Şimdi Ara

Samyang / Rokinon 85mm f1.4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samyang / Rokinon 85mm f1.4 bu lensi fotografium adlı siteden bu lensi Sony a58 makinem için almayı düşünüyorum bu lens hakkında bilginiz var mıdır, bel üstü portreler için uygun mudur, önerir misiniz?
    Dışarıda portre fotoğraflar çekmek amacıyla almak istiyorum. Ek olarak bu makinede manuel focus var benim makinemin gövdesinde auto focus desteği vardı alsam otomatik olarak kullanabilir miyim, iyi forumlar dilerim.

Lensi almayı düşüdüğüm link:http://fotografium.com/samyang-85mm-f-1-4-if-mc-lens#.VFd4AB8QvjU

• Portre için özellikle boy portrelerinde çok iyidir, bel üstünü zaten uçurur. :) Fakat manuel lenstir. Govdede netleme motoru bu lenste işe yaramaz. F1.4 de netleme yapmak biraz sıkıntılı olabilir, el becerisi ve tecrübe ister biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekomastik kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim peki bu fiyat aralığında otomatik olarakhttp://fotografium.com/sony-sal-50mm-f14-lens#.VFevbR8QvjU sony f 1.4 lens alsam bu fiyata iyi olur mu yoksa bu fiyata yakın başka bir lens önerir misiniz, amacım gövde üstü ve yüz porteler çekmek tekrar teşekkürler iyi forumlar dilerim.
  • Gövde üstü 50mm çok rahat yeter, ki 1.4 diyaframla boydan da iyi sonuçlar alırsınız. Zaten crop makine kullandığınızdan 50mm daha iyi olur, 85mm günlük kullanımda dar kalır çok kullanışlı olmaz.
    50mm daha uygun bence.
  • çekomastik kullanıcısına yanıt
    Peki çok teşekkür ederim cevaplarınızdan dolayı iyi forumlar dilerim.
  • Konuyu hortlatıyorum mazur görün, samyang 85mm 1.4 manuel aspheric bu lens radyasyonlu lensler serisinde mi bilgisi olan var mı

• evriimteo E kullanıcısına yanıt

Değil, rahat olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.