Şimdi Ara

Sana

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz seninle konuşmak istedim sadece. Tek yönlü bi iletişim olacak belki ama en azından böyle bi fırsatım olduğu için şanslıyım.

Öncelikle tüm içtenliğimle o ayrılık kararını aldığın için sana teşekkür ederim. Kaç yaşında o kararı aldığını hatırlamıyorum ama o yaştaki insana göre inanılmaz doğru bi karar verdin. Bana bıraksan ben o leş yaşantıma devam edip senden hiç ayrılamazdım. O zamanlar sadece senin sevgilin olmak benim için her şeydi.

Geçen sene 2-3 ay boyunca konuştuk ve bi anda iletişimi kestik ya. Hiç bi şekilde senin için çabalamadım çünkü sen hala hazır değildin. Hala önündeki seçenekleri değerlendiriyordun ki haklısın gelecek konusunda en iyi seçimi yapman gerekiyor kendin için. Senin içinde çok seçenek var benim içinde. Fakat çok seçme şansı olunca insan bazı şeyleri göremiyor. Gördüğü zamanda ya çok geç kalmış oluyor ya da iş işten geçmiş oluyor. Bilmiyorum benim için sen hiç bir zaman geç değilsin. Durum ne olursa olsun seninle bir gün geçirmekte otuz yıl geçirmekte benim için dünyada cenneti yaşamak gibi bir şey.

Bazı şeyleri öngörüp ayrılık kararını aldıysan demek ki tercihlerine güvenmem gerekiyor. Yine aynı şekilde tüm tercihlerine güveniyorum. Benim tercihim ise sadece beklemek.

• testeestestestetestesteestestestetest@powerstormtesteestestestetest@powerstormt@powerstorm @SHADOW @Kefelon testeestestestetest@powerstormtesteestestestetest@powerstormtesteestestestetest@powerstorm

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • AYLAR SONRA BIRI BENI ETIKETLEMIS
    AGGHHH KALBIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt

Kardeşim niye buraya etiketliyorsun beni, bir şey mi mana ediyorsun?

• Neyse sen bu Jeolog. kalpsizini boş ver hocam.

Gördüğüm kadarıyla karşılıklı emin değilsiniz ilişkiden. Ancak kararları veren karşı taraf olmuş. Sana tavsiyem sen kendinden emin olsan bile bu gel gitleri yaşamanıza izin verme. Göremediğim bir şey vardır kararsızlığının altında, kendince haklıdır falan boş şeyler bunlar. Kafayı yersin sonra acaba ne karar verecek geri dönecek mi yapabilecek miyiz diye düşünmekten. Bırak gitsin önüne bak yeni birilerini bulmaya çalış. Onun gibisini bulamam deme onu arıyorum da deme. Birebir aynı kişiyi bulduğunu hayal et, yine benzeri durumları yaşarsınız o kişiyi bulursan. Kısacası seni gerçekten sevecek değer verecek insanı bulmaya çalış. Hata yapacak mısın, evet yapacaksın. Bazen sen de başkalarını kırmak zorunda kalacaksın. Ya da kendinden hiç beklemediğin olaylar içinde bulacaksın.

Sana özet tavsiye vereyim. Ağlamayı bırak. Ağlayarak bir yere varılmaz. Yapamıyorum dersen bile "fake it till you make it". Yani başlarda onu artık hiç sevmemişsin duygusuyla kendini kandır, güçlü olduğuna inandır kendini. Bir ay sahte olur, iki ay sahte olur ama günün sonunda bir bakacaksın sahte olarak kendine yaşattığın duygu artık gerçeğin olmuş. Hiç olmadığın kadar güçlü, özgüvenli ve mutlu bulacaksın kendini. Hatta kim bilir hayatına giren yeni birileri çoktan unutturacak sana onu.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Neyse sen bu Jeolog. kalpsizini boş ver hocam.

Gördüğüm kadarıyla karşılıklı emin değilsiniz ilişkiden. Ancak kararları veren karşı taraf olmuş. Sana tavsiyem sen kendinden emin olsan bile bu gel gitleri yaşamanıza izin verme. Göremediğim bir şey vardır kararsızlığının altında, kendince haklıdır falan boş şeyler bunlar. Kafayı yersin sonra acaba ne karar verecek geri dönecek mi yapabilecek miyiz diye düşünmekten. Bırak gitsin önüne bak yeni birilerini bulmaya çalış. Onun gibisini bulamam deme onu arıyorum da deme. Birebir aynı kişiyi bulduğunu hayal et, yine benzeri durumları yaşarsınız o kişiyi bulursan. Kısacası seni gerçekten sevecek değer verecek insanı bulmaya çalış. Hata yapacak mısın, evet yapacaksın. Bazen sen de başkalarını kırmak zorunda kalacaksın. Ya da kendinden hiç beklemediğin olaylar içinde bulacaksın.

