Şimdi Ara

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
42
Favori
45.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, Fiit marka gözlükten almayı düşünüyorum fakat Bobo Z4 hariç kulaklıklı gelen ürün yok sanırım. Mesela Fiit gözlüklere kulaklık takabiliyor muyuz?
  • Evet z4 harici ben de rastlamadım. Kendi kulaklığınızı telefona takıyorsunuz. Fiit Sanal gözlükte kulaklık girişi yok. Ama Boboda z4 te ses açma kapama tuşu bile konulmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani Fiit'te telefona kulaklık takmak için yer vardır dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLauDio_1907

Yani Fiit'te telefona kulaklık takmak için yer vardır dimi?

Tabi ki kenardaki boşluktan kulaklığınızı telefona takabiliyorsunuz.
     SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ
  • Hocam konu için gerçekten emeğinize sağlık bende bu aralar bu makinalara merak sardım. İncelemeleriniz cihaz çeşidi açısından kapsamlı, düzenli ve güzel olmuş herkes için çok yardımcı olur bu konu .

Bobo Z4 düşünüyorum bende sizinde önerinizden ötürü, fiyat rica edebilir miyim sizden.

• eAvcı7 kullanıcısına yanıt
    Türkiyede satışı yok. Yurtdışından alixpress ten sipariş verebilirsin. Bana 20 gün sona gelecek. 150 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Türkiyede satışı yok. Yurtdışından alixpress ten sipariş verebilirsin. Bana 20 gün sona gelecek. 150 tl

konu içerik olarak güzel olmuş. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. konu sahabi arkadaşa bir sorum olacak ben de yakın zamanda bir sanal gerçeklik
    gozlugu almak istiyorum. 10 -150 tl fiyat aralığım bu fiyata alınabilecek bobo vr z4 diye düşünüyorum . Konu sizin gorusunuz nedir. bir de sizde ali Express ten hangi satıcıda sipariş verdiniz.

Bu arada bir sey sormak istiyorum bu urunlerin sahte olup olmadığını nasıl anlarız bir de kullanan arakdaslarda bazılar kullanma sırasında goruntunun cok kaliteli olmadığı piksellenmeler
    olduğunu soyluyorlar bu nedir her gözlükte olur mu ?
  • forumcu3 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..imzamdaki web sitemde daha geniş bilgi ve incelemeler haberler var.
    Şu anda en çok sahtesi olan gözlük VR BOX tur.
    Sitemde sahtesini gerçeğinden nasıl ayırt edeceğinizin videosunu yayınladım.
    Aliexpresste en çok satışı ve olumlu feedbacki olan satıcıdan alın. Örneğin ben aşağıdakinden aldım,

BOBO Z4 Gözlük + kumanda link

http://www.aliexpress.com/store/product/2016-New-Google-Cardboard-bobovr-z4-Virtual-Reality-Immersive-3D-Glasses-bobo-vr-z3-Upgraded-With/1990032_32658449641.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Mayıs 2016; 16:45:16 >

• quote:

Teşekkürler..imzamdaki web sitemde daha geniş bilgi ve incelemeler haberler var.
    Şu anda en çok sahtesi olan gözlük VR BOX tur.
    Sitemde sahtesini gerçeğinden nasıl ayırt edeceğinizin videosunu yayınladım.
    Aliexpresste en çok satışı ve olumlu feedbacki olan satıcıdan alın. Örneğin ben aşağıdakinden aldım,

BOBO Z4 Gözlük + kumanda link

http://www.aliexpress.com/store/product/2016-New-Google-Cardboard-bobovr-z4-Virtual-Reality-Immersive-3D-Glasses-bobo-vr-z3-Upgraded-With/1990032_32658449641.html

ilginize teşekkürler tavsiye ettiğiniz adreste cep telefonunda ki uygulamadan bakıldığında bu urunle ilgili olarak
    Geribildirim = 0
    Sipariş =0
    istek listesi =1

mağazanın değerlendirmesi = %86.7
    gözüküyor tavsilerinizde en cok satıcı ve olumlu feedback demiştiniz.
    Ürün elinize ulaştımı ?

Geçen hafta tek satıyordu şimdi kumandalı satıyor. O ilanı yeni açmış. Diğer ilanlarına bakın satış sayısı yüksek. 4 gün içinde kargoya veriyor.

• quote:

Geçen hafta tek satıyordu şimdi kumandalı satıyor. O ilanı yeni açmış. Diğer ilanlarına bakın satış sayısı yüksek. 4 gün içinde kargoya veriyor.

aynı satıcının aynı dukyanında aşağıdaki link deki sizin gönderdiğiniz linktekinden farklımı fiyat farkı var ...

http://www.aliexpress.com/item/2016-New-Google-Cardboard-bobovr-z4-Virtual-Reality-Immersive-3D-Glasses-bobo-vr-z3-Upgraded-With/32654861299.html?spm=2114.12010108.1000023.1.uqq5yU

ilginize simdiden tesekkurler

Bu verdiğin linktekinde joystick opsiyonel yani yok. Ben bu ilanı diyordum işte çok satış yapan firma bu

• quote:

Bu verdiğin linktekinde joystick opsiyonel yani yok. Ben bu ilanı diyordum işte çok satış yapan firma bu

haklısınız ben de biraz increleyince kumandasının olmadığını gordum. kusura bakmayın. sizin vermiş olduğunuz linkten siparişi verdim bakalım. inşallah sorunsuz bir sekilde gelir.
    İlginize tekrar teşekkürler.
    iyi calısmalar dilerim...
  • Konu güzel Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bobo Z4
    Fiit VR
    Snail vr

Ben lg g4 le kullanıyorum. En çok Bobo z4 keyif verdi. Ekrana tıklama butonu kulaklığın kendinden oluşu ve kaliteli bass ses vermesi görüntünün tam ve tünel etkisinin olmaması bir numaraya Bobo Z4 koydum

Diğerlerini sattığın halde en iyisi bobo z4 diyebiliyorsun, satışını yaptıklarını alt sıraya koyabiliyorsun. Helal olsun valla. Başkası olsa kendi sattığını tavsiye eder en iyisi bu der.
  • chelaureux kullanıcısına yanıt
    Dürüst olmak lazım üst seviyede kaliteli ürün isteyen kişiye vr world önermem ama bu vr world kötüdür demek değildir. Ben inceleyip seçerek satış yapıyorum. Hem shinecon hem de vr world fiyatına göre kaliteli ürünlerdir.

• Dahili kulaklığı ve 120 derecelik FOV görüş açısıyla sanal gerçeklik gözlükleri arasında öne çıkan popüler BOBO VR Z4 ü inceledik.

• TELEFONUNUZ SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜNE UYUMLU MU? TEST EDİN

http://www.vrsanalgozluk.com/2016/05/16/telefonunuz-sanal-gerceklik-gozlugune-uyumlu-mu-test-edin/
  • deepon 3 inceleminizi dört gözle bekliyoruz.
    saygılar
  • evet.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.