Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.950
Cevap
6
Favori
154.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gitizen

Galaxy s2 almak için bunu bekliyodum fiyatlar ne zaman düşer acaba

bende düşünüyorum uygun fiyattan almayı
  • Bnce harika bir telefon. Begenmeyen arkadaşlar gidip Apple iPad alsınlar onunala taklsınlar telefon niyetine..
  • böyle giderse samsung telefonda apple ı geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

herşey donanım değil, s2 tasarımı daha iyi.

aynen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

kusura bakma ama anlamadım 2100 liraya alıp nasıl hepsini ödemiyosun ?? ve neden 2100 liraya alıyosun onu hiç anlamış değilim

İzah edelim;

Birincisi kredi kartı sahibi değilim dolayısı ile kampanyalı hiçbir ürünü alma imkanım yok onun için evkurdaki senet sepet sistemi işime geliyor..
    İkincisi ise yılbaşında normal piyasa fiyatı 1600 tl olan s2 evkurda 24 ay vadeli 2100 tl ile satılıyordu,ben telefonu aldım ama sene sonu elden çıkaracağım,o döneme dekde telefona 1200-1300 gibi bir mebla ödemiş olacağım,telefonu elden çıkardığım zamanda geri kalan taksit meblasını satacağım arkadaşım karşılayacak bende elden çıkarttığım an s3 telefonunu geçiş yapacağım.Evkurun bir diğer güzelliği ise devam eden taksitli ürünlerinizin üstüne ek olarak bir ürün alabilmeniz bende bundan faydalanıyorum.Geçen yıl ocak ayında s1 almışdım bu ocak ayında elden çıkarttım 700 tl taksit kalmışdı,şimdi s2 kullanıyorum...bu şekilde yani

en kısa zamanda bi keredi kartı al bence 1600 liraya alabiliceğin teli 1200 lira ödedikten sonra elden çıkartıyosn yani 400 liraya satmıs gibi oluyosun aslında her ne kadar adam 900 lira ödesede

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

iP5 bekle SGS4 bekle, bekle babam bekle.

Bence hiç böyle yapmayın telefon hoşunuza gittiyse paranız da varsa alın gitsin. :))

Ha iPhone 1 aya duyurulacak olsa yine tamam derim ama ne zamana çıkacağı bile belli değil. :)

okul bitsin askere gidicem ben artık galaxy 5 çıkmış olur bnede galaxy 4 alırım
  • 1 aydır sırf bu s3 konularından girmiyodum buraya. Vatana millete hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

quote:

kusura bakma ama anlamadım 2100 liraya alıp nasıl hepsini ödemiyosun ?? ve neden 2100 liraya alıyosun onu hiç anlamış değilim

İzah edelim;

Birincisi kredi kartı sahibi değilim dolayısı ile kampanyalı hiçbir ürünü alma imkanım yok onun için evkurdaki senet sepet sistemi işime geliyor..
    İkincisi ise yılbaşında normal piyasa fiyatı 1600 tl olan s2 evkurda 24 ay vadeli 2100 tl ile satılıyordu,ben telefonu aldım ama sene sonu elden çıkaracağım,o döneme dekde telefona 1200-1300 gibi bir mebla ödemiş olacağım,telefonu elden çıkardığım zamanda geri kalan taksit meblasını satacağım arkadaşım karşılayacak bende elden çıkarttığım an s3 telefonunu geçiş yapacağım.Evkurun bir diğer güzelliği ise devam eden taksitli ürünlerinizin üstüne ek olarak bir ürün alabilmeniz bende bundan faydalanıyorum.Geçen yıl ocak ayında s1 almışdım bu ocak ayında elden çıkarttım 700 tl taksit kalmışdı,şimdi s2 kullanıyorum...bu şekilde yani

en kısa zamanda bi keredi kartı al bence 1600 liraya alabiliceğin teli 1200 lira ödedikten sonra elden çıkartıyosn yani 400 liraya satmıs gibi oluyosun aslında her ne kadar adam 900 lira ödesede

Gerek yok ben böyle iyiyim,hem yeni teknoloji almış oluyorum hemde cebimden çıkan para belli oluyor,önemli olanda bu zaten
    koşullarım müsade etmediği içinde kredi almam mümkün değil bu arada...

• bu sefer samsug mazemeye para harcamış gibi önceki modeller emanet duruyor gibiydi
  • Telefon bence 1800 lira gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Telefon bence 1800 lira gibi olur.

Ben 1.899 TL olarak bekliyorum :)
  • Rüyadan uyanın minimum 2000. Ama tahminim 2100 veya 2200'dan girer. (1 tl düşebilirsiniz fiyatlardan tabii.)
  • şahsen ben iphone 5 çıkacak diye bir sabırsızlık hissetmiyorum. gerçekten insan sıkılıyor o cihazı kullanırken... ayrıca bazı yapmak istediklerinizi yapamıyorsunuz. biz mi iphone yi kullanıyoruz yoksa o mu bizi kullanıyor bilemiyorum. itunes e bağımlılık ve androidde ücretsiz olan ios da ücretli olan birçok uyguluma buna örnek olarak gösterilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Rüyadan uyanın minimum 2000. Ama tahminim 2100 veya 2200dan girer. (1 tl düşebilirsiniz fiyatlardan tabii.)

katılmıyorum. max 2000 TL diyorum ben. 1 lira artırılabilir. sorun yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadembasaran

quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Rüyadan uyanın minimum 2000. Ama tahminim 2100 veya 2200dan girer. (1 tl düşebilirsiniz fiyatlardan tabii.)

katılmıyorum. max 2000 TL diyorum ben. 1 lira artırılabilir. sorun yok :)

599 eurodan çıkan one x 2000den girdi zaten s3 ismiyle birlikte 2100ü bulur
  • Geçen sene S II de 600 avroydu ve TR de 1899' dan giriş yapmıştı. Hesaplamalarıma göre S III de 1899 dan satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaitH_60 -- 6 Mayıs 2012; 22:40:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaitH_60

Geçen sene S II de 600 avroydu ve TR de 1899' dan giriş yapmıştı. Hesaplamalarıma göre S III de 1899 dan satılır.

http://www.hiperucuz.com/?urun-119385-SAMSUNG-GALAXY-S3-I9300-16GB-DARK-BLUE-CEP-TELEFONU.html

haziran ayı verilmiş... fiyat böyle mi kalır tabi bilinmez

• valla kullandıgım telefonu sattım 2000 lira hazır param var 2250 falan diyor millet de o kadar parayı da vermem zamzunga şimdi nerden geldiklerini unutmasınlar giderek elmaya benzemeye başladılar
  • valla kullandıgım telefonu sattım 2000 lira hazır param var 2250 falan diyor millet de o kadar parayı da vermem zamzunga şimdi nerden geldiklerini unutmasınlar giderek elmaya benzemeye başladılar
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.