da dile getirdim.Ama sana daha önce yaptığım bir çalışmayı göstereyim.Arka farları bak nasıl yaktım

sanal modifiye

sanal modifiye

ModM--- Dostum harikasın.Grand Cherokee en sevdiğim jeep.Bunu modlamışsın süper olmuş.Tekerin çamurluk içinde kalması bence sanal mod özelliği bence.Gerçi bende pek yapmıyorum ama bence kalsada bişey olmaz sanırım.Ama metin kardeşimizde haklı.Araba nasıl döncek...

• Cannibal eline sağlık.Güzel mod.Keşke jantları değiştirseydin.Bu arada dediğin gibi araç canavar yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mchll

Cannibal eline sağlık.Güzel mod.Keşke jantları değiştirseydin.Bu arada dediğin gibi araç canavar yahu

sağolasın dostum
    aslında ilk değiştirdim jantları siyah bir jant takmıştım baktım güzel durmadı hem sonra aracın rengiyle fren diskleride uyunca dokunmayayım dedim
  • quote:

sağolasın dostum
    aslında ilk değiştirdim jantları siyah bir jant takmıştım baktım güzel durmadı hem sonra aracın rengiyle fren diskleride uyunca dokunmayayım dedim

Olsun yaw çok güzel olmuş modun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 16 Temmuz 2007; 22:52:02 >
  •  sanal modifiye

sanal modifiye

Arkadaşlar doğal modifiye böylesi yoktur ilginç geldiği için buraya ekledim arkadaşlar isteyen var sa ekleme çıkarma yapsın resme.

Jeep marka bildiğimiz bir jip e açılan bir tavana monte edilen katlanır bir çadır ile karavan havası verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 16 Temmuz 2007; 23:32:40 >

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.