Şimdi Ara

Samsung Windfree Klima alana gear s3 hediye (toplam 3.478 Tl) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
11
Favori
24.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öğlen kurulum yapıldı.

Bakır boru kullandılar. Klimayla beraber 3 paket daha gelmişti zaten, herşey onun içinden çıkıyor. Vakumlama da yapıldı.

Geçen hafta keşife gelen ve bu salona 18000 btu lazım diyen aynı arkadaşlar montajı yaptı, şimdi 12000btu fazla fazla yeter buraya diyorlar.

Denemek için bir 10dk çalıştırdım, herhangi bir sorun yok.

İki hafta sonra taşınacağım eve diğer özelliklerini o zaman kurcalarım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ben de bugün babama da almak için bayiye gittiğimde önce babamın kullanmayı düşündüğü 25 m2 yer için yeterli olur mu diye sordum rahat yeter dedi 35 metrekare için tam yetmeyebilir dedi ama bence yeter ya sadece soğutma için kullanacağını söyleyemedim laf kaynadı.

• Kampanya Kayıt formunu doldurup fotoğraf eklemeyi başarabilen var mı arkadaşlar. Ben bir türlü yapamadım?

• bende deniyorum olmuyor göndere basınca güvenlik kodunun altında lütfen die kırmızı yazıyor ama kaydetmiyor. Var bi eksiklik sayfada.
  • onesk kullanıcısına yanıt
    Hadi ya yarın mh ye sorayım bir çözüm bulursam yazarım inşallah...

• Montaj sonrasında dış üniteden basınçlı bir hava çıkarttılar.
    Vakumlama denilen bu mudur?
    Aynen dış üniteye bir makine bağlayıp bir süre vakum yapıyorlar

• Bu yeni modeller hazır geliyor aslında vakumlama yapmaya gerek yok ancak biz yine de yapıyoruz, dedi servis.
    Baya temiz işçilik çıkardılar, ben memnun kaldım.
    Yalnız eve gelen her samsung servisi gibi yine bir ürün (klima temizleme spreyi) önerip, satın almak istermisiniz diye sordular.
    "Çağrı merkeziniz birkaç gün sonra arayıp 'Kuruluma gelen servisimiz size herhangi bir şey satmak istedimi' diye soruyor her servis çağırdığımızda, bilginiz olsun' deyince fazla ısrar etmediler.
  • saat kampanyası ile ilgili sitede kayıt formunu doldurunca siyah ekranda kalıyor kayıt yapıldı gibi bir ibare yok. Müşteri hizmetleriyle görüştüm. bana kampanyayla ilgili bir numara verdiler. Ama oda mesai saatlerinde arayın diyor robot. Sizle numarayı paylaşayım. 0850 622 95 90 . pazartesi günü buradan bilgi alabiliriz.
  • Yeni olmasıyla alakası yok diye okumuştum vakum olayının. Bize ürün falan önermediler sağolsunlar çok iyilerdi. Hayırlı olsun tekrardan sorunsuz kullanın inşallah. Bu arada kayıt forumuna foto eklemeyi başaran var mı ben bugün yoğundum biraz arayamadım müşteri hizmetlerini?

Eyvallah hocam bu mesajı görmeden yazmıştım sayfayı yenilemeden. Arayalım bakalım pazartesi bu arada bir şey daha sorayım size verilen fatura da e fatura gibi mi?

• Bana klimayla birlikte gelen e-fatura kopyası Vatan bilgisayardan.

• santoryo S kullanıcısına yanıt
    ever e fatura portakal.com mailime renkli olarak gönderdi ayrıca ürün kargoyla gelince kağıt olarakta göndermişler ama oda sürekli form fatura değil yine renkli çıktı e fatura ben siteye direk mailime gelen faturayı yüklicem.
    Anladım kardeşim bakalım hayırlısıyla bir yükleyebilseydik değişik formatlarda denesek olur belki ama çok zaman ayıramadım.

Kabul olmaz mı acaba diye şüphe vardı içimde ama bayideki arkadaş sorun olmayacağını söyledi

• "onlineportakal" dan klimayı alanlar memnun kaldılar mı?

• Merhaba arkadaslar, klimadan ve onlineportakal sitesinden memnun kaldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

• Kampanya için fatura/montaj formunu yükleyebildiniz mi arkadaşlar?

• Buna para vereceginize gidin daylux 12000 alin

• quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Hocam ben yaptığınızı yanlış buluyorum. Bu konuda Samsung Klima fırsatı paylaşılmış , arkadaşın teki de Samsung Klimalara ait sikayetvar linkini atmış , bence de böyle uzun ömürlü ürünleri almadan önce , kullanıcıların şikayetlerini görmek gerekiyor. Ondan sonraki karar , size kalmış. Başka firmaların arıza yapıyor olması , konusu geçen firmanın herhangi birinden iyi veya kötü olduğunu göstermez.

Mercedes audi bmw yede girsen dunya sikayet var. Ozaman hicbisey almayalim. Insan yapisi seyden elbet hosnut olmayan insanlar cikacaktir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.