Sana özet tavsiye vereyim. Ağlamayı bırak. Ağlayarak bir yere varılmaz. Yapamıyorum dersen bile "fake it till you make it". Yani başlarda onu artık hiç sevmemişsin duygusuyla kendini kandır, güçlü olduğuna inandır kendini. Bir ay sahte olur, iki ay sahte olur ama günün sonunda bir bakacaksın sahte olarak kendine yaşattığın duygu artık gerçeğin olmuş. Hiç olmadığın kadar güçlü, özgüvenli ve mutlu bulacaksın kendini. Hatta kim bilir hayatına giren yeni birileri çoktan unutturacak sana onu.

Hocam öncelikle cevabın için teşekkür ederim.

Aslında ondan sonra şöyle bi durum oluştu; çok kadın hiç kadın. Yani haftada bir kadın değiştirmeye başladım. Karşı tarafın beni ne kadar çok sevdiği ya da değer verdiği önemsizleşti. Ben seviyorsam devam ederim. Sevmiyorsam iletişimi kopartırım moduna girdim. Birisiyle takılıyorken başkasını tavlıyorum, ertesi gün başkasıyla flörtleşiyorum. Sürekli kadınlar değişiyor yani. Biraz reçel deneyi gibi yani. Ama onlayken başka hiç bi kadını gözüm görmüyordu. Kaldı ki ayrıldıktan sonra tekrarda iletişim kurduğumuz da da aynı şekilde sadece o vardı benim için.

Ben bunun temelinde ona karşı arzum ve sevgim olduğunu düşünüyorum. Bu da benim için çok değerli bir şey.

Bu yazdıklarımı da dikkate alarak yeni bir önerin var mıdır hocam ?

Ya bide bende başka bir kızdan 6 aylık bi ilişkinin sonrasında sebepsiz şekilde ayrıldım. Aradan bir sene geçmesine rağmen hala benimle sevgili olmak istiyor. İşim düştüğünde yazıyorum, buluşuyoruz sonra tekrar engelliyorum. Bunu belkide 10 kere yaptım. Ama her seferinde kabul edildim. Karşı tarafın böyle kabullenme sebebi sanırım ya seçenekleri arasında en iyisi ben olmam ya da hiç beklemediğim zaman ayrılmamdı. Bilmiyorum bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 13 Ağustos 2021; 1:5:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

Hocam öncelikle cevabın için teşekkür ederim.

Aslında ondan sonra şöyle bi durum oluştu; çok kadın hiç kadın. Yani haftada bir kadın değiştirmeye başladım. Karşı tarafın beni ne kadar çok sevdiği ya da değer verdiği önemsizleşti. Ben seviyorsam devam ederim. Sevmiyorsam iletişimi kopartırım moduna girdim. Birisiyle takılıyorken başkasını tavlıyorum, ertesi gün başkasıyla flörtleşiyorum. Sürekli kadınlar değişiyor yani. Biraz reçel deneyi gibi yani. Ama onlayken başka hiç bi kadını gözüm görmüyordu. Kaldı ki ayrıldıktan sonra tekrarda iletişim kurduğumuz da da aynı şekilde sadece o vardı benim için.

Ben bunun temelinde ona karşı arzum ve sevgim olduğunu düşünüyorum. Bu da benim için çok değerli bir şey.

Bu yazdıklarımı da dikkate alarak yeni bir önerin var mıdır hocam ?

Ya bide bende başka bir kızdan 6 aylık bi ilişkinin sonrasında sebepsiz şekilde ayrıldım. Aradan bir sene geçmesine rağmen hala benimle sevgili olmak istiyor. İşim düştüğünde yazıyorum, buluşuyoruz sonra tekrar engelliyorum. Bunu belkide 10 kere yaptım. Ama her seferinde kabul edildim. Karşı tarafın böyle kabullenme sebebi sanırım ya seçenekleri arasında en iyisi ben olmam ya da hiç beklemediğim zaman ayrılmamdı. Bilmiyorum bunu.

Alıntıları Göster

Ben de aynı çukura düştüm. Birlikte olabileceğim herkesle denemeye kalktığım bir dönem oldu o kişiden sonra. Normalde hiç yapmayacağım şeyler de o döneme denk geliyor ama neyse arkada bıraktım diyelim. Sırf çivi çiviyi söker mantığıyla hareket etmek. Ama tabii ki o iş öyle olmuyormuş. Acaba hırs mı diyorum bazen onu elde edememeden kaynaklı ama değil bence.

Şahsen doğru hareketin önce sakinleşip başka insanları da üzeceğine seni tekrardan o kadar heyecanlandıracak başka bir kişinin karşısına çıkmasını beklemek olacağını düşünüyorum. Uzun sürer belki ama o girip çıkanların bir faydası olmadığı kesin. Çok tavsiye vermek istemiyorum çünkü henüz ben de noktalamış değilim. Üzerinden biraz daha zaman geçmiş olsa, o kişiyi nasıl arkada bıraktığımı ve gerçekten doğru kişiyi nasıl bulduğumu anlatırdım da şimdilik çok bir şey diyemeyeceğim.

Bir de unutma her ilişki kendi içinde özel oluyor. Milleti dinleme çok. Kimse ikiniz arasında gerçekten ne yaşandığını anlamayacak hiçbir zaman.

• 2

• aaa

• asdadasdas

• Konu kilit uye ban

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.