Şimdi Ara

Samsung X300.. Isınıyo bu alet!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün aldım aleti koysepete'den. kartı taktım alet baya bi ısındı. önce tırstım kapattım. Sonra alet elimizde patlamasın diye. biraz soğuduktan sonra tekrar açtım yinede ısınıyo. Bu konu hakkında bilgisi duyduğu olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• yok mu arkadaşlar böle bir şey duyan, gören.
  • Korkma ısınıyolar bu samsunglar. Yapacak bişey yok. D-600 kullandım ordan biliyorum. Kapalı şarj et.
  • P850 aldım, şarja taktım, aynı senin dediğin gibi diğer telefonlara nazaran sıcak gördüm Bunun huyu böle deyip takmadım kafaya, bi numarada olmadı.
    Demekki bunlar böyle
  • teknik servisle görüştüm. versiyonunu güncellememiz gerekiyor dedi. gönderdik bakalım, nolcek bilmiyorum. yanlız servisin bi güzelliğini gördüm. Zonguldakta servisi olmadığı için kargo ile istanbula göndermem gerekiyordu. Anlaşmalı kargo firması varmış. kargo ücreti almayacaklarını söylediler. bu gerçekten güzel bişi bence.
  • Telefonun kanı kaynamış sana işte,daha ne istiyon
    Şaka bir yana ben bir ara Samsung E710 kullanmıştım ama böyle bir sorunu yoktu.
  • bendede d600 var ama böyle bi sorun yok
  • ooo desenize bu yaz baya sıcak geçecek artık içinizi serinleten melodiler bulup teselli olursunuz samsung alınır mı be,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.