Şimdi Ara

SAN-TEK STT40RF Kablosuz Programlanabilir Oda Termostatı Hakkında Yorumlar - Kullananlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
101
Favori
39.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hasan hocayı biraz kırdım ama yazdıklarımla ama bayanlar oyle haklısın sorun bizde değil interhmi koymuştum duvara yok ekranı fazla grimtrak kasası fazla çıkık duvarı bozuyor diyip ona bile soylendilerboyle siyah kablolu duvardan bişey götürsem evden atarlar senin duvarında bizimkide aynı açıkça kremtrak bir renk..hele siyah kablo tamamen bozuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Ekim 2018; 14:5:12 >
  • hasanemmi pm gonderemiyorum sana sorun çıkıyor. lütfen bana geri dönüş yaparmısın abi özelden.
  • abi hesapda sorunum var mesaj gönderemiyorum. telden aktifleştirme kodu gelmediği için mesaj atamıyorum yeni üyelik alıp iletişime geçeceğim. saygılar abi.
  • arkadaşlar hepinizin bilgi ve deneyimlerine ihtiyacım var.İç anadolunun bağrında Eskişehir'de 2017 yapımı dubleks evde oturmaktayım.Kombimizde arçelik DGK 26 HP lcd(yoğuşmasız,alev modülasyonlu).Doğalgazdan tasarruf yapmaya gerçekten ihtiyacım var ve bunun için bir termostat almayı düşünüyorum.Ancak termostat konusunda pek bilgim yok.Araştırdıkça da iyice karıştı kafam.Modülasyonlusu,akıllısı,programlısı vs. vs...
    Kullanıcı yorumlarına bakarak;
    1-honeywell Y87RF2008
    2-cosa
    3-santek olarak aklıma yattı
    Honeywell modülasyonlu fakat programlaması yok ve fiyatı ortalamanın üzerinde.Cosa on/off şeklinde çalışıyor ve internet üzerinden bağlandığından dolayı bazı problemlerle karşılaşılabiliyormuş. Ve son olarak san-tek termostat hakkında internette forumdan başka bir yerde bilgi yok(kim üretiyor, fiyatı ne, özellikleri ne,online satışı var mı? gibi)Bu otlerin arasında tasarruf açısından ne gibi farklar var?Bunlar veya başka marka termostlardan hangisini önerirsiniz?
    Sizlerin tavsiyeleriniz ve görüşleriniz bana çok yardımcı olacaktır.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esn367 -- 29 Ekim 2018; 2:59:57 >

• esn367 E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Modülasyonlu bir termostat alma niyetiniz varsa kombinizle uyumluluğunu araştırmanızı tavsiye ederim.
    Genellikle Modülasyonlu cihazlar markaların uzun araştırma ve denemeleri sonucu ortaya çıkıyor, çok karmaşık algoritmalar söz konusu.

Tavsiyem On/Off bir termostat almanız ama karar sizin, Cosa şu aralar yeni cihaz çıkardı yazılımsal olarak sıkıntılar söz konusu.
    Cosanın forumdaki konusunu takip etmenizi tavsiye ederim, en yeni en doğru bilgileri orada bulabilirsiniz.
    SanTek işini iyi yapan bir termostat her anlamda rahat edersiniz, Hasan hocam istek üzerine yapıyor diyelim.
  • Hasan Hocam "hasanemmii"; özel mesajlardan ulaşamıyorum size. Sipariş vermek istiyorum. İletişime geçelim lütfen. Numaram (505) 519 7779
  • Arkadaşlar Hasan hocanın annesinin riskli 8 saat süren açık kalp ameliyatı geçirdiğini ve halen ciddiyetini koruduğunu. Bu süreçte 4 gündür eve gitmediğini araçta yattığını ve sürekli kan arayışında bulunduğundan dolayı Hasan hoca 1 hafta-10 gün kadar aramızda olamıyacağını bilgisini paylaştı.Bu durumdan dolayı bizlere geri dönüş sağlayamayacağını üzülerek bildirmek istediğini belirtmiştir.

Annesine Allahtan acil şifalar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemcagdas -- 31 Ekim 2018; 23:25:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byycal B kullanıcısına yanıt
    Hocam Hasan hoca annesinin sağlık problemlerinden dolayı 1 hafta kadar aramızda olamıyacak. Mesajlara dönüş yapamıyormuş bilginize

• Allah acil şifalar versin.

• hasan hocam çok geçmiş olsun,allah acil şifalar versin annenize..
  • cemcagdas C kullanıcısına yanıt
    hasanemmii kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler, çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin inşallah.
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Allah şifalar versin. Kan grubu ne acaba? Belki yardımımız dokunur.

• byycal B kullanıcısına yanıt
    ARH (-)

• Çok çok geçmiş olsun Hasan hocam. Allah acil şifalar versin inşallah. Yapılabilecek birşey varsa elimizden ne gelirse yapabiliriz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcagdas

ARH (-)
    Kusura bakmayın, iş yoğunluğundan dolayı ancak şimdi girdim foruma. Ben Kastamonu'da ikamet ediyorum ama hasta neredeyse ve kan ihtiyacı devam ediyorsa büyük bir ihtimalle yardımcı olabilirim.
  • İyi dilekleriniz için sağ olun arkadaşlar.
    Yoğun bakımda yatıyor hala.
    Beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    Allah acil şifalar versin hocam.
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    Allah şifa versin hocam.Dualarımız sizinle.
  • Rabbim acil şifalar versin hocam. Tez zamanda sağlık sıhhate kavuşur inşaAllah..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